Playa Fañabé paplūdimys

Playa Fañabé paplūdimys

Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki pramoginė veikla. Šis paplūdimys lankytojus traukia ištisus metus ir yra vienas aktyviausių Tenerifės paplūdimių. Jame mažai bangų ir ramus vanduo, todėl jis tinka visai šeimai.

Paplūdimys yra miesto teritorijoje, promenada siūlo malonius pasivaikščiojimus su gražiais vaizdais, čia taip pat galite pasimėgauti skaniu maistu bet kuriame iš barų ir restoranų, o viską, ko reikia, nusipirkti įvairiose promenadoje esančiose parduotuvėse.

Šiame paplūdimyje yra viskas, ko reikia puikiai praleisti dieną su draugais ir šeima. Palikite stresą už nugaros ir pasivaikščiokite, čia rasite saulę, smėlį ir atpalaiduojantį krištolo skaidrumo vandenį.

Vieta

Savivaldybė: Adeje

Jis yra Kosta Adechėje, Tenerifės salos pietuose.

Jis yra šalia Playa de Torviscas, į kurį galite nueiti pėsčiomis, nes jie yra to paties paplūdimio dalis. Daugeliui turistų šie du paplūdimiai yra geriausia paplūdimių zona Tenerifės pietuose.

Į juos galima patekti automobiliu ir pėsčiomis promenada. Yra automobilių stovėjimo aikštelė, tačiau visada galite rasti laisvą vietą netoliese esančioje gatvėje.

Netoliese važiuoja viena iš tarpmiestinio viešojo transporto linijų.

Mėlynoji vėliava

Playa Fañabe suteiktas Mėlynosios vėliavos apdovanojimas, kuris reiškia, kad čia saugūs vandenys, užtikrinantys sanitarinę nardymo kokybę, ir teikiamos kokybiškos paplūdimio paslaugos.

Smėlis

Smėlis yra vulkaninės kilmės, labai smulkus. Judėdami paplūdimiu pastebėsite, kad smėlio spalva varijuoja nuo auksinės iki pilkšvos.

Šis paplūdimys taip pat laikomas rojumi, nes čia visada geras oras – visus metus vyrauja idealus klimatas, šiltas dieną ir švelnus naktį.

Prieinamumas

Jei turite judėjimo negalią turinčių asmenų arba vykstate su jais, nesijaudinkite, paplūdimyje yra rampos ir įrenginiai, skirti patekti ir apsistoti žmonėms neįgaliųjų vežimėliuose.

Paslaugos

Dušai
Tualetai
Šezlongai ir skėčiai
Vonelės kojoms
Vaikų zona
Pripučiamos pilys vaikams
Persirengimo kambariai
Paplūdimio barai
Gelbėtojai
Stebėjimas

Taip pat galite išsinuomoti

vandens motociklus
pedalinių riedučių
Mušti žuvis
Sky ir wake
Bananai
Parascending

Promenada

Palei promenadą įsikūrę dideli viešbučiai. Galite apsistoti bet kuriame iš jų ir kada panorėję nusileisti pasimėgauti Playa Fañabé.

Šioje teritorijoje taip pat rasite turizmo biurą ir prekybos centrus. Šalia jų yra kelios parduotuvės ir restoranai, kai kurie iš jų turi terasas, kuriose galėsite paragauti patiekalų ir pasimėgauti vaizdu į jūrą.

Vaikų paplūdimys

Kaip jau minėjome, šis paplūdimys turi daugybę ypatybių, dėl kurių jis idealiai tinka vaikams.

Jame netgi yra galimybė įvažiuoti su kūdikio vežimėliu.

Molas blokuoja bangas, todėl bangavimas nėra stiprus. Panašiai ir vėjas labai ramus, nes paplūdimys yra Tenerifės pietvakariuose, mažiausiai vėjuotoje salos dalyje.

Vaikai čia yra laimingi. Jie pliuškenasi labai ramiame vandenyje, o krantas yra seklus. Jiems taip pat patinka statyti smėlio pilis, kol tėvai ilsisi ant smėlio arba maudosi vonioje.

Gelbėtojai visada pasiruošę padėti bet kokiam incidentui.

Pludmales Tenerifė

Tai nuostabus Tenerifės paplūdimys, kuris vis dar nežinomas daugeliui turistų, todėl...
Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...
Tai miesto paplūdimys, labai populiarus Tenerifės regione, sulaukiantis daug...