Eraekskursioonid ja katamaraanilaevad Puerto Colonis

Eraekskursioonid ja katamaraanilaevad Puerto Colonis

Guide

Kui olete puhkusel Puerto Colonis ja otsite soovitusi erakatamaraanide kohta Atlandi ookeanil sõitmiseks, siis siin on kõik, mida peate teadma.

Enamik meie ekskursioone Tenerife lõunaosas väljuvad Puerto Colonist. Pealegi asub see sadam Costa Adejes, mis on üks saare tähtsamaid turismikeskusi. Neil põhjustel ei saa te jätta kasutamata võimalust rentida paat, et rõõmsalt mööda merd jalutada ja päikest nautida. Ärge unustage, et teeksite oma broneeringu mitu päeva ette, sest me saame palju päringuid sellest saare osast.

Eraekskursioonid ja katamaraanilaevade prahtimine Puerto Colónis

Meie bananapalmbay.com on spetsialiseerunud erinevate paatide rentimisele era- ja ühisekskursioonideks. Sel võimalusel soovime pakkuda teile meie erakatamaraaniekskursioone, mida saate teha Puerto Colonist. Teksti lõpus leiate üksikasjaliku nimekirja tegevustest, iga tegevuse seest leiate kontaktivormi broneerimiseks.

Meie kodulehelt leiate ka muud tüüpi paadid Atlandi ookeani purjetamiseks. Rendige meie purjepaate Tenerife lõunaosas, et veeta päev merel ja nautida eredat päikesepaistet, luksusjahti erilise sündmuse jaoks või kiirpaati, et purjetada täiskiirusel ja tuulega näkku.

Võite kirjutada meile ka meie WhatsAppi, et anda teile soovitusi ja aidata teil valida ekskursioon vastavalt sellele, mida te otsite.

Privaatne katamaraanireis Kalima 11 inimesele

Tenerife - Boat Charter - (7).minTule ja naudi Tenerife merd ja päikest selle vapustava katamaraani pardal. Kalima mahutab 11 inimest mugavaks ja meeldivaks reisiks.

3-tunnise ekskursiooniga saate näha vaalalisi ja ujuda rannikul. Rentige 8 tunniks, et külastada kaljusid ja jahutada end Masca lahes. Ekskursioon sisaldab suupisteid, karastusjooke ja kukleid. Valikuline Paella.

Erakordne katamaraani prahtimine vaalade vaatlemiseks Tenerife lõunaosas

catamaran tour in tenerife private and shared (9).min

Meie vapustav Kennex katamaraan pakub fantastilisi võimalusi, et nautida merd ja unustada survet.

Lamage tekil võrkkiilule, et tunnete end nagu merelennul. Toit ja snorgeldamisvarustus on hinna sees. Valikuline transport Puerto Colonist ja teistest Tenerife lõunaosa kuurortidest.

Katamaraani prahtimine 45-liikmelistele rühmadele koos Edéniga

Tenerife catamaran charter for 45 personsSuur katamaraan Eden on suurepärase suurusega, et jagada seda pere ja sõpradega. Tulge ja purjetage ookeanil ja tähistage koos meiega erilisi sündmusi.

Pakume teile 3-tunnist ekskursiooni koos delfiinide ja vaalade vaatlusega ning seejärel ujumist avamerel. Sisaldab võileiba ja jooki. Võite ka oma joogid ja suupisted pardale kaasa võtta.

Mida teha erakatamaraani prahtimise ajal

Merereisid on alati suurepärane võimalus puhkuse nautimiseks ja energia uuendamiseks.

Vaalade vaatlemine Puerto Colónis

Dolphins jumping in Tenerife SouthTenerife on ideaalne koht vaalaliste nägemiseks nende loomulikus elupaigas. Pärast purjetamist suundub paat Tenerife delfiinide ja vaalade poolt sagedasti külastatavate vete poole. Kohale jõudes lähenevad reisijad oma kaameratega ja ootavad rõõmsalt delfiinide ilmumist. Järsku ilmuvad nad vees ähmaste täppidena ja tulevad siis lähemale ning me saame neist lähivaate.

Tunne põnevust, kui vaatad neid vabalt ujumas. Vaadake nende rahulikkust ja tundke rahu, mida nad kiirgavad. See on fantastiline kogemus, mida saab jagada perega ja eriti lastega.

Külastage Los Gigantese kaljusid

Tenerife Boat Trip to Los GigantesNeed kõrgelennulised basaltkivist mäed asuvad Teno maapiirkonna pargis. Oma maksimaalsel kõrgusel, umbes 600 meetri kõrgusel, langevad nad peaaegu otse alla, tekitades tohutu pearingluse tunde.

Üks parimaid viise, kuidas kaljusid tervikuna näha, on paadiga. Neid saab näha ka kurust, kuid siis on kaljudest vaid piiratud vaade.

5-tunnised ja pikemad paadireisid sisaldavad tavaliselt toitu ja jooke. Need annavad rohkem aega iga peatuse nautimiseks ja lahe vaatamisväärsuste ilu imetlemiseks. Meil on ka võimalus ujuda kauni Masca lahe vees.

Tähistage pardal erilisi sündmusi

Private Boat Party TenerifeTähistage koos meiega erilisi tähtpäevi ja tähtsaid hetki oma sõprade ja perega. Puerto Coló erakatamaraani prahtimisega saate nautida eksklusiivset paadisõitu, mida saate jagada oma lähedastega ja mitte kellegi teisega. Meie katamaraanide ja paatidega koos meeskonna või kapteniga viime teid merele, kus elu on meeldivam. Meie kodulehel pakume erinevaid paate, et tähistada erilisi sündmusi Tenerifel. Rendige meie paate erapidudeks, millega saate tähistada unustamatuid hetki koos oma sõprade ja lähedastega.

Loodame, et olete valinud oma järgmise privaatse katamaraaniekskursiooni Puerto Colonist. Olge valmis nautima merd, päikest ja tuult näos. Teid hämmastab delfiinide ja vaalade ilu ja rahulikkus. Pakkige oma ujumisriided ja tulge ning elage meres vapustavaid elamusi. Ära unusta kirjutada meile mitu päeva ette, et kindlustada oma koht soovitud kuupäeval. Järgnevas loetelus leiate üksikasjaliku loetelu tekstis nimetatud tegevustest.

 

Katamaraani rentimine aastal Puerto Colon

Katamaraani tšarterid aastal Puerto Colon

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Saistītie raksti:

Rannad aastal Puerto Colon