Ką veikti Naujųjų metų išvakarėse Tenerifėje

Ką veikti Naujųjų metų išvakarėse Tenerifėje

Naujųjų metų išvakarės Tenerifėje yra viena iš tų patirčių, kurios dėl savo intensyvumo išlieka atmintyje visam gyvenimui. Po naujametinės vakarienės Tenerifėje įprasta išeiti į gatvę ir linksmintis kartu kaip vienai didelei šeimai. Šiame pranešime sužinosite apie visas Tenerifės galimybes sutikti Naujuosius metus ir sužinosite, kodėl visi nori atvykti čia pasitikti Naujųjų metų.

Turėtume paminėti, kad Naujųjų metų išvakarėse Tenerifėje oras vidutiniškai būna 20 laipsnių Celsijaus. Saloje visus metus vyrauja puikus klimatas, todėl Tenerifės gyventojai gali mėgautis prabanga Naujųjų metų naktį ramiai praleisti gatvėse ir paplūdimiuose. Tai vienas iš patraukliausių bruožų lankytojams, kurie atvyksta čia pabėgti nuo šalčio.

Ką veikti Naujųjų metų išvakarėse Tenerifėje?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Prieš tęsdami norėtume papasakoti, kaip Naujųjų metų išvakarės švenčiamos Ispanijoje. Vakarėlis prasideda gruodžio 31 d. ir tęsiasi iki pat ankstyvo sausio 1 d. ryto.

Viena svarbiausių tradicijų – 12 laimės vynuogių, kurios valgomos 12 valandą nakties skambučių ritmu. Sakoma, kad tas, kuris jas suvalgys laiku, sulauks sėkmingų metų. Tai labai smagus ir svarbus užsiėmimas. Ateikite ir valgykite vynuoges kartu su mumis, kad metus pasitiktumėte teisinga koja.

Atėjus Naujiesiems metams girdime butelių atkimšimą ir kolektyvinį džiaugsmą. Visi juokiasi, juokauja ir sveikina vieni kitus, pratęsdami linksmybes kelioms valandoms arba tiek, kiek kūnas gali ištverti. Taip pat girdisi pravažiuojantys automobiliai su garsiniais signalais.

Tenerifėje dar linksmiau, nes džiaugsmas yra mūsų kraujyje. Jei norite atvykti, štai geriausi variantai, kaip atsisveikinti su senaisiais metais ir pasitikti naujuosius, kaip tai mokame daryti Tenerifėje.

Naujųjų metų išvakarių vakarėlis laive

Vienas geriausių būdų sutikti Naujuosius metus Tenerifėje – tai daryti jūroje ir su maudymosi kostiumėliu. Tenerifėje išsinuomoję laivą su kapitonu Naujųjų metų išvakarėms praleisti galėsite mėgautis įvairiomis paslaugomis, pavyzdžiui, atviru baru, švediško stalo maistu, malonia muzika ir galimybe paplaukioti gaivinančiame Atlanto vandenyje. Žinoma, būsime tinkamoje vietoje stebėti šviesų ir spalvų spektaklį, kuris nušviečia naktinį dangų išmušus vidurnakčiui.

Lauko vakarėliai gatvėse, aikštėse ir paplūdimiuose

Aikštės yra mėgstamiausia vieta pasitikti naujuosius metus Tenerifėje. Visi apsirengę geriausiais drabužiais ir su buteliu rankoje mėgaujasi geriausiu Naujųjų metų išvakarių vakarėliu Tenerifėje. Artėjant vidurnakčiui, žmonės žiūri į laikrodį, kad pamatytų, kada rodyklė pasieks aukščiausią tašką. Paspaudus pirmajam laikrodžio dūžiui, visi įsideda į burną vynuoges ir taip iki paskutinio. Kai laikrodis baigia mušti, vienu balsu pasigirsta „Su Naujaisiais metais“, ir visi, nepriklausomai nuo to, ar pažįsta vienas kitą, ar ne, iš laimės apkabina ir bučiuojasi.

O esantys paplūdimyje švenčia restoranų terasose, promenadoje ir paplūdimio vakarėliuose. Naujųjų metų sutikimui Tenerifėje rekomenduojame Playa de Las Américas ir Costa Adeje. Nenuostabu, kad mūsų sala yra viena populiariausių ispanų vietų sutikti Naujuosius metus paplūdimyje.

Linksmybės baruose, užeigose ir diskotekose

Naujieji metai Tenerifėje taip pat švenčiami privačiuose salonuose ir naktiniuose klubuose. Čia vyksta garsieji „cotillones“ – tai vakarėliai su šokiais, gėrimais ir šiai progai skirtomis vakarienėmis.

Naujųjų metų išvakarės viešbutyje

Kai kurie žmonės mieliau jį praleidžia viešbutyje, kur viskas paruošta taip, kad Naujųjų metų vakarienė Tenerifėje būtų geriausia. Išskirtinėje aplinkoje galėsite mėgautis gyva muzika su prabangiais orkestrais, šokiais ir pramogomis.

Kur geriausia vieta Naujųjų metų išvakarėms Tenerifėje?

Jei esate Tenerifėje ir norite sužinoti, kur praleisti Naujųjų metų išvakarės, štai keletas žymiausių salos vietų, kur vakarėlis ir linksmybės skamba iš tolo.

Naujųjų metų išvakarės Los Cristianos Tenerifėje

Sakoma, kad šiame Aronos miestelyje vyksta geriausi vakarėliai saloje. Čia Jūsų laukia gyvi orkestrai, geriausi didžėjai, kotilionai ir, žinoma, puikūs fejerverkai.

Ispanijos aikštė Santa Krus de Tenerifėje

Ateikite į aikštę švęsti ir šokti gyvos muzikos ritmu. Viskas bus papuošta daugybe šviesų ir spalvų, kad naujuosius metus sutiktumėte su geriausia energija.

San Sebastiano aikštė Adechėje

Tai stebuklinga vieta, kurioje susirenka linksmiausi miesto žmonės. Prisijunkite prie minios ir dalinkitės naujųjų metų džiaugsmu.

Puerto de la Cruz

Tai viena populiariausių vietų švęsti Naujuosius metus Tenerifėje. Čia rasite daugybę šiai progai įrengtų restoranų, kuriuose organizuojami renginiai, skirti džiaugsmingai ir linksmai sutikti naujuosius metus.

La Laguna

Be visuose Tenerifės miestuose švenčiamų naujametinių renginių, La Lagūnoje vyksta dar vienas – populiarus universitetinis Naujųjų metų sutikimas. Šis renginys vyksta priešpaskutinį gruodžio ketvirtadienį, kad suburtų vietinių universitetų studentus, kurie pasinaudoja proga atsisveikinti su metais ir surengia didelį vakarėlį su bendramoksliais.

Naujųjų metų vakaro fejerverkai

new years eve tenerife (5)

Tenerifėje, kaip ir visame pasaulyje, fejerverkai yra Naujųjų metų išvakarių vakarėlio žvaigždės. Nesvarbu, kur esate – viešbutyje, paplūdimyje ar laive, privalote išeiti į lauką ir stebėti fejerverkų šou. Šimtai spalvotų fejerverkų pripildys dangų magijos ir vilties. Taip pat galite sužinoti, kuriose vietose bus leidžiami fejerverkai, kad galėtumėte paleisti į orą raketas ir kartu su jomis išsiųsti savo svajones ir norus.

Tai nepakartojama metų akimirka, kai paliekame vieną etapą už nugaros ir ruošiamės kitam, kupini optimizmo ir laimės. Pakelkite akis į dangų kartu su savo vaikais, partneriu, šeima ir draugais. Juokitės, dainuokite ir verkite, leiskite savo emocijoms iškilti į paviršių ir apkabinkite juos visus taip stipriai, kaip tik galite. Naujametiniai fejerverkai Tenerifėje kelia nedidelį triukšmą.

Kviečiame visus švęsti Naujųjų metų naktį Tenerifėje

Verta paminėti, kad komendanto valanda Tenerifėje Naujųjų metų naktį buvo priemonė, kurios buvo imtasi dėl koronaviruso nenumatytų atvejų. Dėl didelio žmonių skaičiaus buvo nuspręsta, kad gatvėse nebus žmonių, tačiau tai jau baigėsi ir galime vėl džiaugtis be rūpesčių. Jūs neturite ko prarasti ir turite daug kuo džiaugtis, todėl ateikite ir kartu su mumis valgykite vynuoges ir puikiai praleiskite laiką.

Naujųjų metų išvakarių renginiai Tenerifėje transliuojami per televiziją visiems, kurie turi likti namuose arba yra ligoninėje. Siekiama, kad visi dalyvautų ir pasidžiaugtų Naujaisiais metais.

Parašykite mums, kad padėtume suplanuoti Naujųjų metų sutikimą Tenerifėje, mes turime geriausius planus ir rekomendacijas. Palikite žinutę „WhatsApp“ ir mes mielai jums padėsime, nepamirškite, kad kasmet sulaukiame didelio lankytojų antplūdžio, todėl vietas turėtumėte rezervuoti prieš kelias dienas.

Valčių čarteriai į Tenerifė

Susiję straipsniai:

Tenerifėje Kalėdas galite praleisti kitaip – čia vyrauja šiltas klimatas,...
Šiandien norime pateikti geriausius patarimus, kaip švęsti Tėvo dieną Tenerifėje,...
Jei ketinate švęsti draugų dieną Tenerifėje ir negalvojate, ką veikti su draugais,...
Airiai mielai dalijasi savo tradicijomis ir šventėmis su likusiu pasauliu. Jei esate...
Šiandien norime pateikti geriausius patarimus, kaip švęsti Tėvo dieną Tenerifėje,...
Velykų šventimas Tenerifėje padės sustiprinti ryšį su Dievu. Mūsų saloje savaitę...
Šiandien pateikiame jums geriausius pasiūlymus švęsti Valentino dieną Tenerifėje....
Artėjant juodajam penktadieniui Tenerifėje visi išprotėjame. Tai diena, kai...
Tenerifėje turime tiek daug planų Motinos dienai, kad nežinote, kurį pasirinkti....
Šia proga norime pasidalyti išsamiu vandens sporto šakų Los Kristijane sąrašu....

Playas en Tenerifė

Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
Tai nuostabus Tenerifės paplūdimys, kuris vis dar nežinomas daugeliui turistų, todėl...
Tai miesto paplūdimys, labai populiarus Tenerifės regione, sulaukiantis daug...
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...