Co dělat na Silvestra na Tenerife?

Co dělat na Silvestra na Tenerife?

Silvestr na Tenerife je jedním z těch zážitků, které nám díky své intenzitě zůstanou v paměti po celý život. Po silvestrovské večeři na Tenerife je zvykem vyjít na ulici a bavit se společně jako jedna velká rodina. V tomto příspěvku se dozvíte o všech možnostech, které Tenerife nabízí pro silvestrovskou noc, a zjistíte, proč sem všichni chtějí přijet přivítat Nový rok.

Měli bychom zmínit, že počasí na Tenerife je na Silvestra v průměru 20 stupňů Celsia. Na ostrově je po celý rok vynikající klima, takže obyvatelé Tenerife si mohou dopřát luxus strávit Silvestra v klidu a pohodě na ulicích a plážích. To je jeden z nejatraktivnějších rysů pro návštěvníky, kteří sem přijíždějí, aby unikli chladu.

Co dělat na Silvestra na Tenerife?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Než budeme pokračovat, rádi bychom vám řekli, jak se Silvestr slaví ve Španělsku. Oslava začíná 31. prosince a trvá až do časných ranních hodin 1. ledna.

Jednou z nejdůležitějších tradic je 12 hroznů pro štěstí, které se jedí v rytmu zvonkohry ve 12 hodin v noci. Říká se, že kdo je sní včas, bude mít úspěšný rok. Je to velmi zábavná a důležitá činnost. Přijďte s námi sníst hrozny a přivítat rok tou správnou nohou.

Po příchodu nového roku slyšíme odšpuntování lahví a kolektivní radost. Všichni se smějí, žertují a vzájemně si gratulují a prodlužují zábavu na několik hodin nebo tak dlouho, jak to tělo vydrží. Je také slyšet projíždějící auta s houkajícími klaksony.

Na Tenerife je to ještě větší zábava, protože radost máme v krvi. Pokud chcete přijet, zde jsou nejlepší možnosti, jak se rozloučit se starým rokem a přivítat nový, jak to na Tenerife umíme.

Silvestrovská párty na lodi

Jedním z nejlepších způsobů, jak přivítat Nový rok na Tenerife, je udělat to na moři a v plavkách. Když si na Tenerife pronajmete loď s kapitánem a strávíte na ní Silvestra, užijete si různé služby, jako je otevřený bar, jídlo formou bufetu, příjemná hudba a možnost zaplavat si v osvěžujících vodách Atlantiku. Samozřejmě budeme na vhodném místě, abychom mohli sledovat podívanou světel a barev, které úderem půlnoci rozzáří noční oblohu.

Venkovní párty v ulicích, na náměstích a na plážích

Náměstí jsou oblíbenými místy pro přivítání nového roku na Tenerife. Všichni se oblékají do svých nejlepších šatů a s lahví v ruce si užívají nejlepší silvestrovskou party na Tenerife. S blížící se půlnocí se lidé dívají na hodiny, aby zjistili, kdy ručička dosáhne nejvyššího bodu. Při prvním úderu hodin si každý strčí do úst hrozen a tak to pokračuje až do posledního úderu. Když hodiny dozvoní, ozve se unisono „Šťastný nový rok“ a všichni se šťastně obejmou a políbí bez ohledu na to, zda se znají, nebo ne.

Zatímco ti na pláži slaví na terasách restaurací, podél promenády a na plážových večírcích. K přivítání Nového roku na Tenerife doporučujeme pláže Playa de Las Américas a Costa Adeje. Není divu, že náš ostrov patří mezi nejoblíbenější destinace, kde Španělé vítají Nový rok na pláži.

Zábava v barech, hospodách a na diskotékách

Silvestr se na Tenerife slaví také v soukromých salóncích a nočních klubech. Zde se konají proslulé cotillones, což jsou večírky s tancem, nápoji a večeřemi určenými pro tuto příležitost.

Silvestr v hotelu

Někteří lidé ho raději tráví uvnitř hotelu, kde je vše připraveno tak, aby byla nejlepší silvestrovská večeře na Tenerife. Užijete si živou hudbu s luxusními orchestry, tanec a zábavu v exkluzivní atmosféře.

Kde je nejlepší místo pro silvestrovskou noc na Tenerife?

Pokud jste na Tenerife a chcete vědět, kde strávit Silvestra, zde jsou některá z nejznámějších míst na ostrově, kde se zábava a oslava ozývá na dálku.

Silvestr v Los Cristianos na Tenerife

O tomto městečku v Aroně se říká, že se zde konají nejlepší večírky na ostrově. Užijete si zde živé orchestry, špičkové DJe, kotiliony a samozřejmě velký ohňostroj.

Plaza de España v Santa Cruz de Tenerife

Přijďte na náměstí slavit a tančit v rytmu živé hudby. Vše bude vyzdobeno spoustou světel a barev, abyste přivítali nový rok s tou nejlepší energií.

Náměstí San Sebastian v Adeje

Je to kouzelné místo, na kterém se sejdou ti nejveselejší lidé ve městě. Přidejte se k davu a sdílejte s ním radost z nového roku.

Puerto de la Cruz

Toto je jedno z nejoblíbenějších míst pro oslavu Silvestra na Tenerife. Najdete zde mnoho restaurací připravených pro tuto příležitost, kde se pořádají akce, jejichž cílem je přivítat nový rok s radostí a zábavou.

La Laguna

Kromě silvestrovských akcí, které se slaví ve všech městech na Tenerife, se v La Laguně koná ještě jedna, a to oblíbený univerzitní Silvestr. Tato událost se koná předposlední čtvrtek v prosinci a scházejí se na ní studenti zdejších univerzit, kteří využívají příležitosti rozloučit se s rokem velkou party ve společnosti svých spolužáků.

Silvestrovský ohňostroj

new years eve tenerife (5)

Na Tenerife, stejně jako všude jinde na světě, jsou hvězdami silvestrovské oslavy ohňostroje. Ať už jste kdekoli, v hotelu, na pláži nebo na lodi, musíte se jít podívat na ohňostroj. Stovky barevných ohňostrojů naplní oblohu kouzlem a nadějí. Můžete se také dozvědět, na kterých místech bude odpalován, abyste mohli rakety vypustit do vzduchu a poslat s nimi své sny a přání.

Je to jedinečný okamžik v roce, kdy necháváme jednu etapu za sebou a připravujeme se na další, s optimismem a štěstím. Vzhlédněte k nebi se svými dětmi, partnerem, rodinou a přáteli. Smějte se, zpívejte a plačte, nechte své emoce vyplout na povrch a všechny co nejsilněji obejměte. Silvestrovský ohňostroj na Tenerife má nízkou hlučnost.

Na oslavu Silvestra na Tenerife jsou zváni všichni.

Stojí za zmínku, že zákaz vycházení na Tenerife na Silvestra byl opatřením přijatým kvůli koronaviru. Vzhledem k vysokému počtu lidí bylo rozhodnuto, že se v ulicích nebude pohybovat, to je však již za námi a my se můžeme bez obav vrátit k radovánkám. Nemáte co ztratit a máte se na co těšit, tak se k nám přijďte najíst hroznů a skvěle se pobavit.

Silvestrovské akce na Tenerife vysílá televize pro všechny, kteří musí zůstat doma nebo jsou v nemocnici. Cílem je, aby se všichni zúčastnili a prožili šťastný nový rok.

Napište nám, abychom vám pomohli naplánovat silvestrovskou oslavu na Tenerife, máme ty nejlepší plány a doporučení. Zanechte nám zprávu na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme, nezapomeňte, že každý rok k nám proudí velké množství návštěvníků, proto byste si měli udělat rezervaci několik dní předem.

Pronájem lodí na Tenerife

Související články:

Na Tenerife můžete strávit Vánoce jinak, máme teplé podnebí, které z nás dělá...
Pokud přemýšlíte o oslavě Dne přátel na Tenerife a nemůžete přijít na to, co...
Irové se o své tradice a svátky rádi dělí se zbytkem světa. Pokud jste na...
Když se na Tenerife blíží Černý pátek, všichni šílíme. Je to den, kdy se...
Dnes vám chceme dát ty nejlepší tipy na oslavu Dne otců na Tenerife, protože táta...
Na Tenerife máme tolik plánů na Den matek, že nebudete vědět, který si vybrat....
Dnes vám představíme nejlepší návrhy na oslavu Valentýna na Tenerife. Slaví se...
Oslava Velikonoc na Tenerife vám pomůže posílit vaše spojení s Bohem. Na našem...
Pokud hledáte, co podniknout na rozlučce se svobodou na Tenerife, už nehledejte. Naše...
Při této příležitosti se s vámi chceme podělit o kompletní seznam vodních...

Pláže v Tenerife

Playa de las Vistas, známá také jako pláž Las Vistas, je velmi atraktivní pláž...
Jedná se o městskou pláž na nábřeží a promenádě v Puerto Santiago. Nejvíce ji...
Je to skvělá městská pláž, kde se můžete opalovat a užívat si moře na...
Jedná se o městskou pláž, která je v oblasti Tenerife velmi oblíbená a na kterou...
Playa Fañabé je nádherná světlá písečná pláž s báječnými rekreačními...
Jedná se o městskou pláž v Costa Adeje, která nabízí vše, co potřebujete pro...
Je známá také jako Playa los Guios a je to krásná pláž obdařená přírodou. Je...
Playa de Troya I a II jsou dvě pláže v Costa Adeje. Najdete zde všechny radovánky s...
Jedná se o krásnou pláž na Tenerife, která je pro mnoho turistů stále neznámá,...