Idejas, kā svinēt dzimšanas dienas Tenerifē

Idejas, kā svinēt dzimšanas dienas Tenerifē

Guide

Ja nezināt, kur svinēt savu dzimšanas dienu Tenerifē, šajā rakstā piedāvājam dažādas iespējas. Izveidojiet skaistas atmiņas, kas paliks jūsu draugu un ģimenes atmiņā.

Aktivitātes un idejas dzimšanas dienas svinēšanai Tenerifē

Šeit ir saraksts ar idejām, kā svinēt dzimšanas dienu uz mirdzošās saules salas. Ja esat dzimšanas dienas puisis vai meitene, mums ir dažas fantastiskas iespējas, kā nosvinēt savu dienu kopā ar mīļajiem. Bet, ja jūs esat tas, kurš vēlas sagādāt dzimšanas dienas pārsteigumu vai jauku dāvanu, izvēlieties kādu no šīm aktivitātēm, lai iedegtu dzimšanas dienas puisēna sirdi.

Dzimšanas dienas jahtas harta Tenerifē

Pampano Luxusyacht Astondoa 40 Teneriffa Bootscharter
Atzīmējiet savu dzimšanas dienas svinības uz jahtas Tenerifē. Saimnieki un viesi izbaudīs lielisku dienu, kas būs emociju un unikālu mirkļu pilna. Iedomājieties, ka visi ēd un dzer, dejo un sauļojas. Pēc dalīšanās jūs varat aizpūst svecītes un apēst savu dzimšanas dienas torti, tā būs unikāla un neaizmirstama pieredze.
Jahtas fraktēšana dzimšanas dienas svinībām ir patiess prieks un oriģināls veids, kā svinēt šo īpašo dienu. Nomainiet luksusa jahtu Tenerifē, lai svinētu savu pilngadību un triumfāli sāktu pieaugušo dzīvi. Svinot 15. dzimšanas dienu uz laivas, quinceañera jutīsies kā nāras peldošā pilī.
Jūs varat arī noīrēt katamarānu, lai pavadītu skaistu dienu saulē, vai buru laivu, lai rīkotu svinīgu tikšanos. Laivās skan šim gadījumam izvēlēta mūzika, turklāt viļņu šalkoņa un jūras vējš sniedz daudz miera un laimes. Jūs varat ņemt līdzi dzimšanas dienas torti, ēdienu, dzērienus, bezalkoholiskos dzērienus, šokolādes, saldumus un citas uzkodas pēc savas izvēles.
Ja jūsu atvaļinājums Tenerifē sakrīt ar dzimšanas dienu, nepalaidiet garām iespēju noīrēt jahtu, lai sarīkotu atšķirīgu un neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti. Jūs atradīsiet dažādas luksusa jahtas nomas iespējas dažādās Santa Cruz de Tenerife vietās, piemēram, Callao Salvaje, Costa Adeje, Fañabé, Los Gigantes, La Caleta, Puerto de la Cruz un Puerto Santiago. Dzimšanas dienu svinēšanai Tenerifē varat iznomāt arī laivu, kas atrodas El Duque, Los Cristianos, Playa de las Americas un Playa Paraiso.

Ūdens parki Tenerifē

Siam Park, Water Park in Tenerife South
Šis ir vēl viens fantastisks veids, kā lieliski pavadīt laiku dzimšanas dienā. Ja svinētājs ir bērns, labākais dzimšanas dienas pārsteigums būtu aizvest viņu piedzīvot ekstrēmas emocijas dažādās Tenerifes ūdens parku atrakcijās.
Dzimšanas dienas svinībām Tenerifē mēs iesakām Siam parku, vienu no lielākajiem un sensacionālākajiem parkiem Tenerifē. Jūs un jūsu viesus priecēs milzu slidkalniņi, kuriem, šķiet, nav gala. Jautrības un adrenalīna pilna diena būs lieliska dāvana dzimšanas dienas puisim vai meitenei. Lai svinētu dzimšanas dienas Siam parkā, jums ir jāveic rezervācija, lai rezervētu pasākumu norises vietas un saplānotu visu pasākumu. Vēl viens parks, kur var svinēt šo īpašo dienu, ir Monkey Park, kur pēc pieprasījuma tiek rīkotas lieliskas tematiskās dzimšanas dienas. Sazinieties ar mums, lai veiktu rezervāciju.

Ūdens motocikli

Jetski in tenerife south
Mēs esam Tenerifē, brīnišķīgā salā ar skaistām pludmalēm un intensīvu tūrisma aktivitāti. Ikviens šeit ierodas, lai izklaidētos un izklaidētos. Izbraucieni ar ūdens motocikliem ir jautri un izklaidējoši. Bez šaubām, tā ir viena no aktivitātēm, kas nedrīkst iztrūkt no to lietu saraksta, ko darīt, lai svinētu dzimšanas dienas Tenerifē. Ūdens motocikli piedāvā ātrumu un lielisku brīvības sajūtu, kas radīs skaistus smaidus svinētāju sejās, kuri vienlaikus būs priecīgi redzēt savu tuvinieku prieku.

Ūdens paketes

Ja jums patika ūdensmotociklu variants, šis jums patiks vēl vairāk. Ūdensmotociklu paketes Tenerifē ietver lieliskas aktivitātes eksplozīvai dienai un lielisku pieredzi. Apvienojiet ūdensmotociklu un paraplanierismu – pie laivas piestiprinātu paraplānu, kas ļauj jums lidot gaisā lielā ātrumā. Aplūkojiet piekrasti no augšas un izbaudiet brīvību, lidojot kā putns. To var darīt kopā ar pavadoni.
Ja šajā dzimšanas dienā Tenerifē meklējat vēl vairāk jautrības, iesakām šīm divām aktivitātēm pievienot arī Fly Fish. Tas ir piepūšamais planieris, kas ir piestiprināts pie laivas un pacels jūs virs ūdens. Jums būs iespēja lidot, it kā jūs būtu lidojošs kukainis, un uzdevums būs noturēties uz Fly Fish, neiekrītot ūdenī. Dalieties ar draugiem un izbaudiet neticamu pieredzi ar daudz jautrības un prieka.

Četrriteņu braukšana

Tenerife piedāvā dažādas iespējas izbaudīt ātrumu un vēju sejā. Vēl viena iespēja, ko nedrīkst palaist garām savā dzimšanas dienā Tenerifē, ir jautra izbrauciena ar kvadraciklu. Izbaudiet kopā ar saviem mīļajiem izjādes prieku pa salas ceļiem un takām. Ja jums ir autovadītāja apliecība, jūs varēsiet šķērsot salas ainavas ar kvadraciklu.
Šie ir mūsu ieteikumi dzimšanas dienas svinībām Tenerifē. Jūs varat sarīkot savu laivu ballīti un uzaicināt draugus, izbaudīt ātrumu, sajust adrenalīnu un skaļi izsmieties. Plānojiet dienu ar visām šīm aktivitātēm un uzdāviniet pārsteiguma dāvanu dzimšanas dienas puisim vai meitenei, viņi to nekad neaizmirsīs. Dzimšanas dienas laivu noma Tenerifē ir ļoti pieprasīta, pateicoties lieliskajai atmosfērai un laivu komfortam. Tāpat arī dzimšanas dienas svinēšana Tenerifes tematiskajos parkos ir vēl viens veids, kā šo dienu izdzīvot ar emociju pārpilnību. Mēs kā uzņēmums jau daudzus gadus palīdzam saviem klientiem izbaudīt neaizmirstamas dzimšanas dienas svinības uz laivas un aizvedam viņus izbaudīt lieliskas aktivitātes. Ja vēlaties rezervēt kādu no šiem pakalpojumiem, rakstiet mums, lai saņemtu padomu un veiktu rezervāciju. Mums ir prieks palīdzēt padarīt šo dienu ļoti īpašu un pilnu ar skaistām atmiņām.

Gimtadienio idėjos į Tenerifė
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai:
Playas en Tenerifė