Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Diego Hernandezo paplūdimys Tenerifės pietuose

Diego Hernandezo paplūdimys yra paslėptas perlas pakrantėje, iš kurio atsiveria gražūs įlankos vaizdai, o aplinkui plyti laukinė gamta. Tai nudistų, hipių ir šunų mylėtojų rojus.

Diego Hernandezo Playa ypatybės

Playa Diego Hernandezas yra Tenerifės pietvakarinėje pakrantėje, tarp El puertito ir La Caleta kaimelių Adechėje. Ji įsikūrusi visai netoli Kosta Adechės golfo aikštyno infrastruktūros.

Paplūdimyje derinamos vietovės su auksiniu smėliu ir kitos, kurias dengia uolos. Jis yra 200 m ilgio ir 25 m pločio. Iš čia galima stebėti spalvingus Tenerifės saulėlydžius, kurių fone matyti La Gomeros sala.

Dėl sudėtingo privažiavimo jis nėra toks perpildytas kaip kiti vietovės paplūdimiai. Jis patrauklus norintiems ramiai ir tyliai mėgautis jūra ir saule. Daugiausia lankytojų sulaukia vasarą, o likusią metų dalį čia būna mažiau žmonių.

Paplūdimį supančiuose šlaituose auga Tenerifės pakrantėms būdingi kaktusai ir tabaibos. Čia taip pat auga halofilinė augmenija – jūros druskai atsparūs augalai, kurie traukia įvairių rūšių migruojančius paukščius. Dėl šios priežasties ši vietovė laikoma mokslinės svarbos teritorija.

Kaip ten nuvykti

Costa de Adeje (kelias nuo Diego Hernández paplūdimio iki La Caleta) (2)

Norėdami jį aplankyti, turite nuvažiuoti iki žiedinės sankryžos, kuri jungia Avenida de los acantilados su Calle Tajore, ten rasite nedidelę automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje galėsite palikti automobilį. Žvelgdami į jūrą, pamatysite gruntinį kelią, vedantį į paplūdimį. Už 15 minučių kelio pėsčiomis nueisite iki Diego Hernandezo paplūdimio. Nepamirškite apsiauti tinkamos avalynės, kad galėtumėte nusileisti paplūdimį supančiais akmenuotais takais.

Iš sostinės Santa Krus de Tenerifės automobiliu nuvyksite maždaug per valandą.

Taip pat galite ten patekti laivu iš jūros. Kai kurių kelionių laivu metu sustojama priešais Diego Hernandezo paplūdimį, kad keleiviai galėtų išlipti išsimaudyti ir atvėsti po kelionės.

Serena ir krištolo skaidrumo vanduo

Paplūdimio vanduo yra nuostabios krištolo mėlynumo spalvos ir tolstant nuo kranto pamažu gilėja. Jame paprastai nebūna bangų, todėl čia galima saugiai maudytis. Tačiau pernelyg nepasitikėkite savimi, prieš maudydamiesi atkreipkite dėmesį į bangavimą.

Diego Hernández paplūdimyje patartina apsilankyti atoslūgio metu, kai yra daugiau plotų, kuriuose galima gulėti ant smėlio. Per potvynį vanduo uždengia visą paplūdimį, lieka atviri tik akmenys. Prieš apsilankydami paplūdimyje rekomenduojame patikrinti potvynių ir atoslūgių lentelę https://tablademareas.com/es/islas-canarias/los-cristianos-tenerife#_mareas.

Noturistų paplūdimys

Playa Diego Hernández (6)

Tai vienas iš Tenerifės paplūdimių, kuriame natūralizmo mėgėjai gali visiškai laisvai mėgautis jūra. Tai taip pat yra gyvūnams draugiška vieta, į kurią jie paprastai vedasi savo šunis pasilinksminti jūroje.

Daugelį metų šiame paplūdimyje gyveno hipiai. Jie gyvena primityviuose nameliuose ant uolų už paplūdimio.

Tai taip pat nelegaliai įrengta stovyklavietė, kurią daugelis renkasi nakvynei ir ryšiui su gamta.

Paslaugos

Playa Diego Hernández (3)

Kadangi tai laukinis paplūdimys, jame nėra jokių paslaugų maudyklų lankytojams.

Šalia paplūdimio taip pat nerasite paplūdimio barų, restoranų ar viešbučių. Rekomenduojame pasiimti maisto ir gėrimų, taip pat vandens sporto įrangos, jei norite mėgautis jūra ir bangomis iki soties.

Apsilankykite Playa Diego Hernandez, kad pabėgtumėte nuo miesto triukšmo ir minios žmonių Tenerifės kurortuose. Pajuskite jūrą visais pojūčiais, leisdamiesi glostomi gaivaus jūros brizo ir šiltų Tenerifės saulės spindulių.

Playa Diego Hernández

Playas en Tenerifė
Susiję straipsniai: