Ką veikti per mergvakarį Tenerifėje

Ką veikti per mergvakarį Tenerifėje

Guide

Jei ieškote, ką veikti Tenerifėje per mergvakarį ar bernvakarį, ieškokite toliau. Mūsų įmonė turi ilgametę patirtį ir puikiai žinome, kokią veiklą galite rinktis, kad stilingai atšvęstumėte savo mergvakarį ir namo parsivežtumėte fantastiškus prisiminimus.

Tenerifė yra puiki sala, joje yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis ir praleisti svajonių dienas. Tai puiki vieta jūsų mergvakariui, nes joje ištisus metus šviečia saulė ir yra įvairios veiklos, kuria galės mėgautis kiekvienas.

Ką veikti per mergvakarį Tenerifėje

Toliau rasite mūsų klientų, kurie šventė savo mergvakarius / bernvakarius Tenerifėje, rekomenduotas galimybes. Remdamiesi savo patirtimi žinome, kokia veikla palieka visus patenkintus ir su plačia šypsena veide. Negalite į savo sąrašą neįtraukti nė vienos iš šių veiklų, nes jos leis jums patirti naudingų įspūdžių.

Linkime jums kuo geriausios kloties naujame vedybiniame gyvenime ir tikimės, kad mėgausitės toliau išvardytomis veiklomis, kad prie altoriaus atkeliautumėte su plačia šypsena ir kupini entuziazmo:

„Chilltopia”, geriausias laivo vakarėlis Tenerifėje

Chilltopia Boat Party Tenerife (5)

Manome, kad šios galimybės negali trūkti jūsų planuose, nes negalite atsisveikinti su mergvakariu be vakarėlio, o kas gali būti geriau nei valčių vakarėlis Tenerifėje.

Siūlome jums pasiplaukiojimą katamaranu pietinėje Tenerifės pakrantėje, kuriuo galėsite mėgautis su draugais. Mėgaukitės 3 valandų linksmybėmis su atviru baru ir garsiausiais Tenerifės naktinio gyvenimo didžėjais. Kad būtų linksmiau, suteikiame galimybę išsimaudyti atviroje jūroje, kad atvėstumėte ir nesustotumėte linksmintis.

Adrenalinas ir linksmybės Siam parke garantuotos

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Šis parkas žinomas kaip vienas geriausių vandens parkų Europoje, o jo įrenginiuose adrenalinas vibruoja kiekviename kampelyje. Tai tailandietiško dizaino vandens parkas su pasakiškais atrakcionais, kuriais galėsite mėgautis jūs ir jūsų draugai.

Mėgaukitės itin aukštais nusileidimo kalneliais, didžiuliais bangų baseinais, dirbtiniais paplūdimiais su baltu smėliu, kad galėtumėte mėgautis saule gulėdami ant smėlio. Kiekvienas iš atrakcionų sukelia tokią didelę euforiją, kad šią dieną bus sunku pamiršti.

Pasilinksminę ir norėdami pasikrauti energijos, galite nueiti į vieną iš restoranų, kur rasite gero ir drąsaus skonio maisto.

Užtarnauta poilsio diena „Aqua Club Termal

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Visi nusipelnėme akimirkos, kad atsikratytume įtampos ir nuramintume stresą, o tam „Aqua Club Termal” yra viskas, ko jums reikia. Pasiimkite savo draugus ir pasimėgaukite įvairiomis estetinėmis paslaugomis, masažais, gimnastika ir terminėmis sistemomis, skatinančiomis organizmo sveikatą.

Skirkite laiko atsipalaiduoti ir atnaujinti jėgas, kad galėtumėte toliau mėgautis malonumais, kuriuos siūlo nuostabiausia salyno sala.

Laivo nuoma su kapitonu

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Tai viena iš nepraleidžiamų pramogų Tenerifėje. Jei norite praleisti dieną jūroje su draugais, rekomenduojame išsinuomoti valtį su kapitonu, kad jums nereikėtų rūpintis valties vairavimu.

Valtys su kapitonu idealiai tinka grupėms, kurios nori mėgautis jūra eksperto rankose. Ekskursijos apima delfinų ir banginių stebėjimą, įlankos lankytinų vietų apžiūrą, vandens pramogas ir galimybę pasiplaukioti bei nardyti.

Turime geriausius Tenerifės pietuose esančius laivus su įvairiais planais ir maršrutais skirtingiems skoniams. Parašykite mums, kad padėtume jums ir padėtume išsirinkti laivą su kapitonu, kad galėtumėte švęsti savo mergvakarį ar bernvakarį Tenerifėje taip, kaip svajojote.

Teidės nacionalinis parkas

Volcan Teide - Teide National Parque (3).min

Jei vykstate su draugais į Tenerifę, būtina aplankyti Teidės nacionalinį parką. Tai kultinė Tenerifės gamtinė aplinka, kurioje rasite Teidės kalną, kurio aukščiausia viršūnė Ispanijoje siekia daugiau kaip 3700 m.

Ugnikalnis tebėra aktyvus, paskutinį kartą išsiveržė 1909 m. Turite daugybę galimybių pasimėgauti su draugais, viena populiariausių – pakilimas į viršūnę keltuvu. Atsidūrus viršūnėje atsivers panoraminis visų salyno salų vaizdas.

Kita siūloma veikla – pakilimas pėsčiomis su privačiu gidu. Organizuojame privačias ekskursijas, kurių metu galima apžiūrėti parką dieną ir naktį. Parke yra astronomijos stotis, kurioje galima pamatyti net 8 žvaigždynus.

Galimybių sąrašas įvairus ir per vieną dieną neužtenka laiko jomis visomis pasimėgauti. Peržiūrėkite mūsų svetainėje visas veiklas, kurias galite nuveikti Teidėje per mergvakarį ar bernvakarį, ir susisiekite su mumis, kad padėtume apsispręsti ir pateikti užsakymą.

Išsinuomokite vandens motociklų, parasparnių ir skraidyklių paketą

Jetski in tenerife south

Tikrai norite pajusti, kaip jūsų gyslomis teka adrenalinas, kad į vestuves vyktumėte su geriausia energija. Dėl to siūlome su draugais vykti į paplūdimį ir mėgautis jūra visais pojūčiais.

Į paketus su vandens pramogomis įtraukti dinamiški vandens motociklai, parasparniai, kad galėtumėte skraidyti kaip paukščiai, ir skraidančios žuvys, kad galėtumėte mėgautis kaip vaikai. Jei atėjote į šį tekstą, nes nežinojote, ką veikti per mergvakarį ar bernvakarį Tenerifėje, dabar nežinosite, kokią veiklą pasirinkti iš tiek daug galimybių.

Skirkite dieną nardymo krikštui

diving in tenerife south

Negalite palikti Tenerifės neišmokę nardyti su geriausiais. Šios veiklos metu profesionalių narų komanda parodys jums nardymo su akvalangu pagrindus ir nusives praktikuotis į nedidelį gylį. Tai veikla, kurios nevalia praleisti Tenerifėje, gamtos privilegijuotoje saloje su nuostabiu jūros dugnu, kupinu gamtos kerų ir įvairios jūrų faunos.

Tenerifės pietuose esančiame jūros dugne rasite daugybę raguvų, urvų ir arkų. Vanduo išlieka krištolo skaidrumo net daugiau nei 40 metrų gylyje, todėl galėsite aiškiai mėgautis jūros gyvūnija, pavyzdžiui, šapalais, gruperiais, šapalais, trimitais, sodiniais unguriais ir koralais. Taip pat rasite keletą nuskendusių laivų, kurių viduje apsigyveno jūrų gyvūnai, pavyzdžiui, aštuonkojai ir murenos.

Dieną užbaigkite Drag Queen šou

MHT Tenerife08

Pasiruoškite juoktis kaip niekada anksčiau ir pamiršti rūpesčius dėl jaudinančio šou. Tai visiškai angliškas vakaro renginys su komedija ir įskaičiuotu maistu.

Šou rengia linksmai nusiteikę aktoriai, kurie sugeba linksminti publiką. Vakaras vyksta juoko, spalvų ir blizgučių apsuptyje. Jūsų draugai išsiveš puikius prisiminimus ir turės apie ką kalbėti praėjus keliems mėnesiams po Tenerifės mergvakario.

Patirkite kultinį Ispanijos flamenko vakarėlį

Flamenco Sala Nightshow Tenerife (4)

Mėgaukitės dievišku šou, kurį ves profesionali šokėja. Pasirodymą sudaro flamenko, dainavimas ir ispaniški šokiai. Pristatomos svarbiausios flamenko palos, o jūs galėsite šokti su džiaugsmu ir entuziazmu, užsikrėtę šokėjų aistra ir jėga.

Dabar, kai jau žinote, ką veikti per mergvakarį Tenerifėje, negalite apsispręsti iš tiek daug galimybių, ir mes jus suprantame. Tenerifė yra geriausia ir visi nori čia atvykti ir mėgautis. Kviečiame rašyti mums, kad padėtume suorganizuoti Jūsų mergvakarį Tenerifėje, jei ieškote paplūdimio, vakarėlio, linksmybių ir daug pasitenkinimo.

Mergvakariai ir bernvakariai į Tenerifė
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai:
Playas en Tenerifė