Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest.

Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13527
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13526
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13525
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13524
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13523
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13522
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13521
Ühine katamaraaniekskursioon Puerto Colonis, maksimaalselt 11 inimest. - 13520
🏷️ Hinnad
Täiskasvanud 65,00€
2 kuni 12-aastased 55,00€
Beebid. Gratis
acepteded payment methods
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Reisiplaan

Nautige seda suurepärast ühist katamaraaniekskursiooni Atlandi ookeanil. Meie suurel 36-jalalisel katamaraanil on piisavalt ruumi kõigi külaliste mugavuse tagamiseks. Parim osa on see, et me võtame vastu maksimaalselt 11 reisijat, nii et kõik saavad eksklusiivsel reisil mugavalt hakkama.

Ekskursioon kestab 3 tundi, mis on piisav aeg, et sõita merel, näha delfiine ja vaalu ning ujuda Atlandi ookeani kristallselges vees.

Näete Tenerife kuulsaid vaalaloomi lähedalt. Katamaraan läheneb piirkondadele, kus tavaliselt ilmuvad vaalad, delfiinid ja muud mereelukad. Võtke kaasa kaamera, et neid jäädvustada ja jäädvustada see ilus hetk. Meres tunnete rahu ja kui näete delfiinide ujumist, tunnete, et probleeme polegi olemas, on ainult õnn.

Pärast vaalavaatlust ankurdab paat ilusas lahes ujumiseks ja snorgeldamiseks. Pärast Tenerife merre sukeldumist lahkute värskendatult.

Tegevus sisaldab värskendavaid jooke ja suupisteid. Pärast ujumist ja jookide jagamist pöördute tagasi sadamasse. See on 3 tundi intensiivset rõõmu ja lõõgastust.

Tule koos sõprade ja perega. Kui reisite grupiga, võite olla huvitatud selle katamaraani või teiste paatide eraviisilisest prahtimisest. Sirvige meie veebisaiti, et tutvuda erinevate eraõigusliku prahtimise tegevustega Tenerifel. Võite kirjutada meile ka meie WhatsApp nõu.

Võtke meiega kohe ühendust, et broneerida see katamaraanituur Tenerifel. Soovitame kirjutada meile kaks nädalat ette, pidage meeles, et saame palju päringuid ja kohad müüakse väga kiiresti välja.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
KUTSU KOHE:

🚌 Transport Saadaval alates / Alustades lähedal alates:

Seda tegevust on lihtne teostada, kui viibite ühes järgmistest puhkekohtadest:

Broneerimisel saate kõik vajalikud andmed, et leida kohtumispaik / pealevõtmiskoht hõlpsasti.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
KUTSU KOHE:

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

  Kontakt ja broneerimistaotluse vorm:

  Soovite rohkem teada broneerimisprotsessi kohta? Vaadake: Kuidas broneerida?

  Väljad, millel on *, on kohustuslikud

  Ekskursiooni üksikasjad:

  Osalejad:

  Kontaktandmed:

  Eelistatud makseviis

  Kommentaarid:

  Andmete töötlemine: Andmeid ei edastata ega müüda kolmandatele isikutele. Me vihkame rämpsposti ja ei saada teile reklaami. Andmeid säilitatakse maksimaalselt 18 kuud. Kasutades seda vormi nõustute oma andmete säilitamise ja töötlemisega selle veebisaidi poolt. Vastutav isik: Jan Daniel. Eesmärk: saada vastuseid broneerimistaotluse ja pakutava tegevuse ostu kohta. Võime sel eesmärgil teiega ühendust võtta whatsappi, e-posti või telefoni teel.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  KUTSU KOHE:

  Seotud tegevused:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom