Výlety katamaránom na Costa Adeje Tenerife

Výlety katamaránom na Costa Adeje Tenerife

Guide

Výlety katamaránom na Costa Adeje sú medzi turistami, ktorí každoročne prichádzajú na Tenerife, veľmi obľúbené. Katamarány sú pohodlné lode s kapacitou pre malé skupiny, ktoré nám umožňujú vychutnať si more bez spoločnosti mnohých ľudí. Využite výlet loďou na relaxáciu, opaľovanie alebo jednoducho na odpočinok v tieni, zatiaľ čo budete obdivovať výhľad na pobrežie.

V tomto texte by sme vám chceli povedať o výhodách výletu katamaránom na Costa Adeje a o charakteristike našich najlepších výletov.

Prečo výlety katamaránom v Costa Adeje?

Costa Adeje je jedným z najdôležitejších turistických centier Tenerife. Sústreďuje skvelú hotelovú, gastronomickú a rekreačnú ponuku. Nachádza sa tu aj Puerto Colón, jeden z najdôležitejších prístavov na ostrove. Odtiaľto odchádza väčšina našich výletov loďou.

S prenájmom katamaránu v Costa Adeje môžete navštíviť oblasti, kde žijú veľryby z Tenerife. Naše lode vyplávajú do vôd medzi ostrovmi Tenerife a La Gomera, kde je bežné vidieť spokojne sa prechádzajúce delfíny. Tenerife je jedným z najodporúčanejších miest na pozorovanie veľrýb a s veľkým šťastím môžeme vidieť hravé veľryby, ktoré sa priblížia k lodi.

Teraz by sme vám radi predstavili naše katamarány na súkromné a spoločné výlety. Dúfame, že vďaka tomuto sprievodcovi si budete môcť vybrať aktivitu, ktorá vám najviac vyhovuje. Pozývame vás, aby ste nám napísali na WhatsApp, aby sme sa porozprávali a vyriešili vaše otázky týkajúce sa akejkoľvek aktivity.

Útesy Los Gigantes

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Naše výlety v trvaní 4 a viac hodín vás zavedú k týmto impozantným skalným obrom, aby ste mohli obdivovať ich krásu a nádheru. Útesy Los Gigantes, známe aj ako „pekelná stena“, sú známe na celom súostroví. Každý ich bude chcieť navštíviť počas svojho pobytu v Costa Adeje alebo v ktoromkoľvek inom meste na Tenerife.

Tieto skalnaté hory vznikli ako dôsledok dávnych sopečných erupcií. V súčasnosti sa premietajú ako veľké steny chrániace pobrežie Tenerife. Vytvárajú tiež ideálne podmienky pre rozvoj morského života, kde sa vyskytujú rôzne druhy rastlín a živočíchov. To je cenné najmä pre potápačov, ktorí sem neustále prichádzajú plávať a objavovať čaro morského dna.

Zátoka Masca je krásna pláž s čiernym pieskom na úpätí útesov. Prichádza sem mnoho lodí, aby sa osviežili v jej krištáľovo čistej vode. Môžete si tu zaplávať a šnorchlovať. Vychutnajte si tento autentický raj prírody s našimi výletmi katamaránom z Costa Adeje.

Súkromný prenájom katamaránu na pozorovanie veľrýb a delfínov v Costa Adeje

Na našej webovej stránke máme rôzne možnosti súkromného prenájmu lode. Môžete si vybrať z plachetníc, jácht, motorových člnov a ďalších. Pozvite svojich blízkych priateľov na oslavu dôležitých dátumov. Budete to len vy a naša posádka, exkluzívna jazda podľa vášho želania. Využite príležitosť osláviť výročie svadby, žiadosť o ruku, promócie a ďalšie.

V tejto časti vám predstavujeme naše najlepšie katamarány, na ktorých sa môžete plaviť exkluzívnym spôsobom.

Súkromná jazda na priestrannom katamaráne Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minVďaka svojej dĺžke 36 stôp vám naša loď Kalima umožní užiť si pohodlnú jazdu na katamaráne s kapitánom v Costa Adeje. Vyberte si 3 alebo 5 hodín na pozorovanie veľrýb a kúpanie. Ak si rezervujete 8 hodín, môžete navštíviť úžasné útesy Los Gigantes a záliv Masca. Nealkoholické nápoje a občerstvenie sú v cene. Paella za príplatok.

Súkromný prenájom katamaránu Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minTáto krásna loď má maximálnu kapacitu 11 osôb. Na jej palube nájdete sieťku, na ktorej môžete relaxovať. Prenájom na 3 hodiny na pozorovanie veľrýb a kúpanie v zálive. Počas 5 až 7-hodinových výletov sa dostanete k Útesom obrov a do rozprávkovej zátoky Masca. V cene je zahrnuté vybavenie na šnorchlovanie, osviežujúce nápoje na palube a jedlo, ktoré si môžete rozdeliť počas zastávky. Doprava za príplatok.

Súkromný charterový výlet katamaránom pre 45 osôb s Edenom

Tenerife catamaran charter for 45 personsIde o fantastický 3-hodinový súkromný výlet. Máme dostatok miesta pre všetkých 45 cestujúcich, aby si mohli vychutnať jazdu a relaxovať. Výlet vás zavedie na pozorovanie veľrýb a plávanie pri pobreží. V cene je zahrnutý jeden sendvič na osobu a nápoje na palube. Môžete si priniesť aj vlastné nápoje a občerstvenie. Voliteľné jedlo a rožky sú k dispozícii za príplatok.

Spoločné výlety katamaránom z Costa Adeje

K dispozícii máme aj rôzne katamarány na spoločný prenájom. Príďte sa plaviť okolo zálivu a zažite skvelé zážitky.

Spoločný výlet katamaránom Edén

eden catamaran tour tenerifeAko sme už spomenuli, Eden je veľký a priestranný katamarán. Počas 2 hodín môžete vidieť veľryby a delfíny Tenerife a zaplávať si. Nápoj je v cene.

3 hodiny pozorovania veľrýb s Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdTáto trasa sa začína v Puerto Colon a smeruje do vôd v blízkosti La Gomery, aby ste videli morské živočíchy Tenerife. Potom sa vydáme k pobrežiu na kúpanie a šnorchlovanie. Po zastávke na pobreží sú v cene zahrnuté nápoje na palube a občerstvenie.

Priestranný katamarán Kalima pre 11 osôb

Tenerife - Boat Charter - (9).minPonúkame vám možnosť cestovať na spoločnom katamaráne Kalima. Počas 3 hodín zažijete neuveriteľné chvíle na mori. Hoci je výlet zdieľaný, bude na ňom len niekoľko ľudí, takže každý sa bude cítiť rovnako pohodlne ako na exkluzívnom výlete. Rezervujte si možnosť vidieť veľryby a zaplávať si v Atlantiku.

Rezervácia a rezervácie

Ak by ste chceli ísť na jednu z týchto lodí, stačí nám napísať žiadosť. Pripomíname, že väčšina týchto výletov zahŕňa dopravu z najdôležitejších turistických centier na Tenerife.

Okrem týchto výletov katamaránom v Costa Adeje ponúkame aj rôzne lode na plavbu po zálive a vychutnávanie si mora. Nezabudnite nás kontaktovať prostredníctvom aplikácie WhatsApp alebo kontaktného formulára pripojeného ku každej aktivite. Odporúčame vám tiež napísať nám dva týždne vopred, aby ste mali väčšiu šancu nájsť miesta na vybraný termín. Dúfame, že si svoju dovolenku na Costa Adeje užijete naplno.

Prenájom katamaránov na Costa Adeje

Výlety katamaránom na Costa Adeje

Súvisiace články:

			Things to do in Costa Adeje - Čo robiť v Costa Adeje
Chystáte sa stráviť dovolenku v Costa Adeje a hľadáte, čo robiť? Potom ste na...
			day trips in costa adeje - Jednodňové výlety v Costa Adeje
Vitajte na Costa Adeje! V tomto texte nájdete najlepšie výlety a jednodňové výlety...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Costa Adeje Pozorovanie veľrýb a delfínov
Pozorovanie veľrýb v Costa Adeje na Tenerife je pravdepodobne najobľúbenejšou...
			Jetski in tenerife south - Costa Adeje Vodné športy
Ste na dovolenke na Tenerife a bývate v Costa Adeje? Určite vás zaujíma ponuka...
			Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1) - Costa Adeje Safari na štvorkolkách
V tejto časti nájdete naše safari na štvorkolkách, ktoré ponúkame s vyzdvihnutím...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Výlety loďou v Costa Adeje
Výlety loďou na Costa Adeje sú jednou z najobľúbenejších a najodporúčanejších...
			Tenerife Self Drive Boat Rental Puerto de Las Galletas (1)-min - Prenájom lodí na Costa Adeje Tenerife
Vitajte na stránke Bananapalmbay.com, v tejto časti nájdete 14 lodí na prenájom v...
			catamaran tour in tenerife private and shared (9).min - Súkromné výlety a prenájom katamaránov v Costa Adeje
S našimi súkromnými výletmi katamaránom na Costa Adeje zažijete skvelé zážitky v...

Pláže v Costa Adeje

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pláž
Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
			Playa de Fañabe - Playa de Fañabé Pláž
Playa Fañabé je nádherná svetlá piesočnatá pláž s úžasnými rekreačnými...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pláž
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Pláž
Je to mestská pláž v Costa Adeje, ktorá ponúka všetko, čo potrebujete na...