Nápady na oslavu narodenín na Tenerife

Nápady na oslavu narodenín na Tenerife

Guide

Ak neviete, kde na Tenerife osláviť svoje narodeniny, v tomto článku vám ponúkame rôzne možnosti. Vytvorte si krásne spomienky, ktoré zostanú v pamäti vašich priateľov a rodiny.

Aktivity a nápady na oslavu narodenín na Tenerife

Tu je zoznam nápadov na oslavu vašich narodenín na ostrove žiariaceho slnka. Ak ste narodeninový chlapec alebo dievča, máme pre vás niekoľko fantastických možností, ako osláviť svoj deň so svojimi blízkymi. Ale ak ste to vy, kto chce darovať narodeninové prekvapenie alebo pekný darček, vyberte si z týchto aktivít, ktoré rozžiaria srdce oslávenca.

Narodeninová jachta v Tenerife

Pampano Luxusyacht Astondoa 40 Teneriffa Bootscharter
Oslávte svoje narodeniny na palube jachty na Tenerife. Hostitelia a hostia si užijú skvelý deň plný emócií a jedinečných momentov. Predstavte si, že všetci jedia, popíjajú, tancujú a opaľujú sa. Po zdieľaní môžete sfúknuť sviečky a zjesť narodeninovú tortu, bude to jedinečný a nezabudnuteľný zážitok.
Prenájom jachty na narodeniny je skutočným potešením a originálnym spôsobom oslavy tohto výnimočného dňa. Prenajmite si luxusnú jachtu na Tenerife, aby ste oslávili svoju plnoletosť a triumfálne začali svoj dospelý život. Pri oslave 15. narodenín na lodi sa bude quinceañera cítiť ako morská panna na plávajúcom paláci.
Môžete si tiež prenajať katamarán na krásny deň na slnku alebo plachetnicu na slávnostné stretnutie. Na lodiach hrá hudba vybraná pre túto príležitosť a šumenie vĺn a morský vánok prinášajú veľa pokoja a šťastia. Môžete si priniesť narodeninovú tortu, jedlo, nápoje, nealkoholické nápoje, čokoládu, sladkosti a iné občerstvenie podľa vlastného výberu.
Ak sa vaša dovolenka na Tenerife prekrýva s vašimi narodeninami, nenechajte si ujsť príležitosť prenajať si jachtu na inú a nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu. V rôznych lokalitách Santa Cruz de Tenerife, ako sú Callao Salvaje, Costa Adeje, Fañabé, Los Gigantes, La Caleta, Puerto de la Cruz a Puerto Santiago, nájdete rôzne možnosti prenájmu luxusnej jachty. Na oslavu narodenín na Tenerife si môžete prenajať aj loď v lokalitách El Duque, Los Cristianos, Playa de las Americas a Playa Paraiso.

Vodné parky na Tenerife

Siam Park, Water Park in Tenerife South
Toto je ďalší fantastický spôsob, ako sa skvele zabaviť na svoje narodeniny. Ak je oslávenec dieťa, najlepším narodeninovým prekvapením by bolo vziať ho zažiť extrémne emócie na rôznych atrakciách vodných parkov na Tenerife.
Na oslavu narodenín na Tenerife odporúčame Siam Park, jeden z najväčších a najsenzačnejších parkov na Tenerife. Vy a vaši hostia si užijete obrovské šmykľavky, ktoré akoby nemali konca. Deň plný zábavy a adrenalínu bude dokonalým darčekom pre oslávenca alebo oslávenkyňu. Ak chcete oslavovať narodeniny v Siam Parku, musíte si rezervovať priestory a naplánovať celú aktivitu. Ďalším parkom, kde môžete osláviť tento výnimočný deň, je Monkey Park, kde na požiadanie organizujú vynikajúce tematické narodeniny. Kontaktujte nás a urobte si rezerváciu.

Vodné skútre

Jetski in tenerife south
Sme na Tenerife, nádhernom ostrove s krásnymi plážami a intenzívnym turistickým ruchom. Všetci sa sem chodia baviť a užívať si. Jazda na vodných skútroch je zábavná. Bezpochyby je to jedna z aktivít, ktorá nesmie chýbať na zozname aktivít na oslavu narodenín na Tenerife. Vodné skútre ponúkajú rýchlosť a skvelý pocit slobody, ktorý vyčarí krásny úsmev na tvári oslávenca, ktorý sa zároveň poteší radosti svojich blízkych.

Balenia vody

Ak sa vám páčila možnosť vodného skútra, táto sa vám bude páčiť ešte viac. Balíčky vodných skútrov na Tenerife zahŕňajú skvelé aktivity pre výbušný deň a dokonalé zážitky. Spojte vzrušenie z jazdy na vodnom skútri s paraskokom, paraglajdom pripevneným k lodi, ktorý vám umožní lietať vo vzduchu vysokou rýchlosťou. Pozrite sa na pobrežie zhora a vychutnajte si slobodu lietania ako vták. Môžete to robiť so spoločníkom.
Ak hľadáte viac zábavy počas týchto narodenín na Tenerife, odporúčame vám pridať k týmto dvom aktivitám aj muškárenie. Ide o nafukovací klzák, ktorý je pripevnený k lodi a vynesie vás nad vodu. Budete môcť lietať, akoby ste boli na lietajúcom hmyze, a úlohou bude udržať sa na muške bez pádu do vody. Podeľte sa oň so svojimi priateľmi a zažite úžasný zážitok plný zábavy a radosti.

Jazda na štvorkolkách

Tenerife ponúka rôzne možnosti, ako zažiť rýchlosť a vietor v tvári. Ďalšou možnosťou, ktorú si počas narodenín na Tenerife nemôžete nechať ujsť, je zábavná jazda na štvorkolke. Vychutnajte si so svojimi blízkymi radosť z jazdy po cestách a chodníkoch ostrova. Ak máte vodičský preukaz, môžete prechádzať krajinou ostrova na štvorkolke.
Toto sú naše odporúčania na oslavy narodenín na Tenerife. Môžete si zorganizovať vlastnú lodnú párty, pozvať priateľov, užiť si rýchlosť, adrenalín a smiať sa nahlas. Naplánujte deň so všetkými týmito aktivitami a darujte oslávencovi alebo oslávenkyni prekvapenie, na ktoré nikdy nezabudnú. O prenájom narodeninových lodí na Tenerife je veľký záujem vďaka vynikajúcej atmosfére a pohodliu lodí. Podobne aj oslava narodenín v zábavných parkoch na Tenerife je ďalším spôsobom, ako prežiť tento deň plný emócií. Ako spoločnosť už mnoho rokov pomáhame našim klientom užiť si nezabudnuteľné narodeninové oslavy na palube lodí a berieme ich so sebou na skvelé aktivity. Ak si chcete objednať niektorú z týchto služieb, napíšte nám o radu a rezerváciu. Je pre nás potešením prispieť k tomu, aby bol tento deň výnimočný a plný krásnych spomienok.

Nápady na narodeniny na Tenerife
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Tenerife