Pirmasis leidimas: 16 birželio, 2022 |

Ką veikti Tenerifėje Tėvo dienos proga

Šiandien norime pateikti geriausius patarimus, kaip švęsti Tėvo dieną Tenerifėje, nes tėtis to nusipelnė. Jis yra namų karalius, tas, kuris sunkiai dirba dėl šeimos, ir šią dieną norime jam padėkoti už visą jo meilę.

Dienos pradžia – kelionė dviračiu

Kaip visi žinome, Tenerifėje yra daugybė dviračių maršrutų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis ir intensyvumu.

Rekomenduojame dieną pradėti tėčio pasivažinėjimu dviračiu. Tai veikla, kuria galite užsiimti visi kartu kaip šeima, ji padės sustiprinti jūsų ryšį ir įkrauti energijos.

Šeimos paplūdimio diena

Father day tenerife beach

Visi šeimos nariai mėgsta paplūdimį, o ypač tėtis, todėl nepraleiskite progos šią dieną nueiti į paplūdimį. Pakvieskite tėčio draugus ir jų šeimas, kad grupė taptų didesnė, o diena būtų malonesnė.

Pasinaudokite proga ir pasivaikščiokite su šeima paplūdimiu. Šias dienas turėtume išnaudoti apmąstymams ir prisiminti brolišką meilę, kuri mus laiko kartu.

Išsinuomokite valtį Tenerifėje

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Daugelis šeimų renkasi šią galimybę, norėdamos pradžiuginti tėtį jo dieną. Saloje yra įvairių laivų visiems skoniams, o dauguma tėčių mėgsta valtis.

Siūlome išsinuomoti žvejybinį laivą Tenerifėje ir suteikti jam galimybę atsipalaiduoti žvejojant. Vėliau galėsite pasidalyti šviežios žuvies kepsniais.

Jei norite, kad tėtis niekuo nesirūpintų, galite išsinuomoti jachtą arba burlaivį su kapitonu Tenerifės pietuose, konkrečiai Puerto Colon, pagrindiniame Kosta Adechės uoste, kad jis galėtų tiesiog grožėtis vaizdais mėgaudamasis gaiviu gėrimu. Bananapalmbay turime įvairių variantų visiems skoniams, jei norite, galite mums parašyti ir mes mielai padėsime išsirinkti tai, kas jums labiausiai tinka.

Viešbučio diena tėvams

Tenerifės viešbučiai rengia pasakiškus pasiūlymus tėvams jų dienos proga. Kai kurie viešbučiai organizuoja tikrai pasakiškus planus tėčiui, įskaitant alaus degustacijas ir kitas veiklas, kad jis savo dieną jaustųsi kaip karalius.

Jie taip pat siūlo fotosesijas ir šeimos užsiėmimus baseinuose ir kitose viešbučio erdvėse. Tik reikia iš anksto užsisakyti, nes artėjant Tėvo dienai Tenerifėje pasiūlymai išparduodami.

Ypatingas maistas Tenerifės restoranuose

Que hacer en Tenerife el día de los padres

Tai galimybė, kurios negali trūkti šios dienos plane. Galite užsisakyti ne tik tipiškų Kanarų salų, bet ir japoniškų, indiškų, meksikietiškų ir kitų platumų patiekalų. Jums tereikia išsirinkti, kokį maistą mėgsta tėtis, ir rezervuoti staliuką.

Prie valgio paragaukite geriausių Tenerifės desertų ir vynų.

Dovanos tėčiui

Que hacer en Tenerife el día de los padres

Ši diena nebus visavertė, jei neįteiksite tėčiui dovanos, kurios jis jau seniai laukė.

Norime priminti, kad esate Tenerifėje ir tarp dovanų negalite praleisti gero vyno, jis naudingas sveikatai ir jis bus labai dėkingas.

Taip baigiame savo rekomendacijas Tėvo dienai Tenerifėje, įtraukėme visas galimybes, ką nuveikti su šeima ir kad tėtis jaustųsi gerai prižiūrėtas. Dienos pabaigoje pasidalykite vyno taure ir leiskite jam suprasti, kaip vertinate jo pastangas dėl šeimos.

Užsisakykite per WhatsApp

Teminiai parkai į Tenerifė

Valčių čarteriai į Tenerifė

Vandens sportas į Tenerifė

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: