Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety loďou z Puerto Santiago

Poďte si vychutnať naše výlety loďou z Puerto Santiago Tenerife. V tomto texte sa dozviete, čo všetko môžete robiť počas výletov loďou v zálive. Užite si jedinečný a nezabudnuteľný deň na mori. Pozvite svojich priateľov a rodinu, aby ste prežili príjemné zážitky na palube. Sme špecialisti na poskytovanie rôznych turistických služieb a máme všetky lode, ktoré na Tenerife hľadáte, takže určite máme tú, ktorú potrebujete. Kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby ste si vyjasnili svoje pochybnosti a urobili rezerváciu.

čo môžete robiť počas výletov loďou?

Prenájom luxusnej jachty na Tenerife - Astondoa 46 (4)

Puerto Santiago je pokojné mestečko na juhozápade Tenerife, ktoré vyhľadávajú tí, ktorí si chcú na svojej dovolenke oddýchnuť a relaxovať. Ak si chcete vychutnať more a jeho pôvaby, pozývame vás, aby ste si objednali naše výlety loďou, zábavné a s príjemnou atmosférou.

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Naše výlety loďou z Puerto Santiago zvyčajne zahŕňajú pozorovanie veľrýb a veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Ako všetci vieme, Tenerife je jedným z najlepších miest na svete na pozorovanie veľrýb a delfínov. V týchto vodách môžete vidieť rôzne druhy morských živočíchov, ako sú kosatky, veľryby pilotné a delfíny skákavé.

Full HD - delfín robí akrobaciu

Okrem pozorovania veľrýb je súčasťou prehliadky aj zastávka na pláži na kúpanie a šnorchlovanie. Pozvite svojich priateľov, aby sa schladili v chladných vodách Atlantiku. Deti milujú výlety loďou, takže by to bol skvelý narodeninový darček pre vaše dieťa.

Prehliadka zahŕňa jedlo, nápoje a občerstvenie. Podrobnosti o jednotlivých výletoch loďou nájdete na konci textu v aktivitách, ktoré sú k dispozícii na okamžitú rezerváciu na našej webovej stránke. Nechávame vám k dispozícii náš WhatsApp, na ktorý nám môžete napísať, ak máte akékoľvek otázky alebo si chcete urobiť rezerváciu.

Navštívte útesy Los Gigantes z mora

Bahia de Masca - záliv Los Gigantes Masca (4)

Výlet loďou z Puerto Santiago vás zavedie k impozantným útesom Los Gigantes plným slávy a prírodných krás. Sú to sopečné skalné útvary, ktoré sa týčia z pobrežia vo výške viac ako 600 metrov. Obdivujte ich majestátnosť z ich základne, odkiaľ môžete pozorovať aj rôzne druhy morskej fauny Tenerife. Pocíťte pokoj pri týchto impozantných skalách, ktoré stoja ako ochrancovia Tenerife.

Útesy sa zvažujú až 30 metrov pod hladinu mora a vytvárajú ekosystém plný rýb a morských živočíchov. Mnohí potápači sem prichádzajú priťahovaní ich pôvabom a bohatým morským dnom. Využite výlety loďou pozdĺž útesov, aby ste sa mohli spustiť do mora a preskúmať jeho tajomstvá.

Spoločné výlety loďou z Puerto Santiago

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Prenajmite si naše spoločné výlety a vychutnajte si more v pokoji a pohode. Objednajte si výlet katamaránom, ktorý môžete zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou v zábavnom a príjemnom prostredí. Naše lode sú priestranné a pohodlné pre pohodlie všetkých cestujúcich. Vychutnajte si výhľad na záliv, podeľte sa o nápoje a opaľujte sa na slnečnej palube lode. Väčšina našich lodí ponúka prepravu do hlavných turistických stredísk na Tenerife. Vyberte si loď podľa svojich preferencií a napíšte nám na WhatsApp, aby ste si ju rezervovali. Radi vám odpovieme na vaše otázky a dáme vám niekoľko odporúčaní.

Súkromné výlety loďou z Puerto Santiago

súkromný katamarán los gigantes lagoon 40 (3).min

Ponúkame vám aj možnosť exkluzívnej prehliadky zálivu. Prenajmite si súkromnú loď pre vás a vašu vybranú skupinu hostí. Naša posádka vás s radosťou prevedie dobrodružstvom a vezme vás, aby ste si vychutnali čaro mora.

Ak chcete osláviť svoje narodeniny originálnym spôsobom, výlet loďou je presne to, čo potrebujete. Naše súkromné výlety loďou sú ideálne na oslavu s vašimi blízkymi. Už roky prenajímame súkromné lode na oslavy promócií, výročí, rozlúčky so slobodou a ďalšie akcie. Každý dôvod je dobrým dôvodom na výlet na more. Tak sa nerozmýšľajte a odvážte sa prežiť dobrodružstvo.

eden katamaran tour tenerife

Ponúkame luxusné jachty a exkluzívne plachetnice na výlet, ktorý spĺňa vaše požiadavky. Podľa sprievodcu na konci textu zistíte, ktoré lode sú k dispozícii na súkromný prenájom. Môžete si prenajať aj loď bez kapitána, aby ste mohli dobrodružstvo viesť vy. V tomto prípade musíte byť plnoletí a mať preukaz na vedenie lode. Prispôsobíme sa vašim preferenciám, stačí nás kontaktovať a dohodnúť sa. Pošlite nám svoje otázky na WhatsApp a my vám radi pomôžeme.

Ponúkame rôzne možnosti výletov loďou z Puerto Santiago. Vyberte si medzi luxusnou jachtou, priestranným katamaránom alebo rýchlym člnom. V závislosti od možnosti, ktorú si vyberiete, budete môcť vidieť veľryby, zakotviť na kúpanie a mnoho ďalšieho. Vyzývame vás, aby ste nám vopred napísali, aby ste si mohli vybrať loď podľa svojich predstáv. Nezabudnite, že vybavujeme veľa žiadostí, takže nie vždy nájdete k dispozícii loď, ktorú chcete. Čakáme na vás, aby ste prežili skvelé zážitky na mori a vychutnali si nádherný výhľad na záliv.

Rezervujte cez WhatsApp

Prenájom lodí na Puerto Santiago

Výlety loďou na Puerto Santiago

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.