Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Playa Grande, Arico mieste Tenerifės pietuose

Playa Grande, dar vadinama Playa el Poris, yra mažai žinoma turistams vieta. Todėl tai puikus pasirinkimas, jei norite vieni ar su šeima pasimėgauti nepaprastai švariu vandeniu ir puikiu vaizdu į Teidės viršūnę.

Visada ramus vanduo leidžia vaikams ir suaugusiesiems bet kada saugiai atsigaivinti. Be to, smėlis yra šviesiai rudos spalvos, o dėl smulkios tekstūros atsigulus atsipalaiduoti yra išties malonus ir naudingas pojūtis.

Dar vienas teigiamas aspektas yra tai, kad Ariko miesto taryba yra atsakinga už nuolatinį šio paplūdimio valymą, todėl juo gali mėgautis visi.

Galimybė

Playa Grande en El Poris de Abona

Savivaldybė: Arico

Jis yra Arico savivaldybėje, Tenerifės pietuose, visai netoli patrauklaus Punta de Abona švyturio.

Viešbučiai ir restoranai

Playa Grande nėra apsupta butų ar viešbučių, tačiau netoliese galima išsinuomoti namus, pavyzdžiui, „Zone23 Home”, gražų ir erdvų namą su vaizdu į jūrą.

Artimiausi barai ir restoranai yra per 10-15 minučių kelio pėsčiomis, pavyzdžiui, baras-restoranas „El Ancla”, kuriame galėsite paragauti skanių jūros gėrybių patiekalų.

Miestas

Smėlis yra šviesiai rudo atspalvio, tačiau pagrindinis jo privalumas tas, kad jis tikrai smulkus. Jis lengvai slysta tarp kojų pirštų, todėl labai patogus atsipalaiduoti ir giliai pailsėti.

Prieinamumas

Paplūdimį pasiekti gana lengva, nes nuo kelio iki jo mažiau nei 500 metrų. Jame taip pat yra keletas pėsčiųjų takų ir rampų, palengvinančių patekimą žmonėms su negalia.

Playa Grande taip pat lengva pasiekti pėsčiomis arba viešuoju transportu, todėl galite pasirinkti jums tinkamiausią variantą.

Parkavimas

Visai netoli paplūdimio, mažiau nei už 100 metrų, yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra šiek tiek mažiau nei 50 vietų. Jums nekils jokių problemų pastatyti automobilį šioje aikštelėje, nes ji paprastai nebūna pilna.

Jei pageidaujate, galite lengvai pasistatyti automobilį pakelėje.

Lankytojų saugumas

Tai nėra judrus paplūdimys, todėl jo nesaugo gelbėtojai. Svarbu imtis įprastų atsargumo priemonių, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ar blogų akimirkų.

Ko nedaryti

  • Naudojimasis dušu ar kojų voniomis
  • Kampavimas
  • Rūkymas
  • Medžioklės
  • Gyvūnų vedžiojimasis
  • Kelti pernelyg didelį triukšmą

Į ką reikia atkreipti dėmesį

Jei norite iš tiesų atsipalaiduoti, mėgautis ir užmegzti ryšį su jūra, turėtumėte įsitikinti, kad vietovėje nėra labai vėjuota diena, nes tai gali sugadinti jūsų įspūdžius.

Playas en Tenerifė
Susiję straipsniai: