První publikace: 13 února, 2023 | Poslední aktualizace: 29 dubna, 2024 | Autor: Jan Daniel

Narozeninové oslavy na Tenerife: Rezervujte si u nás ty nejlepší aktivity!

Nabízíme vám širokou škálu možností, jak oslavit narozeniny na Tenerife. S našimi aktivitami vám zaručíme krásné chvíle, které se vašim přátelům a rodině vryjí do paměti.

Předkládáme vám náš seznam s nejlepšími nápady a aktivitami pro oslavu vašich narozenin na ostrově zářícího slunce.

Výlet na jachtě nebo katamaránu je nejoblíbenější aktivitou pro oslavu narozenin na Tenerife.

1. Pronájem jachty pro narozeninové oslavy

.
Costa Adeje spiecial events, hen do , stag do, birthdays
Nabízíme různé jachty a katamarány pro oslavu narozenin na Tenerife.

Oslava narozenin na palubě lodi je skutečným potěšením a originálním způsobem, jak oslavit tento výjimečný den. Oslavte narozeniny dětí (pod dohledem rodičů) i dospělých.

Oslavou narozenin na palubě našich lodí si vy i vaši hosté užijete:

  • hudbu: na lodích hraje hudba vybraná pro danou příležitost, která kromě pohupování vln a mořského vánku zpříjemňuje jízdu.
  • Jídlo a pití: Přineste si narozeninový dort, jídlo, pití, nealkoholické nápoje, čokoládu, sladkosti a další občerstvení podle vlastního výběru.
  • Narozeninový dort, jídlo, nápoje, nealkoholické nápoje, čokolády, sladkosti a další občerstvení dle vlastního výběru.
  • Plavání a šnorchlování: ochlazení v moři za slunečného dne s přáteli je to nejlepší, co můžete udělat.
  • pozorování velryb nebo delfínů: nechte se unést okamžikem, kdy budete pozorovat, jak se kolem lodi prohánějí tenerifští kytovci.

Narozeninový pronájem lodí na Tenerife je velmi žádaný díky vynikající atmosféře a pohodlí lodí.

Pokud jste na Tenerife a chcete ze svých narozenin udělat něco opravdu výjimečného, pronajměte si luxusní jachtu a prožijte nezapomenutelnou oslavu. Kontaktujte nás WhatsApp pro více informací a rezervace!

2. Vodní parky

Oslavte narozeniny v Siam Parku
Nejlepším vodním parkem pro oslavu narozenin na Tenerife je slavný Siam Park.

Je tonejvětší a nejsenzačnější vodní park na ostrově. Užijete si obří skluzavky, které jako by neměly konce. Den plný zábavy a adrenalinu bude dokonalým dárkem pro oslavence či oslavenkyni..

Kontaktujte nás nyní a oslavte narozeniny v Siam Parku. Kontakt přes WhatsApp je nejjednodušší způsob, jak se vám individuálně a přímo věnovat..

3. Vodní skútry do Los Gigantes

.
Vodní skútry na jih tenerife
Buďte si jisti, že s Jetski safari do Los Gigantes zažijete rychlost, adrenalin a skvělý pocit svobody. Navíc Giants Acantidalos jsou úchvatné, jak je vidíte z moře.

Je to jedinečný a nezapomenutelný zážitek, na narozeniny bude každý vzpomínat s fascinací.

4. Balíčky vodních sportů

banánová loď tenerife

Naše balíčky vodních sportů zahrnují skvělé aktivity pro výbušný den a maximum zážitků.

Nabízíme různé kombinace vodních aktivit:

  • Paragliding: Podívejte se na pobřeží z výšky a užijte si svobodu letu jako pták. Můžete to dělat společně se dvěma společníky.
  • Banánový člun a Fly Fish: Úkolem je udržet se na nafukovacím člunu a nespadnout do vody.
  • Watercraft: Rychlost a adrenalin zaručeny.

Podělte se se svými přáteli a prožijte neuvěřitelný zážitek plný zábavy a radosti.

5. Safari na čtyřkolkách na pobřeží nebo v horách

jurassic quad tenerife3

Tenerife nabízí různé možnosti, jak vyzkoušet rychlost a pocítit vítr ve tváři. Aktivitou, kterou si v den svých narozenin nesmíte nechat ujít, je zábavná jízda na čtyřkolkách na Tenerife.

Užijte si se svými blízkými potěšení z projížďky po silnicích a stezkách ostrova. Pokud máte řidičský průkaz, můžete projíždět krajinou Tenerife na čtyřkolce. Zažijte rychlost, adrenalin a nekonečný smích.

6. Návštěva tenerifských zoologických zahrad

opičí park na jihu Tenerife

Monkey Park je jedním z nejvyvolenějších zábavních parků na Tenerife pro oslavu tohoto výjimečného dne. Užijte si vynikající tematické narozeniny na přání. Kontaktujte nás prostřednictvím Kdyžtak a rezervujte si místo.

Oslava narozenin v zábavních parcích na Tenerife je skvělým způsobem, jak prožít tento den s radostí a velkou láskou k přírodě.

Rezervace

Je důležité, abyste nám napsali několik dní před požadovaným termínem. Volná místa a lodě bývají rychle vyprodány, zejména v hlavní sezóně.

Chcete-li si rezervovat některé z našich služeb, napište nám na WhatsApp, abychom vám poradili a provedli rezervaci. .

Naplánujte si den plný zábavy se všemi těmito aktivitami a dopřejte oslavenci nebo oslavenkyni překvapení, na které nikdy nezapomene. Je nám potěšením pomoci vám prožít výjimečný den plný emocí a krásných vzpomínek.

Rezervujte přes WhatsApp

Narozeninové nápady na Tenerife

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: