Playa de las vistas Pláž

Playa de las vistas Pláž

Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre miestnych obyvateľov a ostatných Španielov.

Neustále sem prichádzajú aj turisti z celého sveta, ktorí si zamilujú jej čaro. Najväčší nápor návštevníkov zaznamenáva počas leta, ale priemerný objem návštevníkov priťahuje aj po zvyšok roka.

Vďaka radu vlnolamov ponúka veľmi pokojné vody, ideálne na návštevu s deťmi. Nebojte sa vĺn, len si užívajte pokoj a relaxujte.

Lokalita

Obec: Arona

Nachádza sa na juhu Tenerife vedľa námorného prístavu Los Cristianos v rovnomennom mestečku. Keďže sa nachádza veľmi blízko pláže Los Cristianos, môžete sa z jednej pláže na druhú prejsť po promenáde.

Hotely a reštaurácie

Playa de Las Vistas Tenerife South

Pláž je obklopená hotelmi a apartmánmi, vďaka čomu patrí medzi najnavštevovanejšie pláže turistami počas celého roka.

Promenáda Las Vistas je lemovaná stánkami s občerstvením, ak máte chuť sa občerstviť. Nachádza sa tu aj množstvo obchodov, reštaurácií a McDonalds.

Piesok

Ponúka lahodný zlatistý piesok. Návštevníci sa radi vyvaľujú na piesku, aby sa opálili, vychutnali si atlantické slnko a relaxovali pri šume mora.

Dostupnosť

Las Vistas je jednou z dvanástich pláží na ostrove Tenerife, ktoré sú definované ako prístupné pláže. To znamená, že je prispôsobená pre osoby so zníženou pohyblivosťou, s rampami a chodníkmi na ľahký prístup, ako aj so sprchami a parkovacími miestami pre vozíčkarov.

Čo tu nájdete

Ležadlá a slnečníky

Ak dávate prednosť pobytu v tieni, pre návštevníkov je k dispozícii množstvo plôch s pohodlnými hojdacími sieťami, ktoré si môžu za poplatok prenajať.

Športové stránky

Mnohí turisti sa chodia na pláž zabaviť a zašportovať si. Jedným z najobľúbenejších plážových športov je volejbal, ktorý si tu môžete zahrať. Pozdĺž pláže je niekoľko volejbalových sietí, ktoré si môžete zahrať s rodinou a priateľmi.

Ak máte radi aj vodné športy, môžete si užiť jazdu na vodných skútroch, plavbu na banáne a parasailing.

Umelý ostrov

Fuente Playa de las Vistas

Akoby vám nestačilo jeho prírodné čaro, ponúka aj malý umelý ostrov s fontánou, ktorá na radosť návštevníkov strieľa vodu do neba. Získajte jedinečné fotografie, ktoré budú vyzerať ako z mora fantázie.

Parkovisko

Na promenáde Las Vistas, v tesnej blízkosti pláže, sa nachádza parkovisko pre morský prístav. Keďže je to najlepšie miesto na ponechanie auta, musíme upozorniť, že je spoplatnené.

Niektorí turisti hľadajú voľné miesto v okolitých uliciach a potom idú na pláž pešo. Takto ušetria za parkovanie a zároveň si užijú prechádzku.

Bezpečnosť dovolenkárov

Na pláži sa nachádza stanica plavčíkov, ktorú zriadil Červený kríž. Je vždy pod dohľadom a má plavčíkov, ktorí vždy dávajú pozor na všetko, čo by sa mohlo stať.

Vlajky

Hoci je pláž dobre strážená, je na nás, aby sme sa o seba postarali. Na tento účel slúžia rôzne vlajky, ktoré návštevníkom naznačujú, ako je na tom voda. Tu je farebný kód, ktorý by ste mali mať vždy na pamäti:

  • Červená: nevhodná na kúpanie
  • Žltá: vhodná na kúpanie, ale s opatrnosťou.
  • Zelená: vhodné na kúpanie

Čo nemôžete robiť

V záujme ochrany pláže a pokoja ostatných návštevníkov je uvedené, že sa nemôžete:

  • vodiť psy
  • Kempovať
  • nechávať cigaretové ohorky na piesku
  • hrať hudbu

Pláže v Tenerife

Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
Je známa aj ako Playa los Guios a je to krásna pláž obdarená prírodou. Je ideálna...
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...
Playa Fañabé je nádherná svetlá piesočnatá pláž s úžasnými rekreačnými...
Je to mestská pláž, veľmi obľúbená v oblasti Tenerife, na ktorú prichádza...
Je to nádherná pláž na Tenerife, ktorá je pre mnohých turistov stále neznáma,...
Je to mestská pláž, ktorá sa nachádza na nábreží a promenáde v Puerto Santiago....
Je to mestská pláž v Costa Adeje, ktorá ponúka všetko, čo potrebujete na...