Čo robiť na Silvestra na Tenerife

Čo robiť na Silvestra na Tenerife

Silvester na Tenerife je jedným z tých zážitkov, ktoré nám vďaka svojej intenzite zostanú v pamäti na celý život. Po silvestrovskej večeri na Tenerife je zvykom vyjsť na ulicu a spoločne sa zabávať ako jedna veľká rodina. V tomto príspevku sa dozviete o všetkých možnostiach, ktoré Tenerife ponúka na Silvestra, a zistíte, prečo sem všetci chcú prísť privítať Nový rok.

Mali by sme spomenúť, že počasie na Tenerife na Silvestra dosahuje v priemere 20 stupňov Celzia. Ostrov má vynikajúce podnebie počas celého roka, takže obyvatelia Tenerife si môžu dovoliť luxus stráviť Silvestra v uliciach a na plážach v pokoji a pohode. To je jedna z najatraktívnejších vlastností pre návštevníkov, ktorí sem prichádzajú, aby unikli pred chladom.

Čo robiť na Silvestra na Tenerife?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Skôr ako budeme pokračovať, radi by sme vám povedali, ako sa Silvester oslavuje v Španielsku. Oslava sa začína 31. decembra a trvá až do skorých ranných hodín 1. januára.

Jednou z najdôležitejších tradícií je 12 hrozien šťastia, ktoré sa jedia v rytme zvonkohry o 12. hodine v noci. Hovorí sa, že kto ich zje načas, bude mať úspešný rok. Je to veľmi zábavná a dôležitá činnosť. Príďte s nami zjesť hrozno a privítať rok tou správnou nohou.

Po príchode nového roka počujeme odkrývanie fliaš a kolektívnu radosť. Všetci sa smejú, vtipkujú a navzájom si blahoželajú, predlžujú zábavu o niekoľko hodín alebo tak dlho, ako to telo vydrží. Počuť aj prechádzajúce autá s húkajúcimi klaksónmi.

Na Tenerife je to ešte väčšia zábava, pretože radosť máme v krvi. Ak chcete prísť, tu sú najlepšie možnosti, ako sa rozlúčiť so starým rokom a privítať nový, ako to na Tenerife vieme.

Silvestrovská párty na lodi

Jedným z najlepších spôsobov, ako privítať Nový rok na Tenerife, je urobiť to na mori a v plavkách. Prenájmom lode s kapitánom na Tenerife na strávenie Silvestra si užijete rôzne služby, ako napríklad otvorený bar, jedlo formou bufetu, príjemnú hudbu a možnosť zaplávať si v osviežujúcich vodách Atlantiku. Samozrejme, budeme na vhodnom mieste, aby sme boli svedkami predstavenia svetiel a farieb, ktoré úderom polnoci rozžiaria nočnú oblohu.

Vonkajšie párty na uliciach, námestiach a plážach

Námestia sú obľúbenými miestami na privítanie nového roka na Tenerife. Všetci sú oblečení vo svojich najlepších šatách a s fľašou v ruke, aby si užili najlepšiu silvestrovskú párty na Tenerife. Keď sa blíži polnoc, ľudia pozerajú na hodiny, aby zistili, kedy ručička dosiahne najvyšší bod. Pri prvom údere hodiniek si každý vloží do úst hrozno a tak ďalej až do posledného. Keď hodiny dohrajú, ozve sa unisono hlas „Šťastný nový rok“ a všetci sa šťastne objímajú a bozkávajú bez ohľadu na to, či sa poznajú alebo nie.

Zatiaľ čo tí na pláži oslavujú na terasách reštaurácií, pozdĺž promenády a na plážových párty. Na privítanie Nového roka na Tenerife odporúčame pláže Playa de Las Américas a Costa Adeje. Niet divu, že náš ostrov je jednou z najobľúbenejších destinácií, kde Španieli vítajú Nový rok na pláži.

Zábava v baroch, krčmách a na diskotékach

Silvester na Tenerife sa oslavuje aj v súkromných salónikoch a nočných kluboch. Práve tu sa konajú slávne cotillones, čo sú párty s tancom, nápojmi a večerami určenými na túto príležitosť.

Silvester v hoteli

Niektorí ľudia ho radšej trávia v hoteli, kde je všetko pripravené tak, aby sa konala tá najlepšia silvestrovská večera na Tenerife. V exkluzívnej atmosfére si vychutnáte živú hudbu s luxusnými orchestrami, tanec a zábavu.

Kde je najlepšie miesto na Silvestra na Tenerife?

Ak ste na Tenerife a chcete vedieť, kde stráviť Silvestra, tu sú niektoré z najikonickejších miest na ostrove, kde zábava a párty znie na diaľku.

Silvester v Los Cristianos Tenerife

O tomto mestečku v Arone sa hovorí, že sa tu konajú najlepšie párty na ostrove. Užijete si tu živé orchestre, špičkových dídžejov, kotilióny a, samozrejme, skvelý ohňostroj.

Plaza de España v Santa Cruz de Tenerife

Príďte na námestie oslavovať a tancovať v rytme živej hudby. Všetko bude vyzdobené množstvom svetiel a farieb, aby ste privítali nový rok s tou najlepšou energiou.

Námestie San Sebastian v meste Adeje

Je to čarovné miesto, na ktorom sa stretávajú tí najveselší ľudia v meste. Pridajte sa k davu a zdieľajte radosť z nového roka.

Puerto de la Cruz

Toto je jedno z najobľúbenejších miest na oslavu Silvestra na Tenerife. Nájdete tu mnoho reštaurácií pripravených na túto príležitosť a podujatia organizované na privítanie nového roka s radosťou a zábavou.

La Laguna

Okrem silvestrovských podujatí, ktoré sa oslavujú vo všetkých mestách Tenerife, sa v La Laguna koná ešte jedno, a to obľúbený univerzitný Silvester. Toto podujatie sa koná v predposledný decembrový štvrtok a stretávajú sa na ňom študenti univerzít v tejto oblasti, ktorí využívajú príležitosť rozlúčiť sa s rokom veľkou párty v spoločnosti svojich spolužiakov.

Silvestrovský ohňostroj

new years eve tenerife (5)

Na Tenerife, tak ako všade inde na svete, sú hviezdami silvestrovskej oslavy ohňostroje. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, či v hoteli, na pláži alebo na lodi, musíte ísť von a pozrieť si ohňostroj. Stovky farebných ohňostrojov naplnia oblohu kúzlom a nádejou. Môžete sa tiež dozvedieť, na ktorých plochách sa bude odpaľovať, aby ste mohli rakety vypúšťať do vzduchu a posielať s nimi svoje sny a želania.

Je to jedinečný okamih v roku, keď nechávame jednu etapu za sebou a s optimizmom a šťastím sa pripravujeme na ďalšiu. Pozrite sa na oblohu so svojimi deťmi, partnerom, rodinou a priateľmi. Smejte sa, spievajte a plačte, nechajte svoje emócie vyplávať na povrch a všetkých čo najsilnejšie objímte. Silvestrovský ohňostroj na Tenerife má nízky hlukový dopad.

Na oslavu Silvestra na Tenerife pozývame všetkých

Stojí za zmienku, že zákaz vychádzania na Tenerife počas silvestrovskej noci bol opatrením prijatým kvôli kontingentu koronavírusu. Kvôli vysokému počtu ľudí bolo rozhodnuté, že v uliciach nebudú ľudia, to sa však už skončilo a my sa môžeme bez obáv vrátiť k veselosti. Nemáte čo stratiť a máte sa na čo tešiť, tak sa k nám príďte najesť hrozna a skvele sa zabaviť.

Silvestrovské podujatia na Tenerife vysiela televízia pre všetkých, ktorí musia zostať doma alebo sú v nemocnici. Cieľom je, aby sa všetci zúčastnili a prežili šťastný nový rok.

Napíšte nám, aby sme vám pomohli naplánovať silvestrovskú oslavu na Tenerife, máme tie najlepšie plány a odporúčania. Zanechajte nám správu na WhatsApp a my vám radi pomôžeme, nezabudnite, že každý rok k nám prichádza veľký nápor návštevníkov, preto by ste si mali urobiť rezerváciu niekoľko dní vopred.

Prenájom lodí na Tenerife

Súvisiace články:

Na Tenerife môžete stráviť Vianoce iným spôsobom, máme teplé podnebie, ktoré z...
Dnes vám chceme dať tie najlepšie tipy na oslavu Dňa otcov na Tenerife, pretože otec...
Íri sa radi podelia o svoje tradície a slávnosti so zvyškom sveta. Ak ste na...
Ak uvažujete o oslave Dňa priateľov na Tenerife a neviete si predstaviť, čo robiť,...
Keď sa na Tenerife blíži Čierny piatok, všetci sa zbláznime. Je to deň, keď sa...
Na Deň matiek máme na Tenerife toľko plánov, že nebudete vedieť, ktorý si vybrať....
Oslava Veľkej noci na Tenerife vám pomôže posilniť vaše spojenie s Bohom. Na našom...
Dnes vám predstavíme najlepšie návrhy na oslavu Valentína na Tenerife. Oslavuje sa...
Pri tejto príležitosti sa s vami chceme podeliť o kompletný zoznam vodných športov...
Ak hľadáte, čo podniknúť na rozlúčku so slobodou alebo so slobodou dievčaťa na...

Pláže v Tenerife

Je to nádherná pláž na Tenerife, ktorá je pre mnohých turistov stále neznáma,...
Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
Je to mestská pláž, veľmi obľúbená v oblasti Tenerife, na ktorú prichádza...
Playa Fañabé je nádherná svetlá piesočnatá pláž s úžasnými rekreačnými...
Je známa aj ako Playa los Guios a je to krásna pláž obdarená prírodou. Je ideálna...
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...
Je to mestská pláž v Costa Adeje, ktorá ponúka všetko, čo potrebujete na...
Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre...
Je to mestská pláž, ktorá sa nachádza na nábreží a promenáde v Puerto Santiago....