První publikace: 16 června, 2022 |

Co dělat na Den svatého Patrika

Irové se o své tradice a svátky rádi dělí se zbytkem světa. Pokud jste na Tenerife, můžete si tento den užít se stejným zápalem, s jakým se slaví v Irsku.

K základním událostem této oslavy patří zelené oblečení a zelené pivo, tříbarevné šamrole, dudy a tanečníci. To, že jsme na Tenerife, neznamená, že nemůžeme slavit, a tady je návod, jak to udělat.

Rozsvícení zelených světel

Zelená vlna zasahuje na Tenerife mnoho náměstí a veřejných míst. V tento den se rozsvěcují desítky zelených světel, aby se připojily k oslavám a připomněly našim irským přátelům, že jsme rádi, že je máme na našem ostrově.

Pokud zůstanete doma, můžete s přáteli, rodinou a partnerem uspořádat tematickou oslavu. Platí zde pravidlo, že je třeba přijít oblečený v zeleném. Nechte se nakazit irskou radostí a užijte si večírek. K hudbě můžete využít irské kapely a jídlo by samozřejmě mělo být typické irské jídlo doplněné pivem Guinness.

Soukromé večírky na lodi

Que hacer el dia de St. Patrick's

Pokud chcete oslavit tento den nezapomenutelným setkáním, doporučujeme vám pozvat své přátele na výlet jachtou. Pronájem lodi na Tenerife nám dává příležitost podělit se s přáteli o dobrou hudbu a osvěžující nápoje.

Je to nejlepší možnost, jak oslavit tento den, pokud jste na našem ostrově. Nabízíme exkluzivitu, takže se můžete bavit v naprostém soukromí. Pokud vlastníte lodní průkaz, můžete si pronajmout loď bez kapitána, abyste mohli loď řídit sami. Pokud si chcete loď pronajmout, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Irská komunita na Tenerife

Irská komunita na Tenerife každoročně pořádá různé akce na oslavu Dne svatého Patrika. Akce jsou podporovány radnicí města Adeje a irským konzulátem.

Na Tenerife spolu v harmonii žijí lidé více než 100 národností. Věříme v respekt a mírové soužití všech, a proto se zelená vlna objevuje na mnoha místech ostrova.

Rezervujte přes WhatsApp

Pronájem lodí na Tenerife

Tematické parky na Tenerife

Vodní skútr na Tenerife

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: