Playa de Puerto Santiago Pludmale

Playa de Puerto Santiago Pludmale

Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Puerto Santjago krastmalā un promenādē. To visvairāk apmeklē pilsētas iedzīvotāji, kas šeit ierodas īpaši vasaras mēnešos.

To apmeklē arī tūristi no visas pasaules, kas meklē atsvaidzinošas peldes un saules starus. Kanāriju gastronomijas gardumi piesaista arī daudzus apmeklētājus, kas iemīļojuši piekrastes garšas.

No piestātnes dodas dažādas jūras ekskursijas, lai iepazītu un izbaudītu salas dabas skaistumu, atsvaidzinošo jūru un jūras faunu.

Tā piedāvā siltu klimatu, starojošu sauli, kristāldzidrus un mierīgus ūdeņus relaksējošai atpūtai. Puertoriko Santjago piedāvā plašas makšķerēšanas un jūras sporta iespējas, tāpēc tā ir vieta, kur noteikti jāierodas tiem, kam jūra ir sirdī.

Atrašanās vieta

Pašvaldība: Alajeró

Atrodas La Gomeras salas dienvidaustrumu piekrastē, tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Kanāriju salas La Gomeras lidostas.

Tur var nokļūt gan ar kājām, gan ar automašīnu, gan starppilsētu autobusu.

Playa Santiago atrodas tāda paša nosaukuma ciematā.

Mūsdienās ciemats ir tūrisma centrs, kas ir attīstījies un aug ap pludmali. Tajā ir plaša tūrisma infrastruktūra, golfa laukums un pazīstamas viesnīcas.

Pakalpojumi

Kāju pirts
Dušas
Tīrīšana
Ēdināšanas un dzērienu uzņēmumi

Smiltis

Tās krastus klāj vulkāniskas izcelsmes melnas smiltis, kas raksturīgas šīs salas puses pludmalēm. Daudz akmeņu, kas padara šo pludmali atšķirīgu, bet tajā pašā laikā ļoti pievilcīgu.

Jūras gultne

Tā ir galvenā pludmales pievilcība, ar daudzām alām niršanai un plašu jūras daudzveidību. Aicinām izbaudīt tādus sporta veidus kā niršana ar akvalangu, braukšana ar kajakiem un snorkelēšana.

Stendi un restorāni

Netālu atradīsiet daudzus kioskus un restorānus, kas piedāvā gardus ēdienus un salas gastronomiju raksturojošus ēdienus. Īpaši piedzīvojumu alkstošiem garšas kārpiņām, kas vēlas nobaudīt jaunus ēdienus ar jūras garšu.

Ir arī vairāki bāri ar mūziku un izklaides pasākumiem, kas atdzīvina vasaras vakarus.

Ballītes un izklaide

Ja jums paveiksies doties uz salu jūnija beigās, varēsiet kopā ar ciema iedzīvotājiem svinēt Sanhuanas ugunskuru svētkus. Šie svētki tiek svinēti 23. jūnija naktī ar ugunskuriem pludmalē, jautrību un daudz jautrības.

Paplūdimiai Tenerife

Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...
Tā ir pilsētas pludmale, kas Tenerifes reģionā ir ļoti populāra, un to apmeklē...
Tā ir pazīstama arī kā Playa los Guios, un tā ir skaista pludmale, ko svētījusi...
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Kosta Adeje un piedāvā visu, kas nepieciešams...
Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga...
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
Tā ir skaista Tenerifes pludmale, kas daudziem tūristiem joprojām nav zināma, tāpēc...