Prvá publikácia: 16 júna, 2022 |

Rezervujte cez WhatsApp

Odporúčané aktivity na Tenerife

Prehliadky ostrovov na Tenerife

Prenájom lodí na Tenerife

Vodné športy na Tenerife

Čo robiť na Tenerife na Valentína

Dnes vám predstavíme najlepšie návrhy na oslavu Valentína na Tenerife. Oslavuje sa vždy 14. februára a je to deň pre večných milencov, priateľov a manželov, ale je to aj deň, ktorý môžete zdieľať s priateľmi a rodinou. Dôležité je osláviť radosť z toho, že máme v živote lásku a priateľstvo.

Tu je niekoľko skvelých nápadov, ktoré spájajú romantiku a dobrodružstvo, aby ste tento deň využili čo najlepšie.

Výmena darčekov a pohľadníc

Toto je hlavná aktivita tohto dňa, na ktorú nemôžete zabudnúť. Na Tenerife je zvykom vymieňať si kartičky známe ako „Valentínky“, ktoré sú v tvare srdiečok a zamilovaných fráz.

K pohľadniciam sa podávajú červené ruže, čokoláda, cava a šampanské. Veľmi obľúbené sú aj darčekové koše, mali by ste preskúmať, čo má váš partner rád, a prekvapiť ho prekvapením.

Prenájom jachty

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Tenerife ponúka mnoho aktivít, ale medzi najvhodnejšie pre zamilovaných patria výlety loďou.

Môžete si prenajať luxusnú loď, napríklad jachtu alebo plachetnicu. Všetko, čo si viete predstaviť, aby ste na svojho partnera urobili dojem. Počas plavby sa môžete priblížiť k miestu, kde prechádzajú veľryby, aby ste si vychutnali ich pôvab a oživili romantické stretnutie.

Ak chcete oslavovať s priateľmi, odporúčame výlet katamaránom pre skupiny, ktoré sa plavia po oceáne v sprievode dobrej hudby a dobrej atmosféry.

Vodné športy

Parascending in Tenerife South

Vychutnajte si extrémne aktivity, ktoré môžete zdieľať so svojím partnerom s množstvom adrenalínu a zábavy. Budete sa môcť plaviť po vodách oceánu na kajaku pre dve osoby. Vy dvaja spolu pod slnkom v prírodnej krajine veľkej krásy.

Odporúčame aj paracyklovanie vo dvojici, spoločné prežívanie toľkých emócií vám pomôže posilniť vašu lásku. Ak hľadáte viac zábavy, môžete si vo dvojici zasurfovať na pádle a užiť si skvelé chvíle na vlnách.

Ďalším báječným nápadom je potápanie a šnorchlovanie. Objavujte morské dno Tenerife spoločne, držiac sa za ruky.

Deň na pláži

Playa Troya - Costa Adeje Beach (8)

Pláž je najlepším miestom na strávenie romantického dňa.

Naplánujte si špeciálne jedlo, ktoré si vychutnáte na pláži. Urobte si piknik pri západe slnka so syrom, čokoládou a vínom. Aby to bolo dokonalé, vezmite svojho partnera pri západe slnka a vychutnajte si najromantickejšie západy slnka, aké ste kedy videli.

Romantické večere

Que hacer en Tenerife en el dia de San Valentín

Toto je jeden z najobľúbenejších spôsobov ukončenia dňa na ostrove. Rôzne reštaurácie a hotely sú pripravené poskytnúť romantickú atmosféru a predstaviť špeciálne jedlá.

Ak sa rozhodnete ubytovať v hoteli na ostrove, nájdete tu izbu plnú červených ruží, aby ste sa s partnerom cítili ako v raji lásky vo dvojici.

Teraz, keď už viete, čo robiť na Tenerife na Valentína, nenechajte si ujsť príležitosť ukázať svojmu partnerovi, ako veľmi ho milujete a čo ste ochotní urobiť, aby ste mu to dokázali. Môžete využiť tieto nápady a vytvoriť jedinečný plán pre vás dvoch.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Rezervujte cez WhatsApp

Súvisiace články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0