Ko darīt Jaungada vakarā Tenerifē?

Ko darīt Jaungada vakarā Tenerifē?

Guide

Jaungada vakara pavadīšana Tenerifē ir viens no tiem piedzīvojumiem, kas savas intensitātes dēļ paliek atmiņā uz visu mūžu. Pēc Jaungada vakariņām Tenerifē ir ierasts iziet uz ielas, lai kopā priecātos kā viena liela ģimene. Šajā rakstā jūs uzzināsiet par visām iespējām, ko Tenerife piedāvā Jaungada vakaram, un uzzināsiet, kāpēc visi vēlas šeit ierasties, lai sagaidītu Jauno gadu.

Jāpiebilst, ka laikapstākļi Tenerifē Jaungada naktī ir vidēji 20 grādi pēc Celsija. Salā ir lielisks klimats visa gada garumā, tāpēc Tenerifes iedzīvotāji var baudīt greznību pavadīt Jaungada vakaru mierīgi un klusi uz ielām un pludmalēs. Tā ir viena no pievilcīgākajām iezīmēm apmeklētājiem, kas šeit ierodas, lai izvairītos no aukstuma.

Ko darīt Vecgada vakarā Tenerifē?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Pirms turpinām, mēs vēlamies pastāstīt, kā tiek svinēts Jaunais gads Spānijā. Ballīte sākas 31. decembrī un ilgst līdz pat 1. janvāra agrai rīta stundai.

Viena no svarīgākajām tradīcijām ir 12 laimes vīnogas, kas tiek apēstas zvaniņu ritmā pulksten 12 naktī. Tiek uzskatīts, ka tam, kurš tās apēd laikā, gads būs veiksmīgs. Tā ir ļoti jautra un svarīga nodarbe. Nāciet un kopā ar mums apēdiet vīnogas, lai sagaidītu gadu ar labo kāju.

Pēc Jaunā gada iestāšanās mēs dzirdam pudeļu atkorķēšanu un kolektīvu prieku. Visi smejas, joko un apsveic viens otru, pagarinot jautrību uz dažām stundām vai tik ilgi, cik vien ķermenis spēj izturēt. Var dzirdēt arī garām braucošās automašīnas ar skaņas signāliem.

Tenerifē ir vēl jautrāk, jo prieks ir mūsu asinīs. Ja vēlaties atbraukt, šeit ir labākās iespējas atvadīties no vecā gada un sagaidīt jauno, kā mēs protam to darīt Tenerifē.

Jaungada vakars uz kuģa

Viens no labākajiem veidiem, kā sagaidīt Jauno gadu Tenerifē, ir darīt to jūrā un peldkostīmā. Iznomājot laivu ar kapteini Tenerifē, lai pavadītu Jaungada vakaru, jūs varēsiet baudīt dažādus pakalpojumus, piemēram, atvērtu bāru, bufetes tipa ēdienus, patīkamu mūziku un iespēju peldēties atsvaidzinošos Atlantijas okeāna ūdeņos. Protams, mēs atradīsimies piemērotā vietā, lai vērotu gaismu un krāsu izrādi, kas pusnaktī izgaismo nakts debesis.

Āra ballītes ielās, laukumos un pludmalēs

Laukumi ir iecienītākās vietas, kur sagaidīt jauno gadu Tenerifē. Ikviens ir tērpies savās labākajās drēbēs un ar pudeli rokā, lai baudītu labāko Jaungada vakaru Tenerifē. Tuvojoties pusnaktij, cilvēki skatās uz pulksteņa rādītājiem, lai redzētu, kad pulksteņa rādītājs sasniegs savu augstāko punktu. Ar pirmo pulksteņa sitienu visi liek mutē vīnogas, un tā līdz pēdējam sitienam. Kad pulkstenis ir beidzis pulksteņa rādīšanu, vienbalsīgi atskan “Laimīgu Jauno gadu!”, un visi laimīgi apskūpstās un skūpstās, neatkarīgi no tā, vai viņi viens otru pazīst vai ne.

Savukārt tie, kas atrodas pludmalē, svin uz restorānu terasēm, gar promenādi un pludmales ballītēs. Jaunā gada sagaidīšanai Tenerifē iesakām Playa de Las Américas un Costa Adeje. Nav brīnums, ka mūsu sala ir viens no populārākajiem galamērķiem, kur spāņi sagaida Jauno gadu pludmalē.

Jautrība bāros, krogos un diskotēkās

Jaungada vakars Tenerifē tiek svinēts arī privātos atpūtas klubos un naktsklubos. Tur notiek slavenās cotillones, kas ir svinības ar dejām, dzērieniem un vakariņām, kas paredzētas šim notikumam.

Jaungada vakars viesnīcā

Daži cilvēki dod priekšroku pavadīt to viesnīcā, kur viss ir sagatavots, lai sniegtu vislabākās Jaungada vakariņas Tenerifē. Ekskluzīvā atmosfērā jūs varēsiet baudīt dzīvo mūziku ar grezniem orķestriem, dejas un izklaidi.

Kur ir labākā vieta Vecgada vakaram Tenerifē?

Ja esat Tenerifē un vēlaties uzzināt, kur pavadīt Jaungada vakaru, šeit ir dažas no ikoniskākajām vietām uz salas, kur ballīte un jautrība skan tālu.

Jaungada vakars Los Cristianos Tenerifē

Tiek uzskatīts, ka šajā Aronas pilsētā notiek labākās ballītes uz salas. Šeit jūs priecēs dzīvie orķestri, labākie dīdžeji, kokteiļi un, protams, lielisks uguņošanas šovs.

Plaza de España Santa Cruz de Tenerife

Nāc uz laukumu svinēt un dejot dzīvās mūzikas ritmā. Viss būs izrotāts ar daudz gaismām un krāsām, lai ar vislabāko enerģiju sagaidītu jauno gadu.

San Sebastian laukums Adeje

Šī ir maģiska vieta, kur pulcējas vispriecīgākie pilsētas iedzīvotāji. Pievienojieties pūlim, lai kopīgi izbaudītu jaunā gada prieku.

Puerto de la Cruz

Šī ir viena no populārākajām vietām, kur svinēt Jauno gadu Tenerifē. Jūs atradīsiet daudzus restorānus, kas iekārtoti šim notikumam, un tajos tiek rīkoti pasākumi, lai ar prieku un jautrību sagaidītu jauno gadu.

La Laguna

Papildus Jaungada vakara pasākumiem, kas tiek svinēti visās Tenerifes pilsētās, La Lagunā ir vēl viens – populārais Universitātes Jaungada vakars. Šis pasākums notiek decembra priekšpēdējā ceturtdienā, lai pulcētu apkārtnes universitāšu studentus, kuri izmanto iespēju atvadīties no gada ar lielu ballīti savu studiju biedru kompānijā.

Jaungada vakara uguņošana

new years eve tenerife (5)

Tenerifē, tāpat kā visur citur pasaulē, Jaungada nakts svinību zvaigznes ir uguņošana. Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties – viesnīcā, pludmalē vai uz kuģa, jums noteikti jādodas ārā un jāskatās uguņošanas šovs. Simtiem krāsainu uguņošanas ierīču piepilda debesis ar burvību un cerību. Jūs varat arī uzzināt, kurās vietās notiks palaišana, lai palaistu gaisā raķetes un kopā ar tām nosūtītu savus sapņus un vēlējumus.

Šis ir unikāls brīdis gadā, kad mēs atstājam aiz muguras vienu posmu un ar optimismu un laimi gatavojamies nākamajam. Paceliet skatu debesīs kopā ar saviem bērniem, partneri, ģimeni un draugiem. Smejieties, dziediet un raudājiet, ļaujiet emocijām izplūst virspusē un apskāviet viņus visus tik cieši, cik vien spējat. Jaungada vakara uguņošana Tenerifē rada maz trokšņa.

Ikviens ir aicināts svinēt Jaungada vakaru Tenerifē.

Ir vērts pieminēt, ka policijas stunda Tenerifē Jaungada naktī bija pasākums, kas tika veikts koronavīrusa izraisītas ārkārtas situācijas dēļ. Lielā cilvēku skaita dēļ tika nolemts, ka uz ielām nedrīkstēs atrasties cilvēki, tomēr tagad tas ir beidzies, un mēs varam atkal priecāties bez raizēm. Jums nav ko zaudēt un ir ko baudīt, tāpēc nāciet un pievienojieties mums, lai ēstu vīnogas un lieliski pavadītu laiku.

Jaungada vakara pasākumus Tenerifē pārraida televīzijā, lai visi tie, kam jāpaliek mājās vai jāatrodas slimnīcā, to varētu vērot. Mērķis ir, lai ikviens varētu piedalīties un priecīgi pavadīt Jauno gadu.

Rakstiet mums, lai palīdzētu jums saplānot Jaungada sagaidīšanas svinības Tenerifē, mums ir vislabākie plāni un ieteikumi. Atstājiet ziņu uz WhatsApp, un mēs labprāt jums palīdzēsim, atcerieties, ka katru gadu mēs saņemam lielu apmeklētāju pieplūdumu, tāpēc jums vajadzētu veikt rezervācijas vairākas dienas iepriekš.

Laivu čarteri vietnē Tenerife

Izbaudiet, ko ekskluzīva privāta laivu čartera iespēja Tenerifē var jums piedāvāt:...
Sekojiet līdzi! Kopā ar mums jūs varat doties labākajās ekskursijās uz Tenerifi....
Šajā lapā mēs piedāvājam jums mūsu ūdens sporta veidu izvēli Tenerifē. Mēs...
Izmantojot šo iespēju, mēs piedāvājam jums labākos Tenerifes tematiskos parkus....
Ir pienācis laiks runāt par baseiniem un slidkalniņiem. Piedāvājam jums iepazīties...
Ir patiešām daudz labu iemeslu, kāpēc rezervēt mūsu laivu braucienus Tenerifē....
Tenerifes laivu noma – īpaša un neaizmirstama pieredze jūsu brīvdienām....
Ja meklējat aktivitātes, lai izbaudītu dabu un aktīvo tūrismu, pie mums atradīsiet,...
Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt Tenerifes dabu un takas, ir doties Tenerifes...
Tenerifē ir daudz iespēju svinēt svarīgus brīžus un dalīties tajos ar tiem, kurus...
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Puerto Santjago krastmalā un promenādē. To...
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Kosta Adeje un piedāvā visu, kas nepieciešams...
Tā ir skaista Tenerifes pludmale, kas daudziem tūristiem joprojām nav zināma, tāpēc...
Tā ir pilsētas pludmale, kas Tenerifes reģionā ir ļoti populāra, un to apmeklē...
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga...
Tā ir pazīstama arī kā Playa los Guios, un tā ir skaista pludmale, ko svētījusi...