Ką veikti per mergvakarį Tenerifėje

Ką veikti per mergvakarį Tenerifėje

Guide

Jei ieškote, ką veikti Tenerifėje per mergvakarį ar bernvakarį, ieškokite toliau. Mūsų įmonė turi ilgametę patirtį ir puikiai žinome, kokią veiklą galite rinktis, kad stilingai atšvęstumėte savo mergvakarį ir namo parsivežtumėte fantastiškus prisiminimus.

Tenerifė yra puiki sala, joje yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis ir praleisti svajonių dienas. Tai puiki vieta jūsų mergvakariui, nes joje ištisus metus šviečia saulė ir yra įvairios veiklos, kuria galės mėgautis kiekvienas.

Ką veikti per mergvakarį Tenerifėje

Toliau rasite mūsų klientų, kurie šventė savo mergvakarius / bernvakarius Tenerifėje, rekomenduotas galimybes. Remdamiesi savo patirtimi žinome, kokia veikla palieka visus patenkintus ir su plačia šypsena veide. Negalite į savo sąrašą neįtraukti nė vienos iš šių veiklų, nes jos leis jums patirti naudingų įspūdžių.

Linkime jums kuo geriausios kloties naujame vedybiniame gyvenime ir tikimės, kad mėgausitės toliau išvardytomis veiklomis, kad prie altoriaus atkeliautumėte su plačia šypsena ir kupini entuziazmo:

„Chilltopia“, geriausias laivo vakarėlis Tenerifėje

Chilltopia Boat Party Tenerife (5)

Manome, kad šios galimybės negali trūkti jūsų planuose, nes negalite atsisveikinti su mergvakariu be vakarėlio, o kas gali būti geriau nei valčių vakarėlis Tenerifėje.

Siūlome jums pasiplaukiojimą katamaranu pietinėje Tenerifės pakrantėje, kuriuo galėsite mėgautis su draugais. Mėgaukitės 3 valandų linksmybėmis su atviru baru ir garsiausiais Tenerifės naktinio gyvenimo didžėjais. Kad būtų linksmiau, suteikiame galimybę išsimaudyti atviroje jūroje, kad atvėstumėte ir nesustotumėte linksmintis.

Adrenalinas ir linksmybės Siam parke garantuotos

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Šis parkas žinomas kaip vienas geriausių vandens parkų Europoje, o jo įrenginiuose adrenalinas vibruoja kiekviename kampelyje. Tai tailandietiško dizaino vandens parkas su pasakiškais atrakcionais, kuriais galėsite mėgautis jūs ir jūsų draugai.

Mėgaukitės itin aukštais nusileidimo kalneliais, didžiuliais bangų baseinais, dirbtiniais paplūdimiais su baltu smėliu, kad galėtumėte mėgautis saule gulėdami ant smėlio. Kiekvienas iš atrakcionų sukelia tokią didelę euforiją, kad šią dieną bus sunku pamiršti.

Pasilinksminę ir norėdami pasikrauti energijos, galite nueiti į vieną iš restoranų, kur rasite gero ir drąsaus skonio maisto.

Užtarnauta poilsio diena „Aqua Club Termal

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Visi nusipelnėme akimirkos, kad atsikratytume įtampos ir nuramintume stresą, o tam „Aqua Club Termal“ yra viskas, ko jums reikia. Pasiimkite savo draugus ir pasimėgaukite įvairiomis estetinėmis paslaugomis, masažais, gimnastika ir terminėmis sistemomis, skatinančiomis organizmo sveikatą.

Skirkite laiko atsipalaiduoti ir atnaujinti jėgas, kad galėtumėte toliau mėgautis malonumais, kuriuos siūlo nuostabiausia salyno sala.

Laivo nuoma su kapitonu

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Tai viena iš nepraleidžiamų pramogų Tenerifėje. Jei norite praleisti dieną jūroje su draugais, rekomenduojame išsinuomoti valtį su kapitonu, kad jums nereikėtų rūpintis valties vairavimu.

Valtys su kapitonu idealiai tinka grupėms, kurios nori mėgautis jūra eksperto rankose. Ekskursijos apima delfinų ir banginių stebėjimą, įlankos lankytinų vietų apžiūrą, vandens pramogas ir galimybę pasiplaukioti bei nardyti.

Turime geriausius Tenerifės pietuose esančius laivus su įvairiais planais ir maršrutais skirtingiems skoniams. Parašykite mums, kad padėtume jums ir padėtume išsirinkti laivą su kapitonu, kad galėtumėte švęsti savo mergvakarį ar bernvakarį Tenerifėje taip, kaip svajojote.

Teidės nacionalinis parkas

Volcan Teide - Teide National Parque (3).min

Jei vykstate su draugais į Tenerifę, būtina aplankyti Teidės nacionalinį parką. Tai kultinė Tenerifės gamtinė aplinka, kurioje rasite Teidės kalną, kurio aukščiausia viršūnė Ispanijoje siekia daugiau kaip 3700 m.

Ugnikalnis tebėra aktyvus, paskutinį kartą išsiveržė 1909 m. Turite daugybę galimybių pasimėgauti su draugais, viena populiariausių – pakilimas į viršūnę keltuvu. Atsidūrus viršūnėje atsivers panoraminis visų salyno salų vaizdas.

Kita siūloma veikla – pakilimas pėsčiomis su privačiu gidu. Organizuojame privačias ekskursijas, kurių metu galima apžiūrėti parką dieną ir naktį. Parke yra astronomijos stotis, kurioje galima pamatyti net 8 žvaigždynus.

Galimybių sąrašas įvairus ir per vieną dieną neužtenka laiko jomis visomis pasimėgauti. Peržiūrėkite mūsų svetainėje visas veiklas, kurias galite nuveikti Teidėje per mergvakarį ar bernvakarį, ir susisiekite su mumis, kad padėtume apsispręsti ir pateikti užsakymą.

Išsinuomokite vandens motociklų, parasparnių ir skraidyklių paketą

Jetski in tenerife south

Tikrai norite pajusti, kaip jūsų gyslomis teka adrenalinas, kad į vestuves vyktumėte su geriausia energija. Dėl to siūlome su draugais vykti į paplūdimį ir mėgautis jūra visais pojūčiais.

Į paketus su vandens pramogomis įtraukti dinamiški vandens motociklai, parasparniai, kad galėtumėte skraidyti kaip paukščiai, ir skraidančios žuvys, kad galėtumėte mėgautis kaip vaikai. Jei atėjote į šį tekstą, nes nežinojote, ką veikti per mergvakarį ar bernvakarį Tenerifėje, dabar nežinosite, kokią veiklą pasirinkti iš tiek daug galimybių.

Skirkite dieną nardymo krikštui

diving in tenerife south

Negalite palikti Tenerifės neišmokę nardyti su geriausiais. Šios veiklos metu profesionalių narų komanda parodys jums nardymo su akvalangu pagrindus ir nusives praktikuotis į nedidelį gylį. Tai veikla, kurios nevalia praleisti Tenerifėje, gamtos privilegijuotoje saloje su nuostabiu jūros dugnu, kupinu gamtos kerų ir įvairios jūrų faunos.

Tenerifės pietuose esančiame jūros dugne rasite daugybę raguvų, urvų ir arkų. Vanduo išlieka krištolo skaidrumo net daugiau nei 40 metrų gylyje, todėl galėsite aiškiai mėgautis jūros gyvūnija, pavyzdžiui, šapalais, gruperiais, šapalais, trimitais, sodiniais unguriais ir koralais. Taip pat rasite keletą nuskendusių laivų, kurių viduje apsigyveno jūrų gyvūnai, pavyzdžiui, aštuonkojai ir murenos.

Dieną užbaigkite Drag Queen šou

MHT Tenerife08

Pasiruoškite juoktis kaip niekada anksčiau ir pamiršti rūpesčius dėl jaudinančio šou. Tai visiškai angliškas vakaro renginys su komedija ir įskaičiuotu maistu.

Šou rengia linksmai nusiteikę aktoriai, kurie sugeba linksminti publiką. Vakaras vyksta juoko, spalvų ir blizgučių apsuptyje. Jūsų draugai išsiveš puikius prisiminimus ir turės apie ką kalbėti praėjus keliems mėnesiams po Tenerifės mergvakario.

Patirkite kultinį Ispanijos flamenko vakarėlį

Flamenco Sala Nightshow Tenerife (4)

Mėgaukitės dievišku šou, kurį ves profesionali šokėja. Pasirodymą sudaro flamenko, dainavimas ir ispaniški šokiai. Pristatomos svarbiausios flamenko palos, o jūs galėsite šokti su džiaugsmu ir entuziazmu, užsikrėtę šokėjų aistra ir jėga.

Dabar, kai jau žinote, ką veikti per mergvakarį Tenerifėje, negalite apsispręsti iš tiek daug galimybių, ir mes jus suprantame. Tenerifė yra geriausia ir visi nori čia atvykti ir mėgautis. Kviečiame rašyti mums, kad padėtume suorganizuoti Jūsų mergvakarį Tenerifėje, jei ieškote paplūdimio, vakarėlio, linksmybių ir daug pasitenkinimo.

Mergvakariai ir bernvakariai į Tenerifė

Susiję straipsniai:

			Black friday Tenerife - 10 % nuolaida „juodajam penktadieniui“ Tenerifėje
Artėjant juodajam penktadieniui Tenerifėje visi išprotėjame. Tai diena, kai...
			Things to do in Callao Salvaje - Ką veikti Callao Salvaje
Šiame puslapyje rasite geriausius ir labiausiai rekomenduojamus dalykus, kuriuos verta...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Vandens sportas Los Kristianose
Šia proga norime pasidalyti išsamiu vandens sporto šakų Los Kristijane sąrašu....
			catamaran tour in tenerife private and shared (11).min - Privačios ekskursijos ir katamaranų frachtavimas Puerto Kolone
Jei atostogaujate Puerto Kolone ir ieškote rekomendacijų dėl privačių katamaranų...
			Father day - tenerife - Ką veikti Tenerifėje Tėvo dienos proga
Šiandien norime pateikti geriausius patarimus, kaip švęsti Tėvo dieną Tenerifėje,...
			Things to do in Costa Adeje - Ką veikti Kosta Adechėje
Ketinate praleisti atostogas Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet patekote į...
			Full HD - dolphin-doing-acrobatics - Delfinų ir banginių stebėjimas iš Los Kristianoso
Banginių ir delfinų stebėjimas iš Los Kristianos Tenerifėje yra viena iš labiausiai...
			Things to do in Puerto de la Cruz - Ką veikti Puerto de la Cruz mieste
Šiame įraše pateiksime išsamų gidą, ką nuveikti Puerto de la Cruz mieste. Siūlome...
			Things to do in Tenerife North and South - Ką veikti Tenerifėje
Šiame įraše norime parodyti, ką veikti Tenerifėje per atostogas. Tenerifėje,...
			mother-day-tenerife - Ką veikti Tenerifėje per Motinos dieną
Tenerifėje turime tiek daug planų Motinos dienai, kad nežinote, kurį pasirinkti....

Playas en Tenerifė

			Playa de Fañabe - Playa Fañabé paplūdimys
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya paplūdimys
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Paplūdimys
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...
			el bollullo tenerife puerto cruz.min - Playa de Bollullo paplūdimys
Tai nuostabus Tenerifės paplūdimys, kuris vis dar nežinomas daugeliui turistų, todėl...
			Playa Jardin Beach in Puerto de la Cruz - Playa Jardin paplūdimys
Tai miesto paplūdimys, labai populiarus Tenerifės regione, sulaukiantis daug...
			Playa los gigantes tenerife - Playa de Los Gigantes paplūdimys
Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
			Playa Puerto Santiago.min - Playa de Puerto Santiago Paplūdimys
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...
			 - Playa de las vistas Paplūdimys
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison paplūdimys
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....