První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na Puerto Santiago
Půjčovna lodí na Puerto Santiago
Výlety lodí na Puerto Santiago
Výlety lodí z Puerto Santiago

Vydejte se na naše výlety lodí z Puerto Santiago na Tenerife. Prostřednictvím tohoto textu se dozvíte, co všechno můžete dělat během výletů lodí v zátoce. Užijte si jedinečný a nezapomenutelný den na moři. Pozvěte své přátele a rodinu a prožijte příjemné zážitky na palubě. Jsme specialisté na poskytování různých turistických služeb a máme všechny lodě, které na Tenerife hledáte, takže určitě máme tu, kterou potřebujete. Kontaktujte nás prostřednictvím aplikace WhatsApp, abyste si ujasnili své pochybnosti a provedli rezervaci.

co můžete dělat během výletů lodí?

Tenerife Luxury Yacht Charter - Astondoa 46 (4)

Puerto Santiago je klidné městečko na jihozápadě Tenerife, které vyhledávají ti, kdo si chtějí na své dovolené odpočinout a relaxovat. Pokud si chcete užít moře a jeho půvaby, zveme vás k rezervaci našich výletů lodí, které jsou zábavné a mají příjemnou atmosféru.

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Naše výlety lodí z Puerto Santiago obvykle zahrnují pozorování velryb a kytovců v jejich přirozeném prostředí. Jak všichni víme, Tenerife je jedním z nejlepších míst na světě pro pozorování velryb a delfínů. V těchto vodách můžete pozorovat různé druhy mořských živočichů, jako jsou kosatky, velryby pilotní a delfíni skákaví.

Full HD - delfín-dělá-akrobacii

Kromě pozorování velryb je součástí prohlídky také zastávka na pláži, kde si můžete zaplavat a šnorchlovat. Pozvěte své přátele, aby se zchladili v chladných vodách Atlantiku. Děti výlety lodí milují, takže by to byl skvělý dárek k narozeninám pro vaše dítě.

Prohlídka zahrnuje jídlo, nápoje a občerstvení. Podrobnosti o jednotlivých výletech lodí najdete na konci textu v nabídce aktivit k okamžité rezervaci na našich webových stránkách. Necháváme vám k dispozici náš WhatsApp, na který nám můžete napsat, pokud máte jakékoli dotazy nebo chcete provést rezervaci.

Navštivte útesy Los Gigantes z moře

Bahia de Masca - záliv Los Gigantes Masca (4)

Výlet lodí z Puerto Santiago vás zavede k impozantním útesům Los Gigantes, plným slávy a přírodních krás. Jedná se o sopečné skalní útvary, které se zvedají z pobřeží do výšky přes 600 metrů. Obdivujte jejich majestátnost z jejich základny, odkud můžete také pozorovat různé druhy tenerifské mořské fauny. Pociťte klid vedle těchto impozantních skal, které stojí jako ochránci Tenerife.

Útesy se svažují až 30 metrů pod hladinu moře a vytvářejí ekosystém plný ryb a mořských živočichů. Přitahuje sem mnoho potápěčů, které sem láká jejich půvab a bohaté mořské dno. Využijte výlety lodí podél útesů, abyste se mohli pustit do moře a prozkoumat jeho tajemství.

Sdílené výlety lodí z Puerto Santiago

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Pronajměte si naše společné výlety a užijte si moře v klidu a pohodě. Objednejte si výlet katamaránem a sdílejte ho s přáteli a rodinou v zábavném a příjemném prostředí. Naše lodě jsou prostorné a pohodlné pro pohodlí všech cestujících. Vychutnejte si výhled na záliv, sdílejte nápoje a opalujte se na sluneční palubě lodi. Většina našich lodí nabízí přepravu do hlavních turistických letovisek na Tenerife. Vyberte si loď podle svých preferencí a napište nám na WhatsApp pro rezervaci. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a dáme vám několik doporučení.

Soukromé výlety lodí z Puerto Santiago

soukromý katamarán los gigantes lagoon 40 (3).min

Nabízíme vám také možnost exkluzivní prohlídky zálivu. Pronajměte si soukromou loď pro sebe a vybranou skupinu hostů. Naše posádka vás ráda provede dobrodružstvím a vezme vás, abyste si užili kouzla moře.

Pokud chcete originálně oslavit své narozeniny, výlet lodí je přesně to, co potřebujete. Naše soukromé výlety lodí jsou ideální pro oslavu s vašimi blízkými. Již léta pronajímáme soukromé lodě na oslavy promocí, výročí, rozluček se svobodou a dalších událostí. Každý důvod je dobrým důvodem k výletu na moře. Tak se nerozmýšlejte a odvažte se prožít dobrodružství.

eden catamaran tour tenerife

Nabízíme luxusní jachty a exkluzivní plachetnice pro výlet, který splní vaše požadavky. Podle průvodce na konci textu zjistíte, které lodě jsou k dispozici pro soukromý pronájem. Můžete si také pronajmout loď bez kapitána, abyste mohli dobrodružství vést sami. V tomto případě musíte být plnoletí a mít průkaz způsobilosti k řízení lodi. Přizpůsobíme se vašim preferencím, stačí nás kontaktovat a domluvit se. Pošlete nám své dotazy na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme.

Nabízíme různé možnosti výletů lodí z Puerto Santiago. Vyberte si mezi luxusní jachtou, prostorným katamaránem nebo rychlým člunem. V závislosti na zvolené variantě budete moci pozorovat kytovce, zakotvit na koupání a mnoho dalšího. Vyzýváme vás, abyste nám předem napsali a ujistili se, že si vyberete loď, kterou chcete. Nezapomeňte, že vyřizujeme mnoho žádostí, takže ne vždy najdete požadovanou loď k dispozici. Čekáme na vás, abyste prožili skvělé zážitky na moři a užili si krásný výhled na záliv.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: