Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Išvykos laivu iš Puerto Santjago

Atvykite ir pasimėgaukite mūsų kelionėmis laivu iš Puerto Santjago Tenerifėje. Šiame tekste sužinosite viską, ką galėsite nuveikti kelionių laivu įlankoje metu. Mėgaukitės nepakartojama ir nepamirštama diena jūroje. Pakvieskite savo draugus ir šeimos narius patirti malonių įspūdžių laive. Esame įvairių turizmo paslaugų teikimo specialistai ir Tenerifėje turime visus jūsų ieškomus laivus, todėl tikrai turėsime tokį, kokio jums reikia. Susisiekite su mumis per „WhatsApp”, kad išsiaiškintumėte savo abejones ir rezervuotumėte laivą.

ką galite nuveikti kelionių laivu metu?

Tenerifės prabangių jachtų nuoma -

Puerto Santjagas – ramus miestelis Tenerifės pietvakariuose, kurio ieško norintys pailsėti ir atsipalaiduoti per atostogas. Jei norite pasimėgauti jūra ir jos žavesiu, kviečiame užsisakyti pramogines ir malonią atmosferą teikiančias keliones laivu.

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerifė laivo nuoma

Į mūsų keliones laivu iš Puerto Santjago paprastai įtraukiame banginių ir banginių būrio gyvūnų stebėjimą jų natūralioje aplinkoje. Kaip visi žinome, Tenerifė yra viena geriausių vietų pasaulyje stebėti banginius ir delfinus. Šiuose vandenyse galite pamatyti įvairių rūšių jūrų gyvūnų, pavyzdžiui, orkas, bandomuosius banginius ir pilotuojamuosius delfinus.

Full HD - delfinų akrobatika

Be banginių stebėjimo, į ekskursiją taip pat įtrauktas sustojimas paplūdimyje maudytis ir nardyti. Pakvieskite draugus atsigaivinti vėsiame Atlanto vandenyje. Vaikai mėgsta keliones laivu, todėl tai būtų puiki gimtadienio dovana jūsų vaikui.

Į ekskursiją įskaičiuotas maistas, gėrimai ir užkandžiai. Išsamesnės informacijos apie kiekvieną išvyką laivu rasite teksto pabaigoje mūsų svetainėje pateiktoje veikloje, kurią galima užsisakyti iš karto. Paliekame savo WhatsApp programą, kad galėtumėte mums parašyti, jei turite klausimų arba norite atlikti rezervaciją.

Apžiūrėkite Los Gigantes uolas nuo jūros

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca įlanka (4)

Plaukdami laivu iš Puerto Santjago pamatysite įspūdingas Los Gigantes uolas, kupinas šlovės ir gamtos grožio. Tai vulkaninės kilmės uolų dariniai, kylantys nuo pakrantės daugiau nei 600 m aukštyje. Grožėkitės jų didybe nuo jų pagrindo, iš kurio taip pat galite pamatyti įvairias Tenerifės jūrų faunos rūšis. Pajuskite ramybę šalia šių įspūdingų uolų, kurios yra Tenerifės globėjos.

Uolos nusileidžia iki 30 metrų žemiau jūros lygio ir sukuria ekosistemą, kurioje knibžda žuvų ir jūros gyvių. Čia atvyksta daugybė narų, kuriuos traukia jos žavesys ir turtingas jūros dugnas. Pasinaudokite kelionėmis laivu palei uolas ir leiskitės į jūrą bei tyrinėkite jos paslaptis.

Dalijamos kelionės laivu iš Puerto Santjago

Ekskursija katamaranu

Išsinuomokite mūsų bendras ekskursijas ir ramiai mėgaukitės jūra. Užsisakykite kelionę katamaranu ir dalinkitės ja su draugais ir šeima linksmoje ir malonioje aplinkoje. Mūsų laivai yra erdvūs ir patogūs, kad visiems keleiviams būtų patogu. Mėgaukitės įlankos vaizdais, dalinkitės gėrimais ir deginkitės ant laivo saulės terasos. Dauguma mūsų laivų veža į pagrindinius Tenerifės turistinius kurortus. Išsirinkite norimą laivą ir parašykite mums „WhatsApp”, kad rezervuotumėte. Mielai atsakysime į jūsų klausimus ir pateiksime rekomendacijas.

Privačios kelionės laivu iš Puerto Santjago

privatus katamaranas los gigantes lagoon 40 (3).min

Taip pat suteikiame galimybę surengti išskirtinę ekskursiją po įlanką. Išsinuomokite privatų laivą sau ir savo išrinktai svečių grupei. Mūsų įgula su malonumu vadovaus nuotykiui ir nuveš jus pasimėgauti jūros žavesiu.

Jei norite originaliai atšvęsti savo gimtadienį, kelionė laivu – kaip tik tai, ko jums reikia. Mūsų privačios kelionės laivu puikiai tinka švęsti su artimaisiais. Jau daugelį metų nuomojame privačius laivus išleistuvėms, jubiliejams, mergvakariams, bernvakariams, bernvakariams ir kt. Bet kokia priežastis yra gera priežastis išplaukti į jūrą. Tad nesvarstykite ir išdrįskite patirti nuotykį.

Eden Katamaran Tour tenerife

Siūlome prabangias jachtas ir išskirtines burines jachtas jūsų reikalavimus atitinkančiai kelionei. Vadovaukitės teksto pabaigoje pateiktu vadovu ir sužinokite, kokius laivus galima išsinuomoti privačiai. Taip pat galite išsinuomoti jachtą be kapitono, kad patys galėtumėte vadovauti nuotykiui. Tokiu atveju turite būti pilnametis ir turėti laivo vairuotojo pažymėjimą. Prisitaikysime prie jūsų pageidavimų, tereikia susisiekti su mumis ir pasikalbėti. Siųskite mums savo klausimus į „WhatsApp” ir mes mielai jums padėsime.

Siūlome įvairių kelionių laivu iš Puerto Santjago variantų. Rinkitės prabangią jachtą, erdvų katamaraną arba greitaeigį katerį. Priklausomai nuo pasirinkto varianto, galėsite pamatyti banginius, nuleisti inkarą maudynėms ir dar daugiau. Kviečiame iš anksto parašyti mums, kad būtumėte tikri, jog rasite norimą laivą. Nepamirškite, kad tvarkome daugybę užklausų, todėl ne visada galite rasti laisvą norimą laivą. Laukiame jūsų, kad galėtumėte patirti puikių įspūdžių jūroje ir mėgautis nuostabiais įlankos vaizdais.

Užsisakykite per WhatsApp

Kelionės laivu į Puerto Santiago

Valčių čarteriai į Puerto Santiago

Valčių nuoma į Puerto Santiago

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.