První publikace: 16 června, 2022 |

Doporučené aktivity na Tenerife

Prohlídky ostrovů na Tenerife

Pronájem lodí na Tenerife

Půjčovna lodí na Tenerife

Vodní sporty na Tenerife

Co dělat na Tenerife na Valentýna

Dnes vám představíme nejlepší návrhy na oslavu Valentýna na Tenerife. Slaví se vždy 14. února a je to den věčných milenců, přítelů a manželů, ale je to také den, který můžete sdílet s přáteli a rodinou. Důležité je oslavit radost z toho, že máme v životě lásku a přátelství.

Zde je několik skvělých nápadů, které spojují romantiku a dobrodružství, abyste si tento den co nejlépe užili.

Výměna dárků a přáníček

To je hlavní aktivita tohoto dne, na kterou nesmíte zapomenout. Na Tenerife je zvykem vyměňovat si přáníčka známá jako „valentýnky“, která jsou ve tvaru srdíček a zamilovaných frází.

K přáníčkům se dodávají červené růže, čokoláda, cava a šampaňské. Velmi oblíbené jsou také dárkové koše, měli byste prozkoumat, co má váš partner rád, a překvapit ho překvapením.

Pronájem jachty

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Tenerife nabízí mnoho aktivit, ale mezi ty nejvhodnější pro zamilované patří výlety na lodi.

Můžete si pronajmout luxusní loď, například jachtu nebo plachetnici. Vše, co si dokážete představit, abyste na svého partnera udělali dojem. Během plavby se můžete přiblížit k místu, kde proplouvají kytovci, a vychutnat si tak jejich kouzlo a oživit romantické setkání.

Pokud chcete slavit s přáteli, doporučujeme výlet katamaránem pro skupiny, které se budou plavit po oceánu za doprovodu dobré hudby a dobré atmosféry.

Vodní sporty

Parascending in Tenerife South

Užijte si extrémní aktivity, které můžete sdílet se svým partnerem se spoustou adrenalinu a zábavy. Budete se moci plavit po vodách oceánu na kajaku pro dvě osoby. Vy dva společně pod sluncem v přírodní krajině velkých krás.

Doporučujeme také paragliding ve dvojici, prožitek tolika emocí společně vám pomůže posílit vaši lásku. Pokud hledáte více zábavy, můžete se ve dvojici vydat na pádlování a užít si skvělé chvíle na vlnách.

Dalším báječným nápadem je potápění a šnorchlování. Objevujte mořské dno Tenerife společně a držte se přitom za ruce.

Den na pláži

Playa Troya - Costa Adeje Beach (8)

Pláž je tím nejlepším místem pro romantický den.

Naplánujte si speciální jídlo, které si vychutnáte na pláži. Udělejte si piknik při západu slunce se sýrem, čokoládou a vínem. Aby to bylo dokonalé, vezměte svého partnera při západu slunce a vychutnejte si ty nejromantičtější západy slunce, jaké jste kdy viděli.

Romantické večeře

Que hacer en Tenerife en el dia de San Valentín

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak zakončit den na ostrově. Různé restaurace a hotely jsou připraveny zajistit romantickou atmosféru a představit speciální pokrmy.

Pokud se rozhodnete ubytovat v některém z hotelů na ostrově, najdete zde pokoj plný rudých růží, abyste se s partnerem cítili jako v ráji lásky ve dvou.

Teď, když už víte, co dělat na Tenerife na Valentýna, nenechte si ujít příležitost ukázat svému partnerovi, jak moc ho milujete a co jste ochotni udělat, abyste mu to dokázali. Můžete využít tyto nápady a vytvořit jedinečný plán pro vás dva.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0