Pirmizrāde: 1 jūnijs, 2022 |

Ko darīt Jaungada vakarā Tenerifē?

Jaungada vakara pavadīšana Tenerifē ir viens no tiem piedzīvojumiem, kas savas intensitātes dēļ paliek atmiņā uz visu mūžu. Pēc Jaungada vakariņām Tenerifē ir ierasts iziet uz ielas, lai kopā priecātos kā viena liela ģimene. Šajā rakstā jūs uzzināsiet par visām iespējām, ko Tenerife piedāvā Jaungada vakaram, un uzzināsiet, kāpēc visi vēlas šeit ierasties, lai sagaidītu Jauno gadu.

Jāpiebilst, ka laikapstākļi Tenerifē Jaungada naktī ir vidēji 20 grādi pēc Celsija. Salā ir lielisks klimats visa gada garumā, tāpēc Tenerifes iedzīvotāji var baudīt greznību pavadīt Jaungada vakaru mierīgi un klusi uz ielām un pludmalēs. Tā ir viena no pievilcīgākajām iezīmēm apmeklētājiem, kas šeit ierodas, lai izvairītos no aukstuma.

Ko darīt Vecgada vakarā Tenerifē?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Pirms turpinām, mēs vēlamies pastāstīt, kā tiek svinēts Jaunais gads Spānijā. Ballīte sākas 31. decembrī un ilgst līdz pat 1. janvāra agrai rīta stundai.

Viena no svarīgākajām tradīcijām ir 12 laimes vīnogas, kas tiek apēstas zvaniņu ritmā pulksten 12 naktī. Tiek uzskatīts, ka tam, kurš tās apēd laikā, gads būs veiksmīgs. Tā ir ļoti jautra un svarīga nodarbe. Nāciet un kopā ar mums apēdiet vīnogas, lai sagaidītu gadu ar labo kāju.

Pēc Jaunā gada iestāšanās mēs dzirdam pudeļu atkorķēšanu un kolektīvu prieku. Visi smejas, joko un apsveic viens otru, pagarinot jautrību uz dažām stundām vai tik ilgi, cik vien ķermenis spēj izturēt. Var dzirdēt arī garām braucošās automašīnas ar skaņas signāliem.

Tenerifē ir vēl jautrāk, jo prieks ir mūsu asinīs. Ja vēlaties atbraukt, šeit ir labākās iespējas atvadīties no vecā gada un sagaidīt jauno, kā mēs protam to darīt Tenerifē.

Jaungada vakars uz kuģa

Viens no labākajiem veidiem, kā sagaidīt Jauno gadu Tenerifē, ir darīt to jūrā un peldkostīmā. Iznomājot laivu ar kapteini Tenerifē, lai pavadītu Jaungada vakaru, jūs varēsiet baudīt dažādus pakalpojumus, piemēram, atvērtu bāru, bufetes tipa ēdienus, patīkamu mūziku un iespēju peldēties atsvaidzinošos Atlantijas okeāna ūdeņos. Protams, mēs atradīsimies piemērotā vietā, lai vērotu gaismu un krāsu izrādi, kas pusnaktī izgaismo nakts debesis.

Āra ballītes ielās, laukumos un pludmalēs

Laukumi ir iecienītākās vietas, kur sagaidīt jauno gadu Tenerifē. Ikviens ir tērpies savās labākajās drēbēs un ar pudeli rokā, lai baudītu labāko Jaungada vakaru Tenerifē. Tuvojoties pusnaktij, cilvēki skatās uz pulksteņa rādītājiem, lai redzētu, kad pulksteņa rādītājs sasniegs savu augstāko punktu. Ar pirmo pulksteņa sitienu visi liek mutē vīnogas, un tā līdz pēdējam sitienam. Kad pulkstenis ir beidzis pulksteņa rādīšanu, vienbalsīgi atskan “Laimīgu Jauno gadu!”, un visi laimīgi apskūpstās un skūpstās, neatkarīgi no tā, vai viņi viens otru pazīst vai ne.

Savukārt tie, kas atrodas pludmalē, svin uz restorānu terasēm, gar promenādi un pludmales ballītēs. Jaunā gada sagaidīšanai Tenerifē iesakām Playa de Las Américas un Costa Adeje. Nav brīnums, ka mūsu sala ir viens no populārākajiem galamērķiem, kur spāņi sagaida Jauno gadu pludmalē.

Jautrība bāros, krogos un diskotēkās

Jaungada vakars Tenerifē tiek svinēts arī privātos atpūtas klubos un naktsklubos. Tur notiek slavenās cotillones, kas ir svinības ar dejām, dzērieniem un vakariņām, kas paredzētas šim notikumam.

Jaungada vakars viesnīcā

Daži cilvēki dod priekšroku pavadīt to viesnīcā, kur viss ir sagatavots, lai sniegtu vislabākās Jaungada vakariņas Tenerifē. Ekskluzīvā atmosfērā jūs varēsiet baudīt dzīvo mūziku ar grezniem orķestriem, dejas un izklaidi.

Kur ir labākā vieta Vecgada vakaram Tenerifē?

Ja esat Tenerifē un vēlaties uzzināt, kur pavadīt Jaungada vakaru, šeit ir dažas no ikoniskākajām vietām uz salas, kur ballīte un jautrība skan tālu.

Jaungada vakars Los Cristianos Tenerifē

Tiek uzskatīts, ka šajā Aronas pilsētā notiek labākās ballītes uz salas. Šeit jūs priecēs dzīvie orķestri, labākie dīdžeji, kokteiļi un, protams, lielisks uguņošanas šovs.

Plaza de España Santa Cruz de Tenerife

Nāc uz laukumu svinēt un dejot dzīvās mūzikas ritmā. Viss būs izrotāts ar daudz gaismām un krāsām, lai ar vislabāko enerģiju sagaidītu jauno gadu.

San Sebastian laukums Adeje

Šī ir maģiska vieta, kur pulcējas vispriecīgākie pilsētas iedzīvotāji. Pievienojieties pūlim, lai kopīgi izbaudītu jaunā gada prieku.

Puerto de la Cruz

Šī ir viena no populārākajām vietām, kur svinēt Jauno gadu Tenerifē. Jūs atradīsiet daudzus restorānus, kas iekārtoti šim notikumam, un tajos tiek rīkoti pasākumi, lai ar prieku un jautrību sagaidītu jauno gadu.

La Laguna

Papildus Jaungada vakara pasākumiem, kas tiek svinēti visās Tenerifes pilsētās, La Lagunā ir vēl viens – populārais Universitātes Jaungada vakars. Šis pasākums notiek decembra priekšpēdējā ceturtdienā, lai pulcētu apkārtnes universitāšu studentus, kuri izmanto iespēju atvadīties no gada ar lielu ballīti savu studiju biedru kompānijā.

Jaungada vakara uguņošana

new years eve tenerife (5)

Tenerifē, tāpat kā visur citur pasaulē, Jaungada nakts svinību zvaigznes ir uguņošana. Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties – viesnīcā, pludmalē vai uz kuģa, jums noteikti jādodas ārā un jāskatās uguņošanas šovs. Simtiem krāsainu uguņošanas ierīču piepilda debesis ar burvību un cerību. Jūs varat arī uzzināt, kurās vietās notiks palaišana, lai palaistu gaisā raķetes un kopā ar tām nosūtītu savus sapņus un vēlējumus.

Šis ir unikāls brīdis gadā, kad mēs atstājam aiz muguras vienu posmu un ar optimismu un laimi gatavojamies nākamajam. Paceliet skatu debesīs kopā ar saviem bērniem, partneri, ģimeni un draugiem. Smejieties, dziediet un raudājiet, ļaujiet emocijām izplūst virspusē un apskāviet viņus visus tik cieši, cik vien spējat. Jaungada vakara uguņošana Tenerifē rada maz trokšņa.

Ikviens ir aicināts svinēt Jaungada vakaru Tenerifē.

Ir vērts pieminēt, ka policijas stunda Tenerifē Jaungada naktī bija pasākums, kas tika veikts koronavīrusa izraisītas ārkārtas situācijas dēļ. Lielā cilvēku skaita dēļ tika nolemts, ka uz ielām nedrīkstēs atrasties cilvēki, tomēr tagad tas ir beidzies, un mēs varam atkal priecāties bez raizēm. Jums nav ko zaudēt un ir ko baudīt, tāpēc nāciet un pievienojieties mums, lai ēstu vīnogas un lieliski pavadītu laiku.

Jaungada vakara pasākumus Tenerifē pārraida televīzijā, lai visi tie, kam jāpaliek mājās vai jāatrodas slimnīcā, to varētu vērot. Mērķis ir, lai ikviens varētu piedalīties un priecīgi pavadīt Jauno gadu.

Rakstiet mums, lai palīdzētu jums saplānot Jaungada sagaidīšanas svinības Tenerifē, mums ir vislabākie plāni un ieteikumi. Atstājiet ziņu uz WhatsApp, un mēs labprāt jums palīdzēsim, atcerieties, ka katru gadu mēs saņemam lielu apmeklētāju pieplūdumu, tāpēc jums vajadzētu veikt rezervācijas vairākas dienas iepriekš.

Ekskursijas pa salām vietnē Tenerife
Laivu čarteri vietnē Tenerife
Makšķerēšanas braucieni vietnē Tenerife
Ūdens sporta veidi vietnē Tenerife
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!