Playa de las vistas Pludmale

Playa de las vistas Pludmale

Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga pludmale vietējiem iedzīvotājiem un pārējiem spāņiem.

Tā pastāvīgi uzņem arī tūristus no visas pasaules, kuri iemīl tās burvību. Vislielākais apmeklētāju pieplūdums ir vasarā, taču arī pārējā gada laikā pludmale piesaista vidēji daudz apmeklētāju.

Pateicoties viļņlaužu rindai, tā piedāvā ļoti mierīgus ūdeņus, kas ir ideāli piemēroti apmeklējumam ar bērniem. Neuztraucieties par viļņiem, vienkārši izbaudiet mieru un klusumu un atpūsties.

Atrašanās vieta

Pašvaldība: Arona

Arona atrodas Tenerifes dienvidos, blakus Los Cristianos jūras ostai, tāda paša nosaukuma pilsētā. Tā kā tā atrodas ļoti tuvu Los Cristianos pludmalei, no vienas pludmales uz otru var doties kājām pa promenādi.

Viesnīcas un restorāni

Playa de Las Vistas Tenerife South

Pludmale ir ieskauta ar viesnīcām un dzīvokļiem, tāpēc tā ir viena no tūristu apmeklētākajām pludmalēm visa gada garumā.

Las Vistas promenādē ir izvietoti pārtikas stendi, ja jums gribas kaut ko uzkost. Šeit ir arī daudz veikalu, restorānu un McDonalds.

Smiltis

Šeit ir gardas zeltainas smiltis. Apmeklētājiem patīk gulēt uz smiltīm, lai iegūtu iedegumu, baudīt Atlantijas okeāna sauli un atpūsties jūras šalkoņā.

Pieejamība

Las Vistas ir viena no divpadsmit pludmalēm Tenerifes salā, kas definēta kā pieejama pludmale. Tas nozīmē, ka tā ir pielāgota cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām, ar uzbrauktuvēm un celiņiem ērtai piekļuvei, kā arī ar dušām un autostāvvietām cilvēkiem ratiņkrēslos.

Ko jūs varat atrast

sauļošanās krēsli un saulessargi

Ja vēlaties uzturēties ēnā, apmeklētājiem ir daudz vietu, kur par maksu var iznomāt ērtus šūpuļtīklus.

Sports

Daudzi tūristi dodas uz pludmali, lai izklaidētos un sportotu. Volejbols ir viens no populārākajiem pludmales sporta veidiem, un šeit to var spēlēt. Pludmalē ir izvietoti vairāki volejbola tīkli, lai kopā ar ģimeni un draugiem izbaudītu volejbolu.

Ja jums patīk arī ūdens sporta veidi, varat nodarboties ar ūdens motocikliem, braukt ar banānu un nodarboties ar paraplānošanu.

Mākslīgā sala

Fuente Playa de las Vistas

It kā ar pludmales dabas burvību nepietiktu, tā piedāvā arī nelielu mākslīgo saliņu ar strūklaku, kas apmeklētāju priekam šauj ūdeni debesīs. Iegūstiet unikālas fotogrāfijas, kas izskatīsies kā no fantāzijas jūras.

Autostāvvieta

Las Vistas promenādē, pavisam netālu no pludmales, atrodas jūras ostas autostāvvieta. Tā kā šī ir labākā vieta, kur atstāt savu automašīnu, mums jānorāda, ka par to ir jāmaksā.

Daži tūristi meklē brīvu vietu tuvējās ielās un pēc tam kājām dodas uz pludmali. Šādā veidā viņi ietaupa autostāvvietu un vienlaikus izbauda pastaigu.

Atpūtnieka drošība

Pludmalē ir Sarkanā Krusta izveidota glābšanas stacija. Tā vienmēr tiek uzraudzīta, un tajā ir glābēji, kas vienmēr seko līdzi, lai nekas nenotiktu.

Karodziņi

Lai gan pludmale ir labi apsargāta, mums pašiem par sevi ir jārūpējas. Šim nolūkam ir izvietoti dažādi karogi, kas apmeklētājiem norāda, kāds ir ūdens stāvoklis. Šeit ir krāsu kods, kas vienmēr jāņem vērā:

  • Sarkans: nav piemērots peldēšanai
  • dzeltens: piemērots peldēšanai, bet ar piesardzību.
  • Zaļš: piemērots peldēšanai

Ko nedrīkst darīt

Lai aizsargātu pludmali un citu apmeklētāju mieru, ir norādīts, ka nedrīkst:

  • ņemt līdzi suņus
  • Nometņot
  • atstāt cigarešu sodrējus uz smiltīm
  • atskaņot mūziku

Paplūdimiai Tenerife

Saistītās darbības: