Co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife?

Co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife?

Pokud hledáte, co podniknout na rozlučce se svobodou na Tenerife, už nehledejte. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti a přesně víme, jaké aktivity můžete podniknout, abyste svou rozlučku se svobodou oslavili ve velkém stylu a odvezli si domů fantastické vzpomínky.

Tenerife je skvělý ostrov, má vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili a strávili dny snů. Je to ideální destinace pro vaši rozlučku se svobodou, protože je zde slunce po celý rok a různé aktivity, které si každý může užít.

Co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife?

Níže najdete možnosti doporučené našimi klienty, kteří na Tenerife slavili svou rozlučku se svobodou / rozlučku se svobodou. Díky našim zkušenostem víme, které aktivity zanechávají všechny spokojené a s velkým úsměvem na tváři. Žádnou z těchto aktivit nemůžete nezařadit do svého seznamu, protože díky nim prožijete obohacující zážitky.

Přejeme vám všechno nejlepší ve vašem novém manželském životě a doufáme, že si následující aktivity užijete naplno, abyste k oltáři dorazili s širokým úsměvem a spoustou nadšení:

Chilltopia, nejlepší párty na lodi na Tenerife.

Chilltopia Boat Party Tenerife (5)

Jsme přesvědčeni, že tato možnost nesmí ve vašich plánech chybět, protože se svobodou se nemůžete rozloučit bez pořádné párty, a co může být lepšího než lodní párty na Tenerife.

Nabízíme vám výlet katamaránem po jižním pobřeží Tenerife, který si můžete užít se svými přáteli. Užijte si 3 hodiny zábavy s otevřeným barem a nejznámějšími DJs tenerifského nočního života. K tomu vám nabízíme možnost koupání na otevřeném moři, abyste se zchladili a pokračovali v zábavě.

Adrenalin a zábava v Siam Parku zaručeny.

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Tento park je známý jako jeden z nejlepších vodních parků v Evropě a v jeho zařízeních vibruje adrenalin na každém rohu. Je to vodní park s thajským designem a báječnými atrakcemi, které si vy i vaši přátelé užijete naplno.

Užijte si jeho super vysoké skluzavky, obrovské bazény s vlnami, umělé pláže s bílým pískem, abyste si mohli užívat slunce vleže na písku. Každá z atrakcí vyvolává tak vysokou míru euforie, že na tento den jen těžko zapomenete.

Až se dosyta vyřádíte a budete chtít načerpat nové síly, můžete se vydat do některé z restaurací, kde na vás čeká dobré jídlo s výraznými chutěmi.

Zasloužený den odpočinku v Aqua Clubu Termal

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Všichni si zasloužíme chvilku na uvolnění napětí a zklidnění stresu z našeho těla, a k tomu Aqua Club Termal nabízí vše, co potřebujete. Vezměte své přátele a užijte si různé estetické služby, masáže, gymnastiku a termální systém pro povzbuzení zdraví organismu.

Udělejte si čas na odpočinek a obnovte své síly, abyste si mohli dále užívat požitků, které vám nejbáječnější ostrov souostroví nabízí.

Pronájem lodi s kapitánem

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Jedná se o jednu z nepřehlédnutelných aktivit na Tenerife. Pokud chcete strávit den na moři se svými přáteli, doporučujeme vám pronajmout si loď s kapitánem, abyste se nemuseli starat o řízení lodi.

Lodě s kapitánem jsou ideální pro skupiny, které si chtějí užít moře v rukou odborníka. Výlety zahrnují pozorování delfínů a velryb, prohlídku zátoky, vodní aktivity a možnost koupání a šnorchlování.

Máme nejlepší lodě na jihu Tenerife s různými plány a trasami pro různé chutě. Napište nám, abychom vás provedli a pomohli vám vybrat loď s kapitánem, na které oslavíte rozlučku se svobodou na Tenerife podle svých představ.

Národní park Teide

Volcan Teide - Teide National Parque (3).min

Vezmete-li své přátele na Tenerife, návštěva Národního parku Teide je nutností. Jedná se o ikonické přírodní prostředí Tenerife, kde najdete horu Teide s nejvyšším vrcholem Španělska vysokým přes 3700 metrů.

Sopka je stále aktivní a naposledy vybuchla v roce 1909. Máte mnoho možností, jak si ji s přáteli užít, přičemž jednou z nejoblíbenějších je výstup na vrchol lanovkou. Po výstupu na vrchol se vám naskytne panoramatický výhled na všechny ostrovy souostroví.

Dalšími dostupnými aktivitami je pěší výstup se soukromým průvodcem. Nabízíme soukromé výlety, při kterých si můžete park prohlédnout ve dne i v noci. V parku se nachází astronomická stanice, kde můžete pozorovat až 8 souhvězdí.

Výčet možností je rozmanitý a v jednom dni není dost času na to, abyste si je všechny užili. Podívejte se na našich webových stránkách na všechny aktivity, které můžete v Teide během své rozlučky se svobodou podniknout, a kontaktujte nás, abychom vám pomohli s rozhodováním a zadáním požadavku.

Pronajměte si balíček vodních skútrů, paraskijöringu a muškaření.

Jetski in tenerife south

Určitě chcete cítit, jak vám v žilách koluje adrenalin, abyste se na svatbu vydali s tou nejlepší energií. Proto vám doporučujeme vyrazit s přáteli na pláž a užít si moře všemi smysly.

Balíčky s vodními aktivitami zahrnují dynamické vodní skútry, paraskoky, abyste mohli létat jako ptáci, a létající ryby, abyste si užili jako děti. Pokud jste na tento text přišli, protože jste nevěděli, co podniknout na rozlučce se svobodou na Tenerife, teď už nebudete vědět, jaké aktivity si z tolika možností vybrat.

Vyhraďte si den na křest potápěním.

diving in tenerife south

Nemůžete opustit Tenerife, aniž byste se naučili potápět s těmi nejlepšími. Během této aktivity vás tým profesionálních potápěčů seznámí se základy potápění a vezme vás s sebou na trénink do malých hloubek. Tuto aktivitu si na Tenerife, ostrově privilegovaném přírodou s nádherným mořským dnem, plným přírodních půvabů a rozmanité mořské fauny, nesmíte nechat ujít.

Na mořském dně na jihu Tenerife najdete mnoho roklí, jeskyní a oblouků. Voda zůstává křišťálově čistá i v hloubce větší než 40 metrů, takže se budete moci zřetelně kochat mořskou faunou, jako jsou žako, skupináři, žako, trubač, úhoř zahradní a korály. Najdete zde také několik potopených lodí, v jejichž útrobách se usadili mořští živočichové, například chobotnice a murény.

Den zakončete přehlídkou Drag Queen

MHT Tenerife08

Připravte se na to, že se budete smát jako nikdy předtím a zapomenete na své starosti díky vzrušující show. Jedná se o zcela anglickou večerní akci s komedií a jídlem v ceně.

O show se stará žoviální herecké obsazení, které dokáže pobavit publikum. Večer probíhá za doprovodu smíchu, barev a flitrů. Vaši přátelé si odnesou skvělé vzpomínky a budou mít o čem vyprávět ještě měsíce po rozlučce se svobodou na Tenerife.

Zažijte kultovní španělský flamenco večírek

Flamenco Sala Nightshow Tenerife (4)

Užijte si božskou show pod vedením profesionální tanečnice. Show zahrnuje flamenco, zpěv a španělské tance. Představí se nejdůležitější flamenkové palos a vy si budete moci s radostí a nadšením zatančit, nakaženi vášní a silou tanečníků.

Teď, když už víte, co dělat na rozlučce se svobodou na Tenerife, se nemůžete rozhodnout mezi tolika možnostmi a my vás chápeme. Tenerife je nejlepší a každý si chce přijet užít. Zveme vás, abyste nám napsali a pomohli vám zorganizovat rozlučku se svobodou na Tenerife, pokud hledáte pláž, zábavu, zábavu a spoustu spokojenosti.

Rozlučky se svobodou na Tenerife

Související články:

Na Tenerife můžete strávit Vánoce jinak, máme teplé podnebí, které z nás dělá...
Pokud přemýšlíte o oslavě Dne přátel na Tenerife a nemůžete přijít na to, co...
Irové se o své tradice a svátky rádi dělí se zbytkem světa. Pokud jste na...
Když se na Tenerife blíží Černý pátek, všichni šílíme. Je to den, kdy se...
Dnes vám chceme dát ty nejlepší tipy na oslavu Dne otců na Tenerife, protože táta...
Na Tenerife máme tolik plánů na Den matek, že nebudete vědět, který si vybrat....
Dnes vám představíme nejlepší návrhy na oslavu Valentýna na Tenerife. Slaví se...
Oslava Velikonoc na Tenerife vám pomůže posílit vaše spojení s Bohem. Na našem...
Při této příležitosti se s vámi chceme podělit o kompletní seznam vodních...
Silvestr na Tenerife je jedním z těch zážitků, které nám díky své intenzitě...

Pláže v Tenerife

Jedná se o městskou pláž v Costa Adeje, která nabízí vše, co potřebujete pro...
Je to skvělá městská pláž, kde se můžete opalovat a užívat si moře na...
Jedná se o městskou pláž, která je v oblasti Tenerife velmi oblíbená a na kterou...
Playa de Troya I a II jsou dvě pláže v Costa Adeje. Najdete zde všechny radovánky s...
Playa Fañabé je nádherná světlá písečná pláž s báječnými rekreačními...
Jedná se o městskou pláž na nábřeží a promenádě v Puerto Santiago. Nejvíce ji...
Playa de las Vistas, známá také jako pláž Las Vistas, je velmi atraktivní pláž...
Jedná se o krásnou pláž na Tenerife, která je pro mnoho turistů stále neznámá,...
Je známá také jako Playa los Guios a je to krásná pláž obdařená přírodou. Je...