Co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife?

Co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife?

Guide

Pokud hledáte, co podniknout na rozlučce se svobodou na Tenerife, už nehledejte. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti a přesně víme, jaké aktivity můžete podniknout, abyste svou rozlučku se svobodou oslavili ve velkém stylu a odvezli si domů fantastické vzpomínky.

Tenerife je skvělý ostrov, má vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili a strávili dny snů. Je to ideální destinace pro vaši rozlučku se svobodou, protože je zde slunce po celý rok a různé aktivity, které si každý může užít.

Co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife?

Níže najdete možnosti doporučené našimi klienty, kteří na Tenerife slavili svou rozlučku se svobodou / rozlučku se svobodou. Díky našim zkušenostem víme, které aktivity zanechávají všechny spokojené a s velkým úsměvem na tváři. Žádnou z těchto aktivit nemůžete nezařadit do svého seznamu, protože díky nim prožijete obohacující zážitky.

Přejeme vám všechno nejlepší ve vašem novém manželském životě a doufáme, že si následující aktivity užijete naplno, abyste k oltáři dorazili s širokým úsměvem a spoustou nadšení:

Chilltopia, nejlepší párty na lodi na Tenerife.

Chilltopia Boat Party Tenerife (5)

Jsme přesvědčeni, že tato možnost nesmí ve vašich plánech chybět, protože se svobodou se nemůžete rozloučit bez pořádné párty, a co může být lepšího než lodní párty na Tenerife.

Nabízíme vám výlet katamaránem po jižním pobřeží Tenerife, který si můžete užít se svými přáteli. Užijte si 3 hodiny zábavy s otevřeným barem a nejznámějšími DJs tenerifského nočního života. K tomu vám nabízíme možnost koupání na otevřeném moři, abyste se zchladili a pokračovali v zábavě.

Adrenalin a zábava v Siam Parku zaručeny.

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Tento park je známý jako jeden z nejlepších vodních parků v Evropě a v jeho zařízeních vibruje adrenalin na každém rohu. Je to vodní park s thajským designem a báječnými atrakcemi, které si vy i vaši přátelé užijete naplno.

Užijte si jeho super vysoké skluzavky, obrovské bazény s vlnami, umělé pláže s bílým pískem, abyste si mohli užívat slunce vleže na písku. Každá z atrakcí vyvolává tak vysokou míru euforie, že na tento den jen těžko zapomenete.

Až se dosyta vyřádíte a budete chtít načerpat nové síly, můžete se vydat do některé z restaurací, kde na vás čeká dobré jídlo s výraznými chutěmi.

Zasloužený den odpočinku v Aqua Clubu Termal

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Všichni si zasloužíme chvilku na uvolnění napětí a zklidnění stresu z našeho těla, a k tomu Aqua Club Termal nabízí vše, co potřebujete. Vezměte své přátele a užijte si různé estetické služby, masáže, gymnastiku a termální systém pro povzbuzení zdraví organismu.

Udělejte si čas na odpočinek a obnovte své síly, abyste si mohli dále užívat požitků, které vám nejbáječnější ostrov souostroví nabízí.

Pronájem lodi s kapitánem

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Jedná se o jednu z nepřehlédnutelných aktivit na Tenerife. Pokud chcete strávit den na moři se svými přáteli, doporučujeme vám pronajmout si loď s kapitánem, abyste se nemuseli starat o řízení lodi.

Lodě s kapitánem jsou ideální pro skupiny, které si chtějí užít moře v rukou odborníka. Výlety zahrnují pozorování delfínů a velryb, prohlídku zátoky, vodní aktivity a možnost koupání a šnorchlování.

Máme nejlepší lodě na jihu Tenerife s různými plány a trasami pro různé chutě. Napište nám, abychom vás provedli a pomohli vám vybrat loď s kapitánem, na které oslavíte rozlučku se svobodou na Tenerife podle svých představ.

Národní park Teide

Volcan Teide - Teide National Parque (3).min

Vezmete-li své přátele na Tenerife, návštěva Národního parku Teide je nutností. Jedná se o ikonické přírodní prostředí Tenerife, kde najdete horu Teide s nejvyšším vrcholem Španělska vysokým přes 3700 metrů.

Sopka je stále aktivní a naposledy vybuchla v roce 1909. Máte mnoho možností, jak si ji s přáteli užít, přičemž jednou z nejoblíbenějších je výstup na vrchol lanovkou. Po výstupu na vrchol se vám naskytne panoramatický výhled na všechny ostrovy souostroví.

Dalšími dostupnými aktivitami je pěší výstup se soukromým průvodcem. Nabízíme soukromé výlety, při kterých si můžete park prohlédnout ve dne i v noci. V parku se nachází astronomická stanice, kde můžete pozorovat až 8 souhvězdí.

Výčet možností je rozmanitý a v jednom dni není dost času na to, abyste si je všechny užili. Podívejte se na našich webových stránkách na všechny aktivity, které můžete v Teide během své rozlučky se svobodou podniknout, a kontaktujte nás, abychom vám pomohli s rozhodováním a zadáním požadavku.

Pronajměte si balíček vodních skútrů, paraskijöringu a muškaření.

Jetski in tenerife south

Určitě chcete cítit, jak vám v žilách koluje adrenalin, abyste se na svatbu vydali s tou nejlepší energií. Proto vám doporučujeme vyrazit s přáteli na pláž a užít si moře všemi smysly.

Balíčky s vodními aktivitami zahrnují dynamické vodní skútry, paraskoky, abyste mohli létat jako ptáci, a létající ryby, abyste si užili jako děti. Pokud jste na tento text přišli, protože jste nevěděli, co podniknout na rozlučce se svobodou na Tenerife, teď už nebudete vědět, jaké aktivity si z tolika možností vybrat.

Vyhraďte si den na křest potápěním.

diving in tenerife south

Nemůžete opustit Tenerife, aniž byste se naučili potápět s těmi nejlepšími. Během této aktivity vás tým profesionálních potápěčů seznámí se základy potápění a vezme vás s sebou na trénink do malých hloubek. Tuto aktivitu si na Tenerife, ostrově privilegovaném přírodou s nádherným mořským dnem, plným přírodních půvabů a rozmanité mořské fauny, nesmíte nechat ujít.

Na mořském dně na jihu Tenerife najdete mnoho roklí, jeskyní a oblouků. Voda zůstává křišťálově čistá i v hloubce větší než 40 metrů, takže se budete moci zřetelně kochat mořskou faunou, jako jsou žako, skupináři, žako, trubač, úhoř zahradní a korály. Najdete zde také několik potopených lodí, v jejichž útrobách se usadili mořští živočichové, například chobotnice a murény.

Den zakončete přehlídkou Drag Queen

MHT Tenerife08

Připravte se na to, že se budete smát jako nikdy předtím a zapomenete na své starosti díky vzrušující show. Jedná se o zcela anglickou večerní akci s komedií a jídlem v ceně.

O show se stará žoviální herecké obsazení, které dokáže pobavit publikum. Večer probíhá za doprovodu smíchu, barev a flitrů. Vaši přátelé si odnesou skvělé vzpomínky a budou mít o čem vyprávět ještě měsíce po rozlučce se svobodou na Tenerife.

Zažijte kultovní španělský flamenco večírek

Flamenco Sala Nightshow Tenerife (4)

Užijte si božskou show pod vedením profesionální tanečnice. Show zahrnuje flamenco, zpěv a španělské tance. Představí se nejdůležitější flamenkové palos a vy si budete moci s radostí a nadšením zatančit, nakaženi vášní a silou tanečníků.

Teď, když už víte, co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife, se nemůžete rozhodnout mezi tolika možnostmi a my vás chápeme. Tenerife je nejlepší a každý si chce přijet užít. Zveme vás, abyste nám napsali a pomohli vám zorganizovat rozlučku se svobodou na Tenerife, pokud hledáte pláž, zábavu, zábavu a spoustu spokojenosti.

Rozlučky se svobodou na Tenerife

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Související články:

Pláže v Tenerife