Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie - 11295
Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie - 11296
Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie - 11297
Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie - 11298
Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie - 11299
Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie - 11300

Przygoda w Buggy Safari na Teneryfie

🏷️ Ceny

80,00€

1,5 godziny - 32 km

195,00€

4.5 godziny - 150 km

155,00€

3.5 godziny - 120 km

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Plan podróży

Przygoda na buggy w górach lub na wybrzeżu Teneryfy – niezapomniane wrażenia z całego dnia. Odkryj tajemnice Parku Narodowego Teide i jego wybrzeża.

Zabierz swój profesjonalny aparat fotograficzny i zrób najlepsze zdjęcia wspaniałości Teide i jego okolic. Warto skorzystać z postojów, aby odetchnąć świeżym powietrzem i nabrać sił. Specjalnie dla miłośników przyrody żądnych przygód.

Oferujemy różne opcje, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada:

1) Przygoda na wybrzeżu: jest to wycieczka trwająca półtorej godziny i obejmująca 32 kilometry, wyruszająca o godzinie 18:00. Przejażdżka rozpoczyna się w Las Américas i prowadzi do La Caleta, gdzie zatrzymujemy się, aby podziwiać piękno plaż. Na koniec wracamy z powrotem do Las Américas.

2) Teide Tour La Gran Aventura De Montaña: ta wycieczka trwa 4 godziny i 40 minut, a jej trasa liczy 150 kilometrów. Wyruszamy o 8:40 rano do Los Gigantes, aby podziwiać ogrom klifów. Dalej jedziemy przez Chío i Guía de Isora, aby dotrzeć do majestatycznego Parku Teide. Tam jedziemy przez las i ścieżkami wytyczonymi przez zastygłą lawę. Następny przystanek to Las Cañadas del Teide i Los Poleos, gdzie możemy podziwiać przyrodę i jej uroki. Następnie jedziemy drogą do Vilaflor, gdzie można zjeść obiad wliczony w cenę. Na koniec powrót do Las Americas.

3) Teide Express Fun And Adventure: ta przygoda trwająca 3 godziny i pół oraz 120 kilometrów rozpoczyna się od wizyty w Vilaflor na wysokości 2200 metrów nad poziomem morza, aby następnie kontynuować do Las Cañadas del Teide, skąd można zobaczyć szczyt i okolice wulkanu. Rozkoszuj się widokami i spokojem naturalnego środowiska. Droga powrotna do Las Americas prowadzi wzdłuż południowego wybrzeża Teneryfy.

Pozostałe szczegóły

Maksymalnie 2 pasażerów w jednym buggy.

Informacje dla klientów: Buggy mają ręczną skrzynię biegów. W dniu wycieczki klienci muszą posiadać prawo jazdy (tymczasowe prawa jazdy nie są akceptowane). Ubezpieczenie jest wliczone w cenę wycieczki. Dzieci poniżej 18 roku życia nie mogą prowadzić samochodu. Towarzyszące dzieci muszą mieć co najmniej 1,20 m wzrostu.

Zalecenia: Ciepła odzież.

Ceny są podane za buggy dla 1 lub 2 osób.

Kontakt Bananapalmbay.com na WhatsApp Bottom

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZADZWOŃ TERAZ:

🚌 Transport Dostępny od / Zaczynając od / W pobliżu od:

Ta czynność jest łatwa do zrealizowania, jeśli zatrzymasz się w jednym z poniższych ośrodków wypoczynkowych:

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymają Państwo wszystkie niezbędne szczegóły, aby łatwo znaleźć miejsce spotkania / odbioru.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZADZWOŃ TERAZ:

  Kontakt i formularz wniosku o rezerwację:

  Chcesz wiedzieć więcej o procesie rezerwacji? Sprawdź: Jak rezerwować?

  Pola oznaczone * są wymagane

  Szczegóły dotyczące wycieczki:

  Uczestnicy:

  Dane kontaktowe:

  Preferowana metoda płatności

  Komentarze:

  Przetwarzanie danych: Dane nie będą przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim. Nienawidzimy spamu i nie będziemy wysyłać Ci żadnych reklam. Dane będą przechowywane maksymalnie przez 18 miesięcy. Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową. Osoba odpowiedzialna: Jan Daniel. Cel: Uzyskanie informacji o prośbie o rezerwację i zakupie oferowanej działalności. W tym celu możemy się z Tobą skontaktować za pomocą whatsapp, emaila lub telefonu.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZADZWOŃ TERAZ:

  Powiązane działania:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom