Prvá publikácia: 17 októbra, 2021 | Posledná aktualizácia: 6 septembra, 2022 | Autor: Jan Daniel

Balíky aktivít na Playa Paraiso

Odporúčané aktivity na Playa Paraiso

Potápanie na Playa Paraiso

Pozorovanie veľrýb na Playa Paraiso

Prehliadky ostrovov na Playa Paraiso

Prenájom lodí na Playa Paraiso

Safari na štvorkolkách na Playa Paraiso

Tematické parky na Playa Paraiso

Treking na Playa Paraiso

Vodné športy na Playa Paraiso

Výlety loďou na Playa Paraiso

Čo robiť z Playa Paraiso

Playa Paraíso je krásna lokalita na juhu Tenerife. V súčasnosti je to jedna z najrušnejších oblastí ostrova vďaka vynikajúcej ponuke hotelov a služieb pre turistov.

V tomto príspevku vám predstavíme, čo robiť v Playa Paraíso, aby ste si mohli užiť najlepšiu dovolenku svojho života. Skôr ako začneme, odporúčame vám prečítať si náš prehľad odporúčaní na organizáciu dovolenky na Tenerife.

 • Prenájom plachetnice na pozorovanie delfínov a veľrýb
 • Prenájom luxusnej jachty na plavbu po Atlantickom oceáne
 • Výlety, počas ktorých spoznáte Tenerife, jeho ulice, chute a vône.
 • Paragliding nad oblohou Tenerife

Rajská pláž

Vitajte v Playa Paraíso, ideálnom dovolenkovom stredisku s dobrým podnebím a krištáľovo čistou vodou. Nachádza sa na pobreží obce Adeje a považuje sa za jedno z najdôležitejších turistických miest na celom ostrove. Playa las Américas sa snažila rozvíjať ako turistické stredisko, takže ponúka všetky potrebné služby pre dovolenkárov. V tejto oblasti nájdete vynikajúcu ponuku hotelov so 4 a 5 hviezdičkami.

Nájdete tu množstvo obchodov, barov, reštaurácií a zariadení na trávenie voľného času. Je to skvelá lokalita pre návštevníkov a ľudí, ktorí tu chcú žiť.

Letisko

Najbližšie letisko k letovisku Playa Paraiso je letisko Reina Sofia. Ide o veľké medzinárodné letisko, na ktoré prilietajú návštevníci z viac ako 150 krajín. Počas celého roka je tu vysoká premávka cestujúcich. Najrušnejšie sú víkendy a zimná sezóna, preto bolo letisko prestavané tak, aby vyhovovalo vysokému dopytu. Pred letiskom sú k dispozícii autobusy, taxíky a požičovne áut.

Pozorovanie veľrýb a delfínov

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Pobrežie Tenerife je jedným z najlepších miest na pozorovanie veľrýb a delfínov počas celého roka. Pozývame vás rezervovať si výlet loďou na pozorovanie veľrýb a delfínov na Tenerife. Je to jedna z najobľúbenejších aktivít v Playa Paraíso medzi turistami.

Najbežnejším druhom v týchto vodách je delfín skákavý, ktorý zvyčajne pláva v krátkej vzdialenosti od pobrežia, takže je najľahšie ho vidieť. Ďalšími delfínmi, ktoré tiež obývajú tieto vody, sú delfín atlantický, delfín drsnozubý a delfín obyčajný, ale ich výskyt je sezónnejší a menej častý, takže ich bude ťažšie spozorovať v závislosti od ročného obdobia, v ktorom ich navštívite. Môžete vidieť aj veľryby pilotné, ktoré môžu dosahovať dĺžku až 5 metrov. Sú známe aj ako veľryby pilotné a je ich ľahšie vidieť.

Súkromné výlety loďou

Súkromné výlety loďou na Tenerife vám a vašim priateľom a rodine umožnia užiť si iný druh dňa na oceáne. V exkluzívnej atmosfére si vychutnáte more a slnko.

Zavolajte nám, aby sme určili počet účastníkov a objasnili niektoré nejasnosti. Na palube môžete osláviť špeciálne udalosti a zabávať sa v štýle Tenerife. Výlet zahŕňa návštevu útesov, nápoje, jedlo a možnosť okúpať sa vo vode.

Vychutnajte si náš súkromný výlet loďou na Tenerife (až 22 účastníkov). Špecializujeme sa na to, aby sme uspokojili našich klientov, a presne vieme, čo potrebujete, aby ste si užili najlepšiu dovolenku na ostrove.

Potápanie v Playa Paraiso

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Príďte si vychutnať pôžitok z plávania s morským životom pri pobreží Tenerife. Potápanie je jednou z najobľúbenejších a najžiadanejších aktivít v La Calete. Ochrana, ktorú poskytujú útesy, vytvára bezpečné prostredie pre morský život. Táto oblasť je domovom mnohých rôznych druhov, ktoré tu nachádzajú bezpečné útočisko.

Potápači sa radi potápajú v zálive Tenerife, aby preskúmali a objavili čaro prírody. Zaplávajte si po boku korytnačiek a tropických rýb. Toto je jedna z vecí, ktoré by ste mali robiť v Playa Paraiso a ktoré by mali byť na vašom zozname vecí, ktoré treba urobiť. Ak ste sa ešte nikdy nepotápali, nebojte sa, máme plány pre začiatočníkov v sprievode odborného sprievodcu.

Nižšie si pozrite naše balíky potápania v južnej časti Tenerife:

 • Potápanie na Tenerife po prvýkrát
 • Balíčky potápania na Tenerife
 • Kurz potápania PADI Suba Diver na Tenerife

Prenájom plachetnice v Playa Paraiso

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Naše kapitálové lode ponúkajú pokojnú a bezpečnú jazdu vo vodách Atlantiku. Užívajte si so svojimi hosťami bez toho, aby ste sa museli starať o detaily lode a plavby.

Naše luxusné jachty sú vybavené tak, aby vám poskytli maximálny komfort. Vychutnajte si vynikajúce vlastnosti a vynikajúci dizajn, ktorý uspokojí aj ten najnáročnejší vkus.

Prenájom luxusných jácht je ideálny na oslavu špeciálnych udalostí. Pozývame vás na oslavu vašich narodenín alebo výročia svadby. Ďalšou vecou, ktorú môžete urobiť na rajskej pláži, je vziať svojho partnera na romantickú dovolenku na mori. Užite si romantický deň so svojím partnerom a nechajte sa ukolísať šumom vĺn. Počas výletu sa môžete opaľovať, relaxovať a vychutnávať si výhľady. Jedlo a nápoje sú zahrnuté v cene. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nám napísať na WhatsApp, aby sme vám objasnili pochybnosti a pomohli vybrať loď, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Výlety v Playa Paraiso

Výlet po ostrove je ďalšou z možností, čo robiť v Playa Paraiso počas dovolenky na Tenerife. Ak chcete spoznať Tenerife do hĺbky, mali by ste sa prejsť jeho ulicami a ochutnať jeho autentické chute.

Naše súkromné výlety organizujú profesionáli v tomto odvetví. Zameriavame sa na poskytovanie najlepších zážitkov pre našich klientov. Súkromná prehliadka vám umožní spoznať ostrov v súkromí vo vlastnom kruhu.

Tenerife má mnoho dedín s veľkolepou atrakciou, ktorú môžete navštíviť a vychutnať si ju. Ponúkame aj výlety na Teide, ktoré je kráľom tenerifskej kumuly a odkiaľ začínajú rôzne trasy. Výstup na Teide je jednou z aktivít na rajskej pláži, ktorú nemožno vynechať. Po výstupe na vrchol sa vám naskytne privilegovaný výhľad na ostrov, ktorý sa vám nikde inde nenaskytne. Nižšie si pozrite naše výlety, vďaka ktorým spoznáte Tenerife zvnútra:

 • Výlet na Teide, Tenerife
 • Teide – Masca, autentické Kanárske ostrovy
 • Celodenný výlet na Tenerife do Santa Cruz, La Laguna a Taganana

Vodné športy v Playa Paraiso

Motor Boat Charter in Gran Canaria Pasito Blanco (1)

Vodné športy sú ďalšou z povinných dovolenkových aktivít na Tenerife. Pre tých, ktorí chcú zažiť extrémne pocity a výbušný adrenalín, odporúčame vodné športy v Playa Paraiso.

Ak však chcete ísť na vode rýchlejšie, odporúčame vám prenajať si vodný skúter. Zvezte sa s partnerom alebo priateľom, aby ste unikli najvyššou rýchlosťou a preskúmali tajné zákutia pobrežia Tenerife.

Na záver odporúčame paragliding nad Tenerife. Po niekoľkých dňoch potápania a kúpania v krištáľovo čistých vodách Atlantiku je čas vzlietnuť do oblak. Pozrite si pohľad na ostrov ako vták a užite si toto paraglidingové dobrodružstvo s rozprávkovými zážitkami a pocitmi.

Turistika na Tenerife

Tenerife ponúka rôzne trasy na fantastické zážitky v kontakte s prírodou. Pozývame vás na aktívnu turistiku na Tenerife prostredníctvom rôznych turistických trás na ostrove. Cíťte sa naživo, zostaňte aktívni a naplňte sa energiou prírody. Čerstvý vzduch pôsobí obnovujúco a krása krajiny ostrova nás napĺňa a nadchýna.

Máme rôzne trasy s rôznymi nárokmi. Najnáročnejšie sú trasy, ktoré vedú do hôr. Odporúčame ich len skúseným ľuďom, ktorí dobre ovládajú závraty. Tento typ terénu má veľa kameňov a šmykľavých miest.

Pre ľudí, ktorí sa chcú podeliť s prírodou a dýchať čerstvý vzduch bez komplikácií, máme krásne trasy v lesoch Laurisilva. Je to skvelá príležitosť vychutnať si prírodu a jej čaro.

Tematické parky

camel park in tenerife south

Tenerife ponúka širokú škálu zábavných parkov a atrakcií pre všetky vekové kategórie. Užijete si tu veľkolepé zoologické záhrady s rôznymi druhmi zvierat.  Navštívte každý zo zábavných parkov na Tenerife a sami sa presvedčte o ich kvalite a možnostiach trávenia voľného času.

 • Opičí park na Tenerife: Je to park na Tenerife, v ktorom žijú opice na slobode. Môžete sa s nimi podeliť, nakŕmiť ich a urobiť si niekoľko fotografií. V tejto oblasti žijú aj niektoré vtáky a korytnačky, ktoré si môžete vychutnať a odfotiť.
 • Ťaví park Tenerife: Tento park je skôr farmou. Nájdete tu rozkošné ťavy, na ktorých sa môžete v pokoji povoziť na ich chrbtoch. Sú tu aj sliepky a iné zvieratá, s ktorými sa môžete podeliť a odfotiť.
 • Jungle Park v južnej časti Tenerife: Je to fantastický park, v ktorom sa budete cítiť ako v džungli. Budete sa prechádzať po prírodných chodníkoch a budete musieť prejsť cez niekoľko mostov vedľa vodopádov. Jungle Park je atraktívny park s rôznymi zvieratami a atrakciami pre celú rodinu.
 • Kúpele na juhu Tenerife: Aqua Club Termal: viac ako vodný park je to zariadenie na relaxáciu a uvoľnenie napätia. V týchto kúpeľoch nájdete rôzne aktivity na relaxáciu. Na výber máte termálne bazény, kozmetickú zónu, fitnes a ďalšie.
 • Siam Park, vodný park v Tenerife South: je známy ako jeden z najlepších parkov na Tenerife. Je to obrovský park s desiatkami atrakcií pre všetky chute. Môžete si vybrať medzi extrémnymi atrakciami pre tých energickejších a jemnejšími atrakciami pre deti.
 • Vstup s dopravou do Loro Parque na Tenerife: Vychutnajte si deň v tomto fantastickom parku, kde kraľujú papagáje. Vychutnajte si aj ďalšie zvieratá a delfíniu šou na potešenie všetkých.

Kontaktujte nás

Dajte nám prosím vedieť, kde ste ubytovaní, aby sme mohli posúdiť dostupnosť dopravy na tu uvedené aktivity. Snažíme sa vám poskytnúť komfort a uľahčiť vám prácu. Na konci vstupu nájdete niekoľko aktivít, ktoré môžete robiť. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nám napísať na WhatsApp, aby sme vám ich pomohli objasniť.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0