Pirmizrāde: 16 jūnijs, 2022 |

Braucieni ar laivu vietnē Tenerife
Ekskursijas pa salām vietnē Tenerife
Laivu čarteri vietnē Tenerife
Laivu noma bez kapteiņa vietnē Tenerife
10% atlaide Melnajai piektdienai Tenerifē

Kad Tenerifē tuvojas melnā piektdiena, mēs visi trakojamies. Tā ir diena, kad veikali piepildās ar cilvēkiem, un, lai iegūtu vairāk pircēju, tie piedāvā neticamas atlaides.

Taču ne tikai veikali iesaistās Melnās piektdienas trakumā. Arī viesnīcas piedalās, piedāvājot labas atlaides saviem ceļojumu kompleksiem un pakalpojumiem.

Bananapalmbay mēs nevēlamies atpalikt un piedāvājam jums arī 10% atlaidi visām mūsu laivām un ekskursijām pa salu, ja rezervācija tiek veikta no 23. novembra līdz 30. novembrim. Izmantojiet šos datumus, lai rezervētu ar atlaidi!

Tātad šajā melnajā piektdienā Tenerifē ir viss nepieciešamais Ziemassvētku iepirkumiem, lai jūs varētu arī izmantot iespēju doties izbraucienā pa salu.

Jahtas noma ar kapteini vai bez kapteiņa

Tenerife Luxury Yacht Charter - Astondoa 46 (3)

Tas ir tas, ko jūs esat gaidījuši. Mūsu ekskursiju un privāto jahtu čartera piedāvājumu sarakstā Tenerifē jūs varat izvēlēties:

  • Buru laivas
  • Katamarāni
  • Motorjahtas
  • Luksusa jahtas
  • Un daudz ko citu

Jūs varat arī izvēlēties maršrutu un ekskursijas veidu. Ja esat grupā, mēs piedāvājam privātas ekskursijas. Tikai jūs un jūsu draugi okeānā. Jūs varat ņemt līdzi arī savu partneri, lai atpūstos no ikdienas steigas un pavadītu to uz kuģa.

Mums ir laivas bez kapteiņa, lai jūs varētu vadīt laivas kursu. Mēs piedāvājam arī laivas ar kapteini, lai jūs varētu vienkārši atpūsties un baudīt braucienu.

Ekskursijas Tenerifē ar gidu

Descuento 10% para Black Friday en Tenerife

Ja vēlaties izrauties no iepirkšanās burzmas, mēs piedāvājam jums iepazīt salu no iekšpuses.

Mūsu ekskursijas aizvedīs jūs uz salas skaistākajiem ciematiem. Mums ir pieredzējuši gidi, kuri ar lielu laipnību parādīs jums daļu no mūsu vēstures, kultūras un tradīcijām.

To visu jūs varat saņemt ar 10% atlaidi, jo arī mēs vēlamies pievienoties šīs dienas priekam.

Mēs piedāvājam jums laivu braucienus un ekskursijas Tenerifē par izdevīgāku cenu, lai jūs varētu izlemt, ja vēl neesat to darījuši.

Pludmales diena Tenerifē

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

Tagad, kad esat veikuši iepirkšanos, jums vajadzētu atpūsties un atpūsties. Šim nolūkam mēs iesakām doties uz pludmali un baudīt sauli.

Jums ir jūsu sapņu peldkostīmi, jums ir cepure un saulesbrilles, jums vienkārši jādodas uz pludmali, jāguļ uz smiltīm un jāatpūšas.

Bet, ja jums vēl ir daudz enerģijas, iesakām izbraukt ar banānu laivu vai ūdens motociklu. Izjūtiet un izdzīvojiet prieku, ko sniedz uzturēšanās Tenerifē. Sapņu sala ar mūžīgo sauli.

Mēs ceram, ka ar mūsu priekšlikumiem melnajai piektdienai jūs varēsiet izvēlēties, ko darīt šajā dienā un nedēļas nogalē. Izbaudiet mūsu piedāvātās neprātīgās cenas un lieliskos piedāvājumus. Jūs varat darīt visu, ko vēlaties, izņemot sēdēt mājās.

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.