Ekskursijas ar katamarānu Playa de las Americas

Ekskursijas ar katamarānu Playa de las Americas

Guide

Ja vēlaties rezervēt kādu no mūsu katamarānu ekskursijām Playa de las Americas un nezināt, kuru no tām izvēlēties, šeit parādīsim jums labākās. Mums tā ir krāsns, lai palīdzētu jums lieliski pavadīt brīvdienas pavasara saules salā.

Izbaudiet vēju sejā un maigo viļņu šūpošanos uz katamarāna klāja. Tā ir relaksējoša un izklaidējoša pieredze. Jūs varat sauļoties, atpūsties ēnā, apbrīnot skatu un dalīties anekdotēs ar draugiem, kamēr kuģojat.

Ko darīt ekskursiju laikā ar katamarānu Playa las Américas?

Mūsu uzņēmums specializējas lielisku laivu piedāvājumā, lai izbrauktu Atlantijas okeāna ūdeņos.

Izmantojot šo iespēju, mēs vēlamies jums pastāstīt par katamarāniem, kas pieejami vaļu vērošanai no Playa de las Americas. Izjūtiet saviļņojumu, redzot, kā laivai tuvojas skaistie loču vaļi un delfīni – šīs divas sugas šeit dzīvo visu gadu, taču ir iespējams, ka noteiktos laikos parādās arī citi vaļu un delfīnu veidi. Mēs nedodam nekādas garantijas, ka ieraudzīsim delfīnus vai vaļus, bet mēs zinām, ka šajā līča rajonā tas ir ļoti iespējams.

Dolphins jumping in Tenerife South

Ja vēlaties rezervēt kādu no šīm aktivitātēm, vienkārši rakstiet uz mūsu WhatsApp, lai veiktu rezervāciju. Teksta beigās atradīsiet arī detalizētu šo aktivitāšu sarakstu kopā ar kontaktformu, ko aizpildīt, lai veiktu savu pieprasījumu. Atgādinām, ka lielākajā daļā mūsu aktivitāšu ir iekļauts transports no Playa de Las Americas, tomēr jums jāiepazīstas ar katras aktivitātes informāciju un jāraksta mums, lai pārbaudītu pieejamību.

Viena no mūsu ekskursiju ar katamarānu no Playas de Las Americas priekšrocībām ir iespēja apmeklēt Los Gigantes klintis un Maskas līci. Šī iespēja ir pieejama tikai braucieniem, kas ilgāki par 4 stundām. Izbaudiet šos unikālos klinšu kalnus. Tie ir kā mūžīgie Tenerifes rietumu piekrastes sargi, kas sargā jūras dzīvi un salas iekšieni. Tur jūs atradīsiet skaisto Maskas līci, kur varat doties peldēties un snorkelēt.

Ar mūsu pasakaino katamarānu Eden jūs varat uzaicināt visus savus draugus. Nāciet un izbaudiet jūru un sviniet īpašus notikumus uz kuģa. Dalieties savā vecpuišu ballītē ar draugiem un padariet to par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Privāta katamarāna noma Playa de las Américas

Šajā sadaļā mēs iepazīstinām jūs ar mūsu labākajiem katamarāniem privātai laivu nomai. Izbaudiet ekskluzīvu piedzīvojumu sev un saviem viesiem. Esiet gatavi izbaudīt jūru mierā un komfortā.

Kalima katamarānu noma

Tenerife - Boat Charter - (7).min
Tā 36 pēdu garumā ikvienam būs pietiekami daudz vietas, lai atpūstos. Iznomājiet privātu braucienu uz 3 vai 5 stundām, lai apskatītu Tenerifes vaļveidīgos un nopeldētos līcī. 8 stundu ekskursija vedīs jūs uz klintīm un Maskas līci. Dzērieni un uzkodas uz klāja ir iekļauti cenā. Paella par papildu samaksu.

Kennex privāta ekskursija ar katamarānu Playa de las Américas

catamaran tour in tenerife private and shared (10).min
Kennex kuģī ir pietiekami daudz vietas, lai 11 pasažieri varētu ērti izbaudīt ekskursiju. Trīs stundu maršruta laikā jūs varēsiet vērot vaļveidīgos to dabiskajā vidē un doties uz pludmali, lai atsvaidzinātos peldē. Ja rezervējat 7 stundu braucienu, mēs jūs aizvedīsim uz Los Gigantes klintīm un Maskas līci. Dzērieni, ēdiens un snorkelēšanas aprīkojums ir iekļauts cenā. Transports par papildu samaksu pēc pieprasījuma.

Izbrauciens ar katamarānu lielām grupām ar Edén

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Mēs piedāvājam fantastisku ekskursiju 45 cilvēku grupām. Mēs piedāvājam jums 3 stundas izklaides jūrā, vaļu un delfīnu vērošanu un piestāšanos, lai nopeldētos skaistā Tenerifes līcī. Bezalkoholiskie dzērieni, kava un alus uz kuģa. Jūs varat ņemt līdzi arī dzērienus un uzkodas pēc savas izvēles. Maizes maizītes un pusdienas ir iekļautas cenā par papildu samaksu pēc pieprasījuma.

Kopīgas ekskursijas ar katamarānu no Playa de las Americas

Zemāk sniegtajā sarakstā atradīsiet mūsu labākos katamarānus kopīgām ekskursijām Playa de las Americas.

4,5 stundu ekskursija vaļu vērošanai ar Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantes
Ar brīnišķīgo Freebird mēs aizvedīsim jūs apskatīt vaļveidīgos to dabiskajā vidē, mēs pietuvosimies vietām, kur tie bieži redzami, un ar lielu veiksmi jums izdosies ieraudzīt vaļus, delfīnus vai pat abus. Ar šādu ilgumu jums būs pietiekami daudz laika, lai izbaudītu šo pieredzi savā brīvajā laikā. Pēc šīs aktivitātes mēs dosimies uz Los Acantilados de los Gigantes un krāšņo Maskas līci, lai pelnīti nopeldētos tā ūdeņos. Pusdienas un atvērts bārs uz kuģa ir iekļauti cenā.

3 stundu ekskursija pa līci un vaļu vērošana ar Abrazo katamarānu

catamaran tour in tenerife private and shared (3).min
Šajā laivā ir vietas 12 pasažieriem. 3 stundu ekskursija ietver vaļu vērošanu un apstāšanos pie El Puertito, lai atsvaidzinātos, nopeldētos ar snorkelēšanu un atsvaidzinošu peldi ūdenī. Svaigi augļi ir iekļauti cenā.

Kopīgs brauciens ar laivu Kalima 11 personām

Tenerife - Boat Charter - (9).min
Kuģa Kalima priekšrocība ir tā, ka uz tā var atrasties tikai 11 pasažieri. Tādējādi ikviens jutīsies ērti kā privātā laivu braucienā. Ekskursijā ir iekļauti dzērieni, uzkodas, vaļu vērošana un atspirdzinoša pietura līcī.

contact usAr šo mēs noslēdzam mūsu sarakstu ar ekskursijām ar katamarānu Playa de las Americas, un mēs ceram, ka šis teksts jums patika. Rakstiet mums uz WhatsApp, lai noskaidrotu savas neskaidrības. Neaizmirstiet rezervēt biļetes vairākas dienas iepriekš. Tenerife ir iecienīta sala izklaides un aktīvā tūrisma baudīšanai, tāpēc mēs katru dienu apstrādājam daudzus pieprasījumus.

Ekskursijas ar katamarānu vietnē Playa de las Americas

Katamarānu čarteri vietnē Playa de las Americas

			Things to do in Playa de las Americas - Ko darīt Playa de las Americas
Playa de las Américas (vai vienkārši Las Américas) ir tūrisma centrs Tenerifes...
			diving in tenerife south - Playa de las Americas Ūdens sporta veidi
Ja vēlaties nodarboties ar ūdens sporta veidiem spilgtā saulē, Playa de las Americas...
			Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (10) - Braucieni ar laivu Playa de las Americas
Playa de las Americas ir viens no svarīgākajiem Tenerifes kūrortiem. Pateicoties tās...
			 - Vaļu un delfīnu vērošana no Playa de las Américas
Šajā tekstā atradīsiet informāciju par vaļu un delfīnu vērošanu no Playa de las...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Privātas ekskursijas un katamarānu noma Playa de las Américas
Piedāvājam jums šo nelielo ceļvedi, lai jūs varētu iepazīties ar privātajām...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Pludmale
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
			 - Playa de las vistas Pludmale
Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pludmale
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pludmale
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...