Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

El Socorro paplūdimys Tenerifės šiaurėje

Playa de El Socorro paplūdimys, dar žinomas kaip Playa de Chimisay, dėl savo unikalaus juodo vulkaninio smėlio yra labai patrauklus tiek turistams, tiek vietiniams gyventojams.

Jis puikiai tinka maloniam laiko praleidimui su šeima, nes bangos lūžta toli nuo kranto. Be to, dėl nedidelių ir vidutinių bangų šį paplūdimį renkasi banglentininkai mėgėjai ir pusiau profesionalūs banglentininkai. El Socorro paplūdimyje vyko nacionalinės ir Europos banglenčių sporto varžybos.

Dėl švaraus ir skaidraus vandens bei gerai prižiūrimo smėlio su nedaug akmenų šis paplūdimys jau daugiau nei 20 metų yra apdovanotas Mėlynąja vėliava, todėl jis yra vienas geriausių pasirinkimų lankantis šiaurinėje Tenerifės dalyje.

Galimybė

Playa del Socorro (2)

Savivaldybė: Los Realejos

Jis yra Tenerifės šiaurėje, Los Realejos savivaldybėje, El Socorro kaimelio centre.

Viešbučiai ir restoranai

Playa del Socorro (5)

Palyginti netoli (5-7 min. kelio automobiliu) rasite labai patogių viešbučių su neįtikėtinais vaizdais ir puikiu aptarnavimu, pavyzdžiui, „Canary BioHostel”. Taip pat rasite gražių haciendų, pavyzdžiui, Hacienda Cuatro Ventanas.

Playa de El Socorro taip pat rasite paplūdimio barų ir barų-restoranų paslaugų, puikiai tinkančių paragauti gardžių jūros gėrybių patiekalų.

Arena

Playa del Socorro (4)

Smėlis tamsiai pilkas ir smulkus, labai malonus liestis prie odos. Jis puikiai tinka atsigulti ir atsipalaiduoti mėgaujantis vaizdu ir jūros ošimu.

Prieinamumas

El Socorro paplūdimys priskiriamas prie „Prieinamų paplūdimių”, todėl puikiai tinka bet kokio amžiaus ir fizinės būklės žmonėms. Jo prieigos takai, rampos, dušai ir privati automobilių stovėjimo aikštelė leidžia čia lankytis labai patogiai ir maloniai. Jis taip pat pritaikytas taip, kad juo be jokių problemų galėtų mėgautis judėjimo negalią turintys žmonės.

Ką rasite

Playa del Socorro (6)

Sportas

Šiame paplūdimyje lankosi daug turistų, nes jis populiarus tarp banglentininkų. El Socorro paplūdimyje vyko banglenčių sporto čempionatai, pavyzdžiui, Kanarų salų čempionatas arba pasaulinės banglenčių sporto varžybos „La Santa Pro Junior”, todėl šis paplūdimys yra geriausias pasirinkimas, jei esate mėgėjas arba siekiate tapti profesionaliu banglentininku.

Be to, jums nereikės jaudintis, jei nemokate plaukti banglente, nes „El Socorro” banglenčių mokykla puikiai tinka ir suaugusiesiems, ir paaugliams.

Pramogos

Tam tikrais metų laikais yra speciali pramogų zona „El Puntito de El Socorro”, kurioje galėsite mėgautis žaidimais ir knygų skolinimo paslauga.

Dar vienas privalumas – nemokamos belaidžio interneto zonos, kuriose visada galėsite palaikyti ryšį.

Parkavimas

El Socorro paplūdimyje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa apie 200 automobilių. Apskritai tai geriausia vieta palikti automobilį.

Sezono metu kai kurie turistai naudojasi alternatyva – iš savo apgyvendinimo vietos į paplūdimį važiuoja taksi, kad nerastų perpildytos automobilių stovėjimo aikštelės.

Lankytojų saugumas

Gelbėtojų postas užtikrina paplūdimio ir turistų saugumą jų viešnagės metu.

Ko negalima daryti

Siekiant pasirūpinti paplūdimiu ir kitų lankytojų ramybe, nurodoma, ko negalima:

    • nepalikti aplinkoje jokių atliekų, įskaitant cigarečių nuorūkas
    • iš natūralios aplinkos imti akmenų, smėlio ar kitų elementų
    • Trikdyti ramybę garsiais triukšmais, pavyzdžiui, muzika
Playas en Tenerifė
Susiję straipsniai: