Tenerifės paplūdimiai: saulės, smėlio ir jūros rojus

Tenerifės paplūdimiai: saulės, smėlio ir jūros rojus

Guide

Tenerifės paplūdimiai dėl savo grožio ir malonios atmosferos garsėja visoje Europoje. Kad ir koks būtų jūsų atostogų tikslas, tikrai rasite paplūdimį, atitinkantį jūsų lūkesčius. Šiame tekste pateikiame geriausių Tenerifės paplūdimių sąrašą, kad galėtumėte išsirinkti, kuriuos iš jų aplankyti kitos kelionės į salą metu.

Kodėl Tenerifės paplūdimiai tokie garsūs?

Tenerifė, turinti daugiau kaip 390 km ilgio pakrantę, yra sala, kurioje yra daugiausia paplūdimių Kanarų salyne. Didelę dalį salos turistų sudaro jūros ir Tenerifės saulės spindulių mėgėjai. Žiemos Tenerifėje labai šiltos, todėl šiuo metų laiku į salą plūsta daugiausia žmonių, ieškančių šilumos ir pramogų. Grožėtis saulėlydžiu nuo Tenerifės paplūdimių yra vienas iš dieviškiausių gyvenimo malonumų.

Tenerifėje yra daug laukinių paplūdimių, nutolusių nuo miestų centrų, ir kitų, esančių arčiau, įrengtų specialiai turizmui. Kita vertus, juodo smėlio Tenerifės pakrantėse yra dėl vulkaninės salos kilmės. Tačiau galima rasti ir auksinio smėlio paplūdimių, dirbtinai sukurtų iš Sacharos atvežtu smėliu.

Las Teresitas

playa de las teresitas - santa cruz de tenerife

Tai 2 km ilgio dirbtinis auksinio smėlio paplūdimys. Jame tvyro maloni atmosfera, yra gultai poilsiui ir ramus vanduo, kuriuo gali mėgautis visa šeima. Apsaugotas betonine užtvara, jis siūlo idealias sąlygas maudytis ir nardyti.  Nuo Santa Krus de Tenerifės nutolęs vos per 10 minučių kelio.

El Duque

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Kosta Adechėje įsikūręs išskirtinis paplūdimys žmonėms, mėgstantiems gerą gyvenimą. Jis garsėja prabangia atmosfera. Viena vertus, tai nuostabus paplūdimys su auksiniu smėliu ir turkio spalvos vandeniu, kita vertus, jį supa elegantiški butikai ir aukščiausios klasės restoranai išrankiems skoniams.

Fanabė

playa fañabe-tenerife-south-tenerife

Šis paplūdimys yra į šiaurę nuo Kosta Adechės ir yra idealus paplūdimys vandens sportui ir kelionėms laivu su stikliniu dugnu. Tai vienas mėgstamiausių paplūdimių adrenalino ir linksmybių jūroje mėgėjams. Fañabé galite išsinuomoti vandens motociklus, bananus ir banglentes. Jei norite pasijusti kaip paukštis, taip pat galite paskraidyti parasparniu ir paskraidyti virš nuostabios Tenerifės pakrantės.

El Bollullo

beach-el-bollullo

Tai gražus juodo smėlio paplūdimys, esantis Tenerifės šiaurėje. Jį galima pasiekti pėsčiomis iš Puerto de La Cruz, tačiau dėl sudėtingo privažiavimo mažai nuotykių ieškotojų jį pasiekia. Skirtingai nuo pagrindinių Tenerifės paplūdimių, šiame paplūdimyje tvyro taikos ir ramybės atmosfera, atokiau nuo turistinių centrų šurmulio. Čia nepamatysite jokių viešbučių ar komercinių parduotuvių, tik bananmedžius ir nuostabią jūrą horizonte.

Playa de los Gigantes arba Playa de los Guíos

Playa los gigantes tenerife

Tai natūralus tamsaus smėlio paplūdimys Tenerifės vakaruose. Jis yra simbolinių Los Gigantes uolų, kurių aukščiausia vieta siekia daugiau kaip 600 metrų, papėdėje. Jis puikiai tinka saulės vonioms be neramių rytinės salos pakrantės vėjų.

Maskos įlankaBahia de Masca - Los Gigantes Masca įlanka (4)

Tai gražus Tenerifės paplūdimys garsiosios Maskos įlankos papėdėje. Masca kaimelis yra vienas gražiausių ir geriausiai išsilaikiusių Tenerifėje, iš čia iki paplūdimio galima leistis į sudėtingą 3 valandų trukmės pasivaikščiojimą pėsčiomis. Išlipę ant kranto mėgaukitės jūros stebuklais ramioje aplinkoje, atokiau nuo minios žmonių.

Playa JardinPlaya Jardin paplūdimys Puerto de la Cruz

Tai didelis tamsaus smėlio paplūdimys, esantis Puerto de la Kruso mieste. Jis atsirado dėka dizainerio Césaro Manrique idėjos sukurti patrauklų pakrantės kraštovaizdį. Jame auga gražios palmės ir pakrantę puošia įvairiaspalviai gėlynai.

Las Vistas

Playa del Camison - Playa de las Americas

Tai gražus auksinio smėlio paplūdimys, esantis Aronos savivaldybėje. Tai vienas iš Tenerifės mėlynąja vėliava pažymėtų paplūdimių, kuris sezono metu sulaukia daug turistų. Jis puikiai tinka šeimoms, nes čia saugus vanduo maudynėms ir gerai prižiūrimi įrenginiai. Be to, jis yra šalia promenados, jungiančios su parduotuvėmis ir restoranais – tai dar viena turistų pamėgta priežastis.

Benijo paplūdimys

playa benijo tenerife

Tai spindintis Santa Krus de Tenerifės paplūdimys, kurį saugo Anagos kalnai. Dėl savo paslėptos vietos jis tinka nudistams intymioje aplinkoje. Jame taip pat sudarytos puikios sąlygos užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis. Čia nėra jokių paslaugų ar parduotuvių, todėl viską, ko reikia visai dienai, turėsite pasiimti su savimi.

La TejitaTejita beach next to el medano tenerife south

Tai ramus paplūdimys, esantis atokiau nuo salos miestų centrų. Jame rasite auksinį smėlį, krištolinį vandenį ir kai kurias paslaugas besimaudantiems. Tai dar vienas iš Tenerifės paplūdimių, kuriame galima praktikuoti nudizmą. Paplūdimys yra šalia Montaña Roja specialiojo gamtos draustinio.

Playa de Troya paplūdimysPlaya Troya - Costa Adeje Beach (2)

Tai vakarėlių ir naktinio gyvenimo mėgėjų pamėgtas paplūdimys. Dieną tai šeimyninis paplūdimys su sekliais vandenimis ir auksiniu smėliu, kuris kviečia atsipalaiduoti. Naktį čia tvyro gyvybinga atmosfera, vyksta teminiai vakarėliai ir skamba gera muzika.

Atvykite degintis ir maudytis į nuostabius Tenerifės paplūdimius. Galite apsilankyti labiausiai perpildytuose paplūdimiuose su visomis paslaugomis ir įvairia veikla arba pabėgti nuo šiuolaikinio streso laukiniuose salos paplūdimiuose. Jūs galite rinktis ir tikrai puikiai praleisite laiką.

Playas en Tenerifė

Susiję straipsniai: