Prvá publikácia: 2 júna, 2022 |

Rezervujte cez WhatsApp

Rozlúčky so slobodou a rozlúčky so slobodou na Tenerife

Čo robiť na rozlúčke so slobodou na Tenerife

Ak hľadáte, čo podniknúť na rozlúčku so slobodou alebo so slobodou dievčaťa na Tenerife, nehľadajte ďalej. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti a presne vieme, aké aktivity môžete podniknúť, aby ste oslávili svoju rozlúčku so slobodou vo veľkom štýle a odniesli si domov fantastické spomienky.

Tenerife je skvelý ostrov, má všetko, čo potrebujete, aby ste si užili a strávili niekoľko vysnívaných dní. Je to ideálna destinácia pre vašu rozlúčku so slobodou, pretože má slnko po celý rok a rôzne aktivity, ktoré si užije každý.

Čo robiť na rozlúčke so slobodou na Tenerife

Nižšie nájdete možnosti, ktoré vám odporučili naši klienti, ktorí oslavovali svoju rozlúčku so slobodou / rozlúčku so slobodou na Tenerife. Vďaka našim skúsenostiam vieme, ktoré aktivity zanechajú všetkých spokojných a s veľkým úsmevom na tvári. Žiadnu z týchto aktivít nemôžete nezaradiť do svojho zoznamu, pretože vďaka nim prežijete obohacujúce zážitky.

Prajeme vám všetko najlepšie vo vašom novom manželskom živote a dúfame, že si nasledujúce aktivity užijete naplno, aby ste k oltáru prišli s veľkým úsmevom a množstvom nadšenia:

Chilltopia, najlepšia lodná párty na Tenerife

Chilltopia Boat Party Tenerife (5)

Veríme, že táto možnosť nemôže chýbať vo vašich plánoch, pretože nemôžete sa rozlúčiť so slobodou bez párty a čo môže byť lepšie ako párty na lodi na Tenerife.

Ponúkame vám výlet katamaránom na južnom pobreží Tenerife, ktorý si môžete užiť so svojimi priateľmi. Užite si 3 hodiny zábavy s otvoreným barom a najznámejšími dídžejmi nočného života na Tenerife. Na spestrenie zábavy vám ponúkame možnosť zaplávať si v otvorenom mori, aby ste sa ochladili a pokračovali v párty.

Adrenalín a zábava v Siam Parku zaručené

Siam Park, Water Park in Tenerife SouthSiam Park, vodný park na juhu Tenerife

Tento park je známy ako jeden z najlepších vodných parkov v Európe a v jeho zariadeniach adrenalín vibruje v každom kúte. Je to vodný park s thajským dizajnom a rozprávkovými atrakciami, ktoré si vy a vaši priatelia užijete naplno.

Vychutnajte si jeho super vysoké šmykľavky, obrovské bazény s vlnami, umelé pláže s bielym pieskom, aby ste si mohli vychutnať slnko ležiac na piesku. Každá z atrakcií vyvoláva takú vysokú mieru eufórie, že na tento deň bude ťažké zabudnúť.

Po tom, čo sa dosýta zabavíte a budete chcieť načerpať nové sily, môžete sa vybrať do jednej z reštaurácií, kde nájdete dobré jedlo s výraznými chuťami.

Zaslúžený deň oddychu v Aqua Club Termal

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Všetci si zaslúžime chvíľku na uvoľnenie napätia a upokojenie stresu z nášho tela a na to má Aqua Club Termal všetko, čo potrebujete. Vezmite svojich priateľov a užite si rôzne estetické služby, masáže, gymnastiku a termálny systém na povzbudenie zdravia organizmu.

Urobte si čas na oddych a obnovte svoje sily, aby ste si mohli ďalej užívať pôžitky, ktoré ponúka najbáječnejší ostrov súostrovia.

Prenájom lode s kapitánom

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Toto je jedna z neprehliadnuteľných aktivít na Tenerife. Ak chcete stráviť deň na mori so svojimi priateľmi, odporúčame vám prenajať si loď so skipperom, aby ste sa nemuseli starať o riadenie lode.

Lode s kapitánom sú ideálne pre skupiny, ktoré si chcú užiť more v rukách odborníka. Výlety zahŕňajú pozorovanie delfínov a veľrýb, prehliadku zálivu, vodné aktivity a možnosť ponoriť sa do vody na kúpanie a šnorchlovanie.

Máme najlepšie lode na juhu Tenerife s rôznymi plánmi a trasami pre rôzne chute. Napíšte nám, aby sme vás usmernili a pomohli vám vybrať loď s kapitánom na oslavu vašej rozlúčky so slobodou alebo rozlúčky so slobodou na Tenerife podľa vašich snov.

Národný park Teide

Volcan Teide - Teide National Parque (3).min

Ak sa vyberiete s priateľmi na Tenerife, návšteva Národného parku Teide je povinná. Ide o ikonické prírodné prostredie Tenerife, kde nájdete horu Teide s najvyšším vrcholom Španielska vo výške viac ako 3700 metrov.

Sopka je stále aktívna a naposledy vybuchla v roku 1909. Máte veľa možností, ako si ju užiť s priateľmi, pričom jednou z najobľúbenejších je výstup na vrchol lanovkou. Po výstupe na vrchol sa vám naskytne panoramatický výhľad na všetky ostrovy súostrovia.

Ďalšími dostupnými aktivitami sú peší výstup so súkromným sprievodcom. Ponúkame súkromné výlety, počas ktorých si môžete pozrieť park počas dňa aj v noci. V parku sa nachádza astronomická stanica, kde môžete vidieť až 8 súhvezdí.

Zoznam možností je rôznorodý a počas jedného dňa nie je dostatok času na to, aby ste si ich všetky vychutnali. Pozrite si na našej webovej stránke všetky aktivity, ktoré môžete v Teide počas svojej rozlúčky so slobodou alebo rozlúčky so slobodou podniknúť, a kontaktujte nás, aby sme vám pomohli s rozhodovaním a zadaním vašej požiadavky.

Prenájom balíka vodných skútrov, paraskoku a muškárenia

Jetski in tenerife south

Určite chcete cítiť, ako vám v žilách koluje adrenalín, aby ste na svadbu išli s tou najlepšou energiou. Preto vám odporúčame, aby ste sa vybrali s priateľmi na pláž a vychutnali si more všetkými zmyslami.

Balíčky s vodnými aktivitami zahŕňajú dynamické vodné skútre, paragliding, aby ste mohli lietať ako vtáci, a muškárenie, aby ste si to užili ako deti. Ak ste sa dostali k tomuto textu, pretože ste nevedeli, čo robiť na rozlúčke so slobodou alebo so slobodou na Tenerife, teraz už nebudete vedieť, aké aktivity si vybrať z toľkých možností.

Vyhraďte si deň na krst potápaním

diving in tenerife south

Z Tenerife nemôžete odísť bez toho, aby ste sa naučili potápať s tými najlepšími. Počas tejto aktivity vám tím profesionálnych potápačov ukáže základy potápania a vezme vás na tréning do malých hĺbok. Túto aktivitu si nesmiete nechať ujsť na Tenerife, ostrove privilegovanom prírodou s nádherným morským dnom, plným prírodných pôvabov a rozmanitej morskej fauny.

Na morskom dne na juhu Tenerife nájdete množstvo roklín, jaskýň a oblúkov. Voda zostáva krištáľovo čistá aj v hĺbke viac ako 40 metrov, takže si budete môcť zreteľne vychutnať morskú faunu, ako sú žaky, groupery, chvostoskoky, trúbky, záhradné úhory a koraly. Nájdete tu aj niekoľko potopených lodí, v ktorých sa usadili morské živočíchy, napríklad chobotnice a murény.

Deň ukončite prehliadkou Drag Queen Show

MHT Tenerife08

Pripravte sa na smiech ako nikdy predtým a zabudnite na svoje starosti vďaka vzrušujúcej šou. Ide o celovečerné podujatie v anglickom jazyku s komédiou a jedlom v cene.

Predstavenie pripravuje žoviálne herecké obsadenie, ktoré dokáže zabaviť publikum. Večer sa odohráva uprostred smiechu, farieb a flitrov. Vaši priatelia si odnesú skvelé spomienky a budú mať o čom rozprávať ešte mesiace po rozlúčke so slobodou na Tenerife.

Zažite kultovú španielsku flamencovú párty

Flamenco Sala Nightshow Tenerife (4)

Vychutnajte si božskú šou pod vedením profesionálnej tanečnice. Súčasťou šou je flamenco, spev a španielsky tanec. Predstavia sa najdôležitejšie flamencové palos a vy si budete môcť zatancovať s radosťou a nadšením, nakazení vášňou a silou tanečníkov.

Teraz, keď už viete, čo robiť na rozlúčke so slobodou na Tenerife, sa neviete rozhodnúť medzi toľkými možnosťami a my vás chápeme. Tenerife je najlepšie a každý si chce prísť užiť. Pozývame vás, aby ste nám napísali a pomohli vám zorganizovať rozlúčku so slobodou na Tenerife, ak hľadáte pláž, zábavu, zábavu a veľa spokojnosti.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Rezervujte cez WhatsApp

Súvisiace články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0