Playa de Bollullo paplūdimys

Playa de Bollullo paplūdimys

Tai nuostabus Tenerifės paplūdimys, kuris vis dar nežinomas daugeliui turistų, todėl jis išlieka stebuklinga ir išskirtinė vieta tik nedaugeliui laimingųjų. Jis įsikūręs ant uolos krašto, kuris jį išskiria iš miesto kraštovaizdžio.

Jei jo nežinojote, kviečiame apsilankyti, tai nuostabus paplūdimys su kerinčiu kraštovaizdžiu. Jame tvyro gardus jūros kvapas, garsai ir gamtos vaizdai, padedantys atsipalaiduoti ir atrasti ramybę.

Daugiausia lankytojų jis sulaukia vasaros mėnesiais, todėl norėdami jį aplankyti gegužės-spalio mėnesiais, turėtumėte pasisaugoti vietos.

Vieta

Savivaldybė: Savivaldybė: La Orotava

Jis yra šalia Los Patos paplūdimio ir Alkono paplūdimio – tai vieninteliai trys paplūdimiai savivaldybėje. Nepaisant to, kad jis yra atokioje vietoje, jis niekada nestokoja lankytojų.

Laukinis paplūdimys

Priešingai nei miesto paplūdimiuose, Bollullo paplūdimyje pasijusite tarsi pabėgę iš miesto ir patekę į rojų, kurio nenorėsite palikti. Jis idealiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto triukšmo ir šiuolaikinio pasaulio streso.

Jis prisistato kaip laukinis paplūdimys, nepaliestas laiko tėkmės, o šalia jo yra graži įlanka, kuri taip pat žavi.

Vėjas iš šiaurinės salos dalies į vandenį atsimuša sukeldamas bangas, kurios nėra pavojingos maudytis. Dėl to šis paplūdimys yra vienas mėgstamiausių Tenerifės banglentininkų paplūdimių.

Vaikai taip pat laukiami, jiems patinka žaisti ant kranto ir vaikščioti smėliu, todėl visa šeima gali ten vykti visiškai ramiai.

Šiame paplūdimyje yra vulkaninės kilmės smulkaus juodo smėlio, kuris jam suteikia nepakartojamo grožio. Lankytojai mėgsta gulėti ant smėlio, degintis ir ilsėtis. Tereikia pasiimti rankšluostį ir leistis nunešamam jūros ramybės.

Paplūdimyje galite išsinuomoti gultus, skėčius ir paplūdimio barus.

Automobilių stovėjimo aikštelė

Šalia esančiose vietovėse rasite keletą automobilių stovėjimo aikštelių su priežiūra ir apsauga. Tai mokamos automobilių stovėjimo aikštelės už prieinamą kainą, kuriose automobilį galite palikti nuo ryto iki vakaro. Atkreipkite dėmesį, kad tai nedidelės vietos, todėl sezono metu turėtumėte atvykti anksčiau.

Restoranai

Pakeliui į paplūdimį rasite keletą restoranų ir kavinių, kur galėsite sustoti užkąsti.

Nuvykę į paplūdimį rasite keletą nedidelių įstaigų, siūlančių maistą ir gėrimus su paplūdimio atmosfera.

Vandens saugumas

Atkreipkite dėmesį į vėliavėles, žyminčias vandens kokybę. Norėdami sužinoti, kokios spalvos jos yra ir ką reiškia, vadovaukitės toliau pateiktu vadovu:

  • Raudona: maudytis draudžiama
  • Geltona: maudytis leidžiama, bet reikia būti atsargiems.
  • Žalia: paplūdimys tinkamas maudytis
    Kaip ten patekti

Jei nueisite į netoli paplūdimio esantį Bollullo restoraną, galėsite eiti takeliu tarp uolų ir per kelias minutes pasieksite paplūdimį.

Taip pat galite ten patekti pėsčiomis iš Puerto de la Kruso, šiuo atveju pėsčiomis nueisite per 45 minutes.

Galite ten patekti ir autobusu, jei važiuosite 376-uoju maršrutu, tačiau turėtumėte avėti patogią avalynę, kad galėtumėte ilgai vaikščioti pėsčiomis. Jei vykstate automobiliu, važiuokite greitkeliu Puerto de la Kruso kryptimi, ten pasistatykite automobilį vietovėje, vadinamoje El Rincón, ir toliau eikite pėsčiomis, iki paplūdimio liko vos kelios minutės kelio, įveikus įkalnę.

Pludmales Tenerifė

Tai miesto paplūdimys, labai populiarus Tenerifės regione, sulaukiantis daug...
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...
Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...