Pirmasis leidimas: 28 sausio, 2022 |

Playa de las vistas Paplūdimys

Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus paplūdimys vietos gyventojams ir kitiems ispanams.

Jis taip pat nuolat sulaukia turistų iš viso pasaulio, kurie įsimyli jo žavesį. Didžiausias lankytojų antplūdis čia būna vasarą, tačiau vidutiniškai lankytojų jis sulaukia ir likusią metų dalį.

Dėl eilės molų jis pasižymi labai ramiu vandeniu, idealiai tinkančiu lankytis su vaikais. Nesijaudinkite dėl bangų, tiesiog mėgaukitės ramybe ir atsipalaiduokite.

Vieta

Savivaldybė: Arona

Arona įsikūrusi Tenerifės pietuose, šalia Los Cristianos jūrų uosto, to paties pavadinimo miestelyje. Kadangi jis yra labai arti Los Cristianos paplūdimio, iš vieno paplūdimio į kitą galite nueiti pėsčiomis promenada.

Viešbučiai ir restoranai

Playa de Las Vistas Tenerife South

Paplūdimys apsuptas viešbučių ir apartamentų, todėl jis yra vienas iš labiausiai turistų lankomų paplūdimių ištisus metus.

Las Vistas promenadoje yra maisto prekystalių, jei norėtumėte užkąsti. Čia taip pat yra daug parduotuvių, restoranų ir „McDonalds”.

Smėlis

Paplūdimys pasižymi puikiu auksiniu smėliu. Lankytojai mėgsta gulėti ant smėlio ir įdegti, mėgautis Atlanto saule ir atsipalaiduoti skambant jūros ošimui.

Prieinamumas

Las Vistas yra vienas iš dvylikos Tenerifės salos paplūdimių, apibrėžtų kaip prieinamas paplūdimys. Tai reiškia, kad jis pritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms: čia įrengtos rampos ir pėsčiųjų takai, kuriais lengva patekti į paplūdimį, taip pat dušai ir automobilių stovėjimo aikštelės neįgaliųjų vežimėliams.

Ką galite rasti

Šezlongus ir skėčius

Jei norite pabūti pavėsyje, čia yra daugybė vietų, kuriose lankytojai už mokestį gali išsinuomoti patogius hamakus.

Sportas

Daugelis turistų į paplūdimį eina pasilinksminti ir pasportuoti. Tinklinis yra viena populiariausių paplūdimio sporto šakų, kurią čia galite žaisti. Paplūdimyje yra keli tinklinio tinklai, prie kurių galėsite žaisti su šeima ir draugais.

Jei taip pat mėgstate vandens sportą, galite pasivažinėti vandens motociklais, plaukioti bananais ir parasparniais.

Dirbtinė sala

Fuente Playa de las Vistas

Tarsi neužtektų gamtos žavesio, čia taip pat yra nedidelė dirbtinė sala su fontanu, kuris lankytojų džiaugsmui šaudo vandenį į dangų. Pasidarykite unikalių nuotraukų, kurios atrodys tarsi iš fantazijų jūros.

Automobilių stovėjimo aikštelė

Las Vistas promenadoje, visai netoli paplūdimio, yra jūrų uosto automobilių stovėjimo aikštelė. Kadangi tai geriausia vieta palikti automobilį, turime atkreipti dėmesį, kad ji yra mokama.

Kai kurie turistai ieško nemokamos vietos gretimose gatvėse ir tada pėsčiomis eina į paplūdimį. Taip jie sutaupo už automobilio stovėjimą ir kartu mėgaujasi pasivaikščiojimu.

Poilsiautojų saugumas

Paplūdimyje yra Raudonojo Kryžiaus įsteigta gelbėtojų stotis. Ji visada prižiūrima ir joje dirba gelbėtojai, kurie visada saugo, kad neatsitiktų kas nors, kas gali nutikti.

Vėliavos

Nors paplūdimys gerai saugomas, pasirūpinti savimi turime patys. Tam yra įvairių vėliavėlių, kurios lankytojams nurodo, koks yra vanduo. Čia pateikiame spalvų kodą, kurio visada turėtumėte nepamiršti:

  • Raudona: netinkamas maudytis
  • Geltona: tinka maudytis, bet atsargiai.
  • Žalia: tinka maudytis

Ko negalima daryti

Siekiant apsaugoti paplūdimį ir kitų lankytojų ramybę, nurodyta, kad negalite:

  • atsivežti šunis
  • Stovyklauti
  • palikti cigarečių nuorūkų ant smėlio
  • groti muziką

Paplūdimiai Tenerifė

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0