Výlety katamaránom v Puerto Colon

Výlety katamaránom v Puerto Colon

Guide

V tomto texte nájdete najlepšie výlety v Puerto Colon, ktoré môžete absolvovať súkromne alebo spoločne. Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá pomáha našim klientom prežiť najlepšiu dovolenku na Tenerife. Pozvite svojho partnera, priateľov, rodinu alebo kolegov z práce a strávte príjemný deň pri mori.

Tu nájdete podrobnosti o našich výletoch na pozorovanie veľrýb na Tenerife a niekoľko tipov, ako zažiť nezabudnuteľný zážitok.

Výhody výletov katamaránom v Puerto Colón

Puerto Colón je krásne pobrežné mesto na Tenerife. Už roky je veľmi dôležitým prístavom v regióne s intenzívnou rybárskou a turistickou činnosťou.

Ponúkame vám výlety katamaránom, počas ktorých môžete vidieť veľryby a zaplávať si v osviežujúcich vodách oceánu. Zoberieme vás do oblastí medzi Tenerife a La Gomera, aby ste videli veľryby a delfíny. Je veľmi bežné, že niektoré z týchto veľrýb sa objavia v blízkosti lodí. Vychutnajte si pohľad na ich hru a príďte ich pozdraviť, pretože sa cítia v bezpečí pri člnoch.

Môžete sa opaľovať na palube alebo pokojne odpočívať v tieni. Každá loď ponúka rôzne funkcie pre rôzne chute. Pozvite svojich priateľov na výnimočné udalosti alebo vezmite so sebou partnera na romantickú dovolenku.

S našimi 4-hodinovými výletmi katamaránom v Puerto Colon vás vezmeme na návštevu Útesov obrov. Ak nás navštívite po prvýkrát, mali by ste vedieť, že tieto skalné útvary priťahujú stovky turistov zamilovaných do ich krásy a jedinečného šarmu. V útesoch sa nachádza záliv Masca, kde zakotvíme, aby ste sa mohli spustiť dolu a vychutnať si jeho čaro.

Prenájom súkromného katamaránu v Puerto Colon

Ak ste v Puerto Colón, nemôžete si nechať ujsť príležitosť prejsť sa pozdĺž mora a cítiť vietor na tvári. Nechajte sa unášať radosťou z mora, vychutnajte si najžiarivejšie slnko súostrovia a zdieľajte nezabudnuteľné chvíle so svojimi blízkymi.

Súkromný prenájom katamaránu s Kalimou

Tenerife - Boat Charter - (7).minVychutnajte si tento skvelý 36-metrový katamarán s dostatočným priestorom pre pohodlie všetkých hostí. Počas 3 a 5 hodinových výletov uvidíte veľryby v ich prirodzenom prostredí a zaplávate si v jednej zo zátok na juhu Tenerife. Osemhodinový výlet zahŕňa návštevu impozantných útesov, kde zakotvíme, aby ste si mohli zaplávať v zátoke Masca. Táto aktivita zahŕňa nápoje a občerstvenie. Paella je voliteľná za príplatok.

Prenájom lode s katamaránom Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minToto je jedna z našich najlepších lodí na plavbu po vodách južnej časti Tenerife. Má kapacitu 11 cestujúcich s dostatkom miesta, aby sa každý cítil pohodlne. Zoberieme vás na pozorovanie delfínov a veľrýb a po pozorovaní zakotvíme na brehu, aby ste sa mohli schladiť. Počas 7-hodinového výletu sa dostanete k útesom Los Gigantes a slávnej zátoke Masca. Doprava z južnej časti Tenerife je na požiadanie za príplatok.

Súkromný výlet katamaránom Eden pre skupiny

Tenerife catamaran charter for 45 personsNáš katamarán Eden je moderná a priestranná loď s kapacitou pre 45 osôb. Zoberieme vás na pozorovanie delfínov v ich prirodzenom prostredí a na plávanie na otvorenom mori. V cene je zahrnutý sendvič, ako aj nealkoholické nápoje, šampanské a pivo na palube. Umožníme vám priniesť si vlastné nápoje a občerstvenie. Za príplatok si môžete objednať jedlo a žemle.

Súkromné výlety katamaránom z prístavu Colon

Máme pre vás aj skvelé možnosti pohodlnej plavby po oceáne. Pripravte sa na to, že uvidíte zaujímavé miesta v zálive a uvidíte tenerifské veľryby v ich prirodzenom prostredí.

4,5-hodinová prehliadka zálivu Tenerife s kráľovským delfínom

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)S touto rozprávkovou loďou si môžete pozrieť morskú faunu Tenerife z inej perspektívy. Loď Royal Dolphin má podvodné okná, ktoré nám umožňujú vidieť živočíchy prechádzajúce pod loďou. Má tiež kamery, ktoré zaznamenávajú aktivitu veľrýb, ktoré prechádzajú v blízkosti lode, a potom ich vysielajú na televízory na palube.

Po pozorovaní delfínov sa vydáme k obrovským útesom Los Gigantes. Po príchode zakotvíme, aby sme si zaplávali v modrých vodách zálivu Masca. Katamarán má umelý vodopád, ktorý je skvelou zábavou na hranie sa v mori. V cene je zahrnuté občerstvenie, obed formou bufetu a dopravné služby z hlavných turistických centier južnej časti Tenerife.

Spoločný výlet loďou s katamaránom Edén

eden catamaran tour tenerifeAko sme už spomenuli, náš rozprávkový Eden je veľký a priestranný katamarán. Rezervujte si tento výlet a užite si 2 hodiny zábavy v Atlantiku. Vyrážame z Puerto Colon v Costa Adeje, aby sme videli veľryby a delfíny. Osviežujúci nápoj je v cene.

Spoločný výlet loďou Kalima pre 11 cestujúcich

Tenerife - Boat Charter - (6).minLoď Kalima prijíma na palubu maximálne 11 cestujúcich, takže si každý môže užiť a skvele sa zabaviť. Trojhodinový výlet zahŕňa nápoje, občerstvenie, pozorovanie veľrýb a zastávku v zátoke na kúpanie.

Po predstavení zoznamu výletov katamaránom v Puerto Colon by sme vás chceli vyzvať, aby ste nás hneď teraz kontaktovali na našom WhatsApp a objasnili si svoje pochybnosti. Nezabudnite, že väčšina našich výletov loďou zahŕňa dopravu z najdôležitejších letovísk na Tenerife vrátane Puerto Colon. Ak si chcete overiť dostupnosť, napíšte nám, radi vám pomôžeme. Vďaka skúsenostiam so spokojnými zákazníkmi vieme, čo potrebujete. Ponúkame vám nezabudnuteľné výlety na mori na palube pohodlných a bezpečných lodí.

 

Prenájom katamaránov na Puerto Colon

Výlety katamaránom na Puerto Colon

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Súvisiace články:

Pláže v Puerto Colon