10 % nuolaida „juodajam penktadieniui” Tenerifėje

10 % nuolaida „juodajam penktadieniui” Tenerifėje

Guide

Artėjant juodajam penktadieniui Tenerifėje visi išprotėjame. Tai diena, kai parduotuvės prisipildo žmonių ir, norėdamos pritraukti daugiau pirkėjų, siūlo neįtikėtinas nuolaidas.

Tačiau prie Juodojo penktadienio šėlsmo prisijungia ne tik parduotuvės. Viešbučiai taip pat dalyvauja siūlydami geras nuolaidas savo paketams ir paslaugoms.

Bananapalmbajuje nenorime atsilikti, todėl taip pat siūlome 10 % nuolaidą visiems mūsų laivams ir ekskursijoms po salą, jei užsakymai atliekami nuo lapkričio 23 d. iki lapkričio 30 d. Pasinaudokite šiomis datomis ir užsisakykite su nuolaida!

Taigi šį juodąjį penktadienį Tenerifėje rasite viską, ko reikia kalėdiniam apsipirkimui, kad taip pat galėtumėte pasinaudoti proga ir pasiplaukiojimui po salą.

Jachtų nuoma su kapitonu arba be jo

Tai yra tai, ko laukėte. Mūsų ekskursijų ir privačių jachtų nuomos Tenerifėje sąraše galite rinktis:

  • Burlaiviai
  • Katamaranai
  • Motorinės jachtos
  • Prabangios jachtos
  • Ir daug daugiau

Taip pat galite pasirinkti maršrutą ir ekskursijos tipą. Jei esate grupėje, siūlome privačias ekskursijas. Tik jūs ir jūsų draugai vandenyne. Taip pat galite pasiimti savo partnerį, kad pabėgtumėte nuo dienos šurmulio ir praleistumėte ją laive.

Turime valčių be kapitono, todėl jūs galite vadovauti laivo kursui. Taip pat siūlome valtis su kapitonu, kad galėtumėte tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Ekskursijos su gidu Tenerifėje

Descuento 10% para Black Friday en Tenerife

Jei norite pabėgti nuo prekybos šurmulio, siūlome pažinti salą iš vidaus.

Mūsų ekskursijos nuves jus į gražiausius salos kaimelius. Turime kompetentingus gidus, kurie su dideliu geranoriškumu jums parodys dalį mūsų istorijos, kultūros ir tradicijų.

Visa tai galėsite gauti su 10 % nuolaida, nes mes taip pat norime prisidėti prie šios dienos džiaugsmo.

Siūlome jums keliones laivu ir ekskursijas Tenerifėje už geresnę kainą, kad galėtumėte apsispręsti, jei dar to nepadarėte.

Paplūdimio diena Tenerifėje

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

Dabar, kai jau apsipirkote, turėtumėte pailsėti ir atsipalaiduoti. Tam siūlome nuvykti į paplūdimį ir pasimėgauti saule.

Turite savo svajonių maudymosi kostiumėlius, skrybėlę ir akinius nuo saulės, tereikia nueiti į paplūdimį, atsigulti ant smėlio ir atsipalaiduoti.

Bet jei dar turite daug energijos, siūlome pasivažinėti bananu arba vandens motociklu. Pajuskite ir išgyvenkite buvimo Tenerifėje džiaugsmą. Svajonių saloje, kurioje šviečia amžinoji saulė.

Tikimės, kad pasinaudoję mūsų pasiūlymais „juodajam penktadieniui” galėsite pasirinkti, ką veikti šią dieną ir savaitgalį. Mėgaukitės beprotiškomis kainomis ir puikiais mūsų pasiūlymais. Galėsite daryti viską, ką tik norite, išskyrus sėdėti namuose.

Ekskursijos po salas į Tenerifė

Kelionės laivu į Tenerifė

Valčių čarteriai į Tenerifė

Valčių nuoma be kapitono į Tenerifė

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Susiję straipsniai:

Playas en Tenerifė