Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Atraskite gražųjį San Chuano paplūdimį

San Chuano paplūdimys (Playa San Juan) – tai pusiau miesto paplūdimys Tenerifės vakaruose, siūlantis ramybę ir nuostabius vaizdus. Jis puikiai tinka atsipalaiduoti ir pasimėgauti jūra ramioje atmosferoje. Čia rasite puikią pusiausvyrą tarp gamtos ir miesto patogumų. Jis yra netoli Los Cristianos paplūdimio, nors čia mažiau žmonių.

San Chuano paplūdimio ypatybės

Jis yra San Chuano kaime, Guía de Isora savivaldybėje, vos už 10 km nuo miesto centro. Jo ilgis – 360 metrų, o plotis – 30 metrų. Jame įrengtas nuo bangų ir vėjo saugantis molas, todėl čia galima ramiai ir saugiai maudytis. Jis padengtas juodu smėliu, akmenukais ir žvirgždu. Visus metus jis yra vidutiniškai lankomas, čia lankosi ir turistai, ir vietiniai gyventojai.

Šeimos paplūdimys

Playa San Juan (2)

Čia puikiai tinka vykti su visa šeima. Dėl paplūdimį saugančio molo ir netoli esančio žvejybos uosto čia labai ramus vanduo, kuriame vaikai gali linksmintis ir saugiai maudytis.

Didelė dalis San Chuano paplūdimio lankytojų yra vyresnio amžiaus žmonės, kuriuos traukia šios vietos ramybė ir poilsiui palanki atmosfera.

Paslaugos

San Chuano paplūdimyje (Playa San Juan) teikiamos visos maudytis skirtos paslaugos ir puiki vandens kokybė, todėl jis vertas Mėlynosios vėliavos apdovanojimo. Tenerifėje yra tik 13 paplūdimių, apdovanotų šiuo apdovanojimu. Playa San Juan paplūdimyje periodiškai atliekami vandens tyrimai, kad būtų užtikrinta aukščiausia vandens kokybė.

Tai išbaigtas paplūdimys, kuriame rasite:

  • Staigos ir gultai
  • Persirengimo kambariai
  • Tualetai ir dušai
  • Pirčių vonios
  • Gelbėtojai
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Priežiūros punktas
  • Prieiga žmonėms su judėjimo negalia
  • Turizmo biuras su informacija apie vietovę ir likusią salos dalį.

Galite užsiimti nardymu ir nardymu su akvalangu. Playa San Chuano jūros dugnas yra žavus. Atraskite tarp uolų pasislėpusius urvus ir stebėkite, kaip plaukia spalvingos Tenerifės žuvys.

Jūros promenada

Playa San Juan

Šalia San Chuano paplūdimio esančios promenados ilgis – 2 km. Ji prasideda prie senosios prieplaukos, o palei ją rasite keletą turizmo informacijos punktų.

Iš promenados galite patekti į įvairius restoranus, barus ir kavines. Mėgaukitės Kanarų gastronomijos patiekalais, patiekiamais terasose su vaizdu į jūrą. Šios vietovės ypatybė – šviežia žuvis ir jūros gėrybės.

Šalia promenados esančiose alėjose įsikūrusios parduotuvės ir restoranai. Siūlome kiekvieną trečiadienį apsilankyti vietiniame gatvės turguje, kuriame galite įsigyti rankdarbių, tekstilės gaminių, dekoratyvinių daiktų ir daug kitų prekių.

Kaip ten nuvykti

Važiuokite Avenida Juan Carlos I link jūros. Pamatę ženklą „Playa San Juan”, sukite į kairę, į Calle Artes de Mar. Eikite žemyn, kol rasite žavų ir ramų San Chuano paplūdimį.

Į jį taip pat galite nuvykti 473 maršruto autobusu.

San Chuano kaimas

San Chuanas yra tradicinis Tenerifės žvejų kaimelis, įsikūręs San Chuano įlankos žiotyse. Dar ir šiandien jame išlikusi senoji krantinė, kuri buvo pagrindinė savivaldybės susisiekimo su išoriniu pasauliu forma. Dabar miestelyje yra didesnė krantinė, sukurta augančio gyventojų skaičiaus poreikiams tenkinti. Dėl įlanką saugančio uolos skardžio San Chuane visus metus vyrauja malonus klimatas ir mažai vėjo.

Netoli Playa San Chuano yra kalkių degimo krosnis, kuri yra miestelio simbolis. Nors ji nebeveikia, buvo svarbi Tenerifės istorijos dalis. Čia buvo gaminami tūkstančiai kalkių blokų, iš kurių buvo statomi senieji miestelio namai.

Atvykite ir atraskite Playa San Juan ramybę ir gamtos grožį. Linkime jums laimingų atostogų Tenerifėje ir kad mėgautumėtės jos spindinčiais auksinio ar juodo smėlio paplūdimiais su krištolo skaidrumo vandeniu ir visomis paslaugomis, leidžiančiomis įspūdingai praleisti dieną paplūdimyje.

Playas en Tenerifė
Susiję straipsniai: