Co dělat na Silvestra na Tenerife?

Co dělat na Silvestra na Tenerife?

Guide

Silvestr na Tenerife je jedním z těch zážitků, které nám díky své intenzitě zůstanou v paměti po celý život. Po silvestrovské večeři na Tenerife je zvykem vyjít na ulici a bavit se společně jako jedna velká rodina. V tomto příspěvku se dozvíte o všech možnostech, které Tenerife nabízí pro silvestrovskou noc, a zjistíte, proč sem všichni chtějí přijet přivítat Nový rok.

Měli bychom zmínit, že počasí na Tenerife je na Silvestra v průměru 20 stupňů Celsia. Na ostrově je po celý rok vynikající klima, takže obyvatelé Tenerife si mohou dopřát luxus strávit Silvestra v klidu a pohodě na ulicích a plážích. To je jeden z nejatraktivnějších rysů pro návštěvníky, kteří sem přijíždějí, aby unikli chladu.

Co dělat na Silvestra na Tenerife?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Než budeme pokračovat, rádi bychom vám řekli, jak se Silvestr slaví ve Španělsku. Oslava začíná 31. prosince a trvá až do časných ranních hodin 1. ledna.

Jednou z nejdůležitějších tradic je 12 hroznů pro štěstí, které se jedí v rytmu zvonkohry ve 12 hodin v noci. Říká se, že kdo je sní včas, bude mít úspěšný rok. Je to velmi zábavná a důležitá činnost. Přijďte s námi sníst hrozny a přivítat rok tou správnou nohou.

Po příchodu nového roku slyšíme odšpuntování lahví a kolektivní radost. Všichni se smějí, žertují a vzájemně si gratulují a prodlužují zábavu na několik hodin nebo tak dlouho, jak to tělo vydrží. Je také slyšet projíždějící auta s houkajícími klaksony.

Na Tenerife je to ještě větší zábava, protože radost máme v krvi. Pokud chcete přijet, zde jsou nejlepší možnosti, jak se rozloučit se starým rokem a přivítat nový, jak to na Tenerife umíme.

Silvestrovská párty na lodi

Jedním z nejlepších způsobů, jak přivítat Nový rok na Tenerife, je udělat to na moři a v plavkách. Když si na Tenerife pronajmete loď s kapitánem a strávíte na ní Silvestra, užijete si různé služby, jako je otevřený bar, jídlo formou bufetu, příjemná hudba a možnost zaplavat si v osvěžujících vodách Atlantiku. Samozřejmě budeme na vhodném místě, abychom mohli sledovat podívanou světel a barev, které úderem půlnoci rozzáří noční oblohu.

Venkovní párty v ulicích, na náměstích a na plážích

Náměstí jsou oblíbenými místy pro přivítání nového roku na Tenerife. Všichni se oblékají do svých nejlepších šatů a s lahví v ruce si užívají nejlepší silvestrovskou party na Tenerife. S blížící se půlnocí se lidé dívají na hodiny, aby zjistili, kdy ručička dosáhne nejvyššího bodu. Při prvním úderu hodin si každý strčí do úst hrozen a tak to pokračuje až do posledního úderu. Když hodiny dozvoní, ozve se unisono „Šťastný nový rok“ a všichni se šťastně obejmou a políbí bez ohledu na to, zda se znají, nebo ne.

Zatímco ti na pláži slaví na terasách restaurací, podél promenády a na plážových večírcích. K přivítání Nového roku na Tenerife doporučujeme pláže Playa de Las Américas a Costa Adeje. Není divu, že náš ostrov patří mezi nejoblíbenější destinace, kde Španělé vítají Nový rok na pláži.

Zábava v barech, hospodách a na diskotékách

Silvestr se na Tenerife slaví také v soukromých salóncích a nočních klubech. Zde se konají proslulé cotillones, což jsou večírky s tancem, nápoji a večeřemi určenými pro tuto příležitost.

Silvestr v hotelu

Někteří lidé ho raději tráví uvnitř hotelu, kde je vše připraveno tak, aby byla nejlepší silvestrovská večeře na Tenerife. Užijete si živou hudbu s luxusními orchestry, tanec a zábavu v exkluzivní atmosféře.

Kde je nejlepší místo pro silvestrovskou noc na Tenerife?

Pokud jste na Tenerife a chcete vědět, kde strávit Silvestra, zde jsou některá z nejznámějších míst na ostrově, kde se zábava a oslava ozývá na dálku.

Silvestr v Los Cristianos na Tenerife

O tomto městečku v Aroně se říká, že se zde konají nejlepší večírky na ostrově. Užijete si zde živé orchestry, špičkové DJe, kotiliony a samozřejmě velký ohňostroj.

Plaza de España v Santa Cruz de Tenerife

Přijďte na náměstí slavit a tančit v rytmu živé hudby. Vše bude vyzdobeno spoustou světel a barev, abyste přivítali nový rok s tou nejlepší energií.

Náměstí San Sebastian v Adeje

Je to kouzelné místo, na kterém se sejdou ti nejveselejší lidé ve městě. Přidejte se k davu a sdílejte s ním radost z nového roku.

Puerto de la Cruz

Toto je jedno z nejoblíbenějších míst pro oslavu Silvestra na Tenerife. Najdete zde mnoho restaurací připravených pro tuto příležitost, kde se pořádají akce, jejichž cílem je přivítat nový rok s radostí a zábavou.

La Laguna

Kromě silvestrovských akcí, které se slaví ve všech městech na Tenerife, se v La Laguně koná ještě jedna, a to oblíbený univerzitní Silvestr. Tato událost se koná předposlední čtvrtek v prosinci a scházejí se na ní studenti zdejších univerzit, kteří využívají příležitosti rozloučit se s rokem velkou party ve společnosti svých spolužáků.

Silvestrovský ohňostroj

new years eve tenerife (5)

Na Tenerife, stejně jako všude jinde na světě, jsou hvězdami silvestrovské oslavy ohňostroje. Ať už jste kdekoli, v hotelu, na pláži nebo na lodi, musíte se jít podívat na ohňostroj. Stovky barevných ohňostrojů naplní oblohu kouzlem a nadějí. Můžete se také dozvědět, na kterých místech bude odpalován, abyste mohli rakety vypustit do vzduchu a poslat s nimi své sny a přání.

Je to jedinečný okamžik v roce, kdy necháváme jednu etapu za sebou a připravujeme se na další, s optimismem a štěstím. Vzhlédněte k nebi se svými dětmi, partnerem, rodinou a přáteli. Smějte se, zpívejte a plačte, nechte své emoce vyplout na povrch a všechny co nejsilněji obejměte. Silvestrovský ohňostroj na Tenerife má nízkou hlučnost.

Na oslavu Silvestra na Tenerife jsou zváni všichni.

Stojí za zmínku, že zákaz vycházení na Tenerife na Silvestra byl opatřením přijatým kvůli koronaviru. Vzhledem k vysokému počtu lidí bylo rozhodnuto, že se v ulicích nebude pohybovat, to je však již za námi a my se můžeme bez obav vrátit k radovánkám. Nemáte co ztratit a máte se na co těšit, tak se k nám přijďte najíst hroznů a skvěle se pobavit.

Silvestrovské akce na Tenerife vysílá televize pro všechny, kteří musí zůstat doma nebo jsou v nemocnici. Cílem je, aby se všichni zúčastnili a prožili šťastný nový rok.

Napište nám, abychom vám pomohli naplánovat silvestrovskou oslavu na Tenerife, máme ty nejlepší plány a doporučení. Zanechte nám zprávu na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme, nezapomeňte, že každý rok k nám proudí velké množství návštěvníků, proto byste si měli udělat rezervaci několik dní předem.

Prohlídky ostrovů na Tenerife

Pronájem lodí na Tenerife

Rybářské výlety na Tenerife

Vodní sporty na Tenerife

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Tenerife