Paragliding Tenerife lõunaosas - 1086
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1087
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1088
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1089
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1090
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1091
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1092
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1093
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1094
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1095
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1096
Paragliding Tenerife lõunaosas - 1097

Paragliding Tenerife lõunaosas

🏷️ Hinnad

90.00€

inimese kohta

🗺️ Reisiplaan

Paragliding Tenerifel alates lõunast

Tehke langevarjuhüppeid Tenerife lõunaosas, et saada üks kõige suurejoonelisemaid vaateid Tenerife mägedele ja rannikule.

Täiuslikult organiseeritud teile PICK UP oma hotelli otse väljaspool vastuvõtu.

Teil on pealevõtmine hotellist kaasa arvatud.

Kui te peatute Los Gigantes / Puerto Santiago on lisatasu 10.00€ inimese kohta transpordi eest.

Paraglidingi saate realiseerida, kui peatute Los Cristianoses, Playa de las Americas, Costa Adejes, Playa Paraisos, Los Gigantesis ja ümbruskonnas.

Kui olete alati unistanud sellest, et lendate nagu lind ja vaatlete maailma taevast, siis võiks paragliding olla teie jaoks suurepärane valik.

Paragliding on tegevus, mida ei ole lihtne lihtsate sõnadega kirjeldada. Kuid me selgitame teile, kuidas see on lennata tandemiga koos kvalifitseeritud paragliding-instruktoriga. Kogemus, mida mäletate alati kui midagi erilist, hämmastavat ja ainulaadset. Seepärast teeme sinust ka pilte lennu ajal. Fotosid pakutakse osta pärast lendu.

Selle langevarjutuslennu käigus saate kogeda adrenaliini, kõrghetki, hingematvaid panoraamvaateid Tenerife mägedele ja rannikule ning palju muud.

Te saate nautida uskumatut hingematvat vaadet Tenerife lõunaosale, see on kindel. See on midagi, mida väga vähesed inimesed kogevad iga päev ja mõned teised unistavad sellise hämmastava tegevuse elluviimisest juba mitu aastat. Mõnikord isegi kogu oma elu jooksul. Soovitame kõigil seda vähemalt korra elus realiseerida.

Enamik inimesi on enne langevarjuhüppe alustamist väga närvis ja põnevil, mis on midagi täiesti loomulikku. Kuid ärge muretsege, sest paraglidingi instruktor annab teile kogu vajaliku varustuse ja juhised, mida võiksite vajada. Nii tunnete end enne starti kindlamalt.

Kui olete hüpanud, siis oleme päris kindlad, et mõistate, miks inimesed seda imelist spordiala harrastavad. Lend kestab 20-30 minutit. Stardipunkt valitakse sõltuvalt klimaatilistest tingimustest. Sa võid alustada Ifonche’st või Taucho’st. Maandumine toimub La Caleta või Costa Adeje rannas. Kogu ekskursioon kestab 1,5 kuni 2 tundi.

Tenerife lõunaosas pakutakse tasuta pealevõtmist järgmistes kohtades: Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, La Caleta, Callao Salvaje või Playa Paraiso. Los Gigantese, Puerto Santiago ja Playa de la Arena piirkonnas on transpordilisa 10,00 € inimese kohta.

Kõik on korraldatud, et pakkuda teile maksimaalset mugavust. Paragliding võtab teid üles otse teie hotelli eest. Ja muidugi pärast maandumist toome teid ka tagasi.

Tandemlennu tegemiseks on vaja mõningaid füüsilisi eeldusi. Sa pead olema võimeline jooksma.

Lapsed on võimelised lendama üle 20 kg kaaluga vanemate loal.

 

KUTSU KOHE:

🚌 Transport Saadaval alates / Alustades lähedal alates:

Seda tegevust on lihtne teostada, kui viibite ühes järgmistest puhkekohtadest:

Broneerimisel saate kõik vajalikud andmed, et leida kohtumispaik / pealevõtmiskoht hõlpsasti.

KUTSU KOHE:

  Kontakt ja broneerimistaotluse vorm:

  Soovite rohkem teada broneerimisprotsessi kohta? Vaadake: Kuidas broneerida?

  Väljad, millel on *, on kohustuslikud

  Ekskursiooni üksikasjad:

  Osalejad:

  Kontaktandmed:

  Eelistatud makseviis

  Kommentaarid:

  Andmete töötlemine: Andmeid ei edastata ega müüda kolmandatele isikutele. Me vihkame rämpsposti ja ei saada teile reklaami. Andmeid säilitatakse maksimaalselt 18 kuud. Kasutades seda vormi nõustute oma andmete säilitamise ja töötlemisega selle veebisaidi poolt. Vastutav isik: Jan Daniel. Eesmärk: saada vastuseid broneerimistaotluse ja pakutava tegevuse ostu kohta. Võime sel eesmärgil teiega ühendust võtta whatsappi, e-posti või telefoni teel.

  KUTSU KOHE:

  Seotud tegevused: