Prvá publikácia: 13 februára, 2023 | Posledná aktualizácia: 29 apríla, 2024 | Autor: Jan Daniel

Narodeninové oslavy na Tenerife: Rezervujte si u nás tie najlepšie aktivity!

Ponúkame vám širokú škálu možností, ako osláviť vaše narodeniny na Tenerife. S našimi aktivitami vám zaručíme krásne chvíle, ktoré sa natrvalo zapíšu do pamäti vašich priateľov a rodiny.

Predkladáme vám náš zoznam s najlepšími nápadmi a aktivitami na oslavu vašich narodenín na ostrove žiariaceho slnka.

Výlet na palube jachty alebo katamaránu je najobľúbenejšou aktivitou na oslavu narodenín na Tenerife.

1. Prenájom jachty na narodeninové oslavy

.
Costa Adeje spiecial events, hen do , stag do, birthday
Ponúkame rôzne jachty a katamarány na oslavu narodenín na Tenerife.

Oslava narodenín na palube lode je skutočným potešením a originálnym spôsobom oslavy tohto výnimočného dňa. Oslávte detské narodeniny (pod dohľadom rodičov) a narodeniny dospelých.

Oslavou narodenín na palube našich lodí si vy a vaši hostia užijete:

  • hudbu: na lodiach hrá hudba vybraná na túto príležitosť, ktorá okrem hojdania vĺn a morského vánku spríjemňuje jazdu.
  • Jadlo a pitie: Prineste si narodeninovú tortu, jedlo, nápoje, nealkoholické nápoje, čokoládu, sladkosti a iné občerstvenie podľa vlastného výberu.
  • Na narodeninovú tortu, jedlo, nápoje, nealkoholické nápoje, čokolády, sladkosti a iné občerstvenie podľa vlastného výberu.
  • Plavanie a šnorchlovanie: ochladenie v mori počas slnečného dňa s priateľmi je to najlepšie, čo môžete urobiť.
  • pozorovanie veľrýb alebo delfínov: nechajte sa unášať momentom, keď budete sledovať, ako tenerifské veľryby šantia okolo lode.

Prenájom narodeninových lodí na Tenerife je veľmi žiadaný vďaka vynikajúcej atmosfére a pohodliu lodí.

Ak ste na Tenerife a chcete, aby vaše narodeniny boli naozaj výnimočné, prenájom luxusnej jachty pre nezabudnuteľnú oslavu. Kontaktujte nás WhatsApp pre viac informácií a rezerváciu!

2. Vodné parky

Oslávte svoje narodeniny v Siam Parku
Najlepším vodným parkom na oslavu narodenín na Tenerife je známy Siam Park.

Je tonajväčší a najsenzačnejší vodný park na ostrove. Užijete si tu obrovské šmykľavky, ktoré akoby nemali konca. Deň plný zábavy a adrenalínu bude dokonalým darčekom pre oslávenca alebo oslávenkyňu.

Kontaktujte nás teraz a oslávte narodeniny v Siam Parku. Kontakt cez WhatsApp je najjednoduchší spôsob, ako sa vám venovať osobne a priamo..

3. Vodné skútre do Los Gigantes

Vodné skútre na juh tenerife
Buďte si istí, že s Jetski safari do Los Gigantes zažijete rýchlosť, adrenalín a skvelý pocit slobody. Okrem toho Giants Acantidalos sú úchvatné, ako ich vidíte z mora.

Je to jedinečný a nezabudnuteľný zážitok, na narodeniny bude každý spomínať s fascináciou.

4. Balíčky vodných športov

banánová loď tenerife

Naše balíčky vodných športov zahŕňajú skvelé aktivity pre výbušný deň a maximum zážitkov.

Ponúkame rôzne kombinácie vodných aktivít:

  • Paragliding: Pozrite si pobrežie zhora a užite si slobodu lietania ako vták. Môžete to robiť spolu s dvoma spoločníkmi.
  • Banánový čln a Fly Fish: Úlohou je udržať sa na vrchole nafukovacieho člna bez pádu do vody.
  • Vodná loď: Rýchlosť a adrenalín zaručené.

Podeľte sa so svojimi priateľmi a prežite neuveriteľný zážitok plný zábavy a radosti.

5. Safari na štvorkolkách na pobreží alebo v horách

jurassic quad tenerife3

Tenerife ponúka rôzne možnosti, ako zažiť rýchlosť a cítiť vietor v tvári. Aktivita, ktorú si počas svojich narodenín nesmiete nechať ujsť, je zábavná jazda na štvorkolkách na Tenerife.

Vychutnajte si so svojimi blízkymi potešenie z prechádzky po cestách a chodníkoch ostrova. Ak máte vodičský preukaz, môžete prechádzať krajinou Tenerife na štvorkolke. Zažite rýchlosť, adrenalín a nekonečný smiech.

6. Návšteva zoologických záhrad na Tenerife

opičí park na juhu Tenerife

Monkey Park je jedným z najvyberanejších zábavných parkov na Tenerife na oslavu tohto výnimočného dňa. Užite si vynikajúce tematické narodeniny na želanie. Kontaktujte nás prostredníctvom Keď si chcete rezervovať miesto.

Oslava narodenín v zábavných parkoch na Tenerife je skvelý spôsob, ako prežiť tento deň s radosťou a veľkou láskou k prírode.

Rezervácie

Je dôležité, aby ste nám písali niekoľko dní pred požadovaným termínom. Voľné miesta a lode bývajú rýchlo vypredané, najmä v hlavnej sezóne.

Ak si chcete rezervovať niektoré z našich služieb, napíšte nám na náš a požiadajte o radu a rezerváciu. .

Naplánujte si deň plný zábavy so všetkými týmito aktivitami a pripravte oslávencovi alebo oslávenkyni prekvapenie, na ktoré nikdy nezabudne. Je nám potešením pomôcť vám prežiť výnimočný deň plný emócií a krásnych spomienok.

 

 

Rezervujte cez WhatsApp

Nápady na narodeniny na Tenerife

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: