Pronájem motorových člunů a plachetnic v Gran Canaria

Pronájem motorových člunů a plachetnic v Gran Canaria

Pronajmout si loď a prozkoumat pobřeží ostrova Gran Canaria s privátním charterem je skvělá věc, kterou můžete udělat během své dovolené. Jen si to představte: teplý slunečný den, svěží vítr od oceánu a vy odpočíváte na palubě krásné jachty v naprostém soukromí, sdílíte tento zážitek pouze se svým párem, rodinou nebo přáteli a obdivujete krásy pobřeží Gran Canarie.

Pronájem soukromé lodi může být ideální volbou pro všechny druhy zvláštních událostí nebo oslav, které chcete na Gran Canarii uspořádat: oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, výročí, žádost o ruku a mnoho dalších. Nebo to může být také skvělá příležitost, jak strávit fantastický den s rodinou nebo přáteli exkluzivním a soukromým způsobem.

Zde je několik dalších nápadů, jak můžete strávit skvělou dovolenou na Gran Canarii s našimi soukromými loděmi.

Pozvěte svůj pár na romantický výlet při západu slunce. Můžete si pronajmout loď a proměnit soukromý charter v nezapomenutelné rande s vaší drahou polovičkou. Co může být romantičtějšího než příjemná večeře na palubě luxusní jachty při sledování západu slunce? Můžeme se vsadit, že tento fantastický večer bude jedním z vašich nejlepších rande vůbec a oba na něj budete mít po mnoho let velmi hřejivé vzpomínky.

Cestujete s dětmi? Pronajměte si loď a užijte si během své dovolené na Gran Canarii skvělý rodinný den. Tento výlet bude skvělým zážitkem pro děti i dospělé.

Jste skupina přátel? Pak pro vás bude soukromý pronájem lodi skvělou alternativou ke společnému výletu.

Na našich webových stránkách nabízíme různé typy lodí k pronájmu na Gran Canarii: katamarány, plachetnice a motorové čluny s různou kapacitou osob na palubě. Nezáleží na tom, zda jste velká nebo malá skupina, budeme mít pro vás tu správnou loď k pronájmu. Můžete si také vybrat délku plavby, která odpovídá vašim plánům a potřebám, a čas zahájení plavby.

Můžete si vybrat denní výlet, kdy se můžete opalovat na palubě a koupat se v osvěžujícím oceánu, nebo romantický výlet při západu slunce.

Naše charterové lodě mají již předem stanovené trasy pro výlet. Pokud však máte speciální plán nebo nějaké požadavky a přání ohledně soukromého pronájmu lodi, dejte nám vědět, abychom vám mohli doporučit vhodnou loď, dohodnout vaše plány s kapitánem a přizpůsobit výlet na míru.

Většina soukromých charterů kotví za účelem koupání a šnorchlování. Budete mít možnost osvěžit se v křišťálových vodách jedné z fantastických zátok ostrova Gran Canaria.

Na palubě vám bude nabídnuto také jídlo a nápoje.

Všechny naše soukromé chartery vyplouvají z přístavu Pasito Blanco. Tento přístav se nachází v blízkosti nejoblíbenějšího letoviska Gran Canarie – Maspalomas. Pokud tedy bydlíte v Playa del Ingles, San Augustin nebo Meloneras, můžete se snadno dostat do přístavu Pasito Blanco. Z druhé strany Pasito Blanco najdete další známá letoviska: Puerto Rico a Arguineguin. Pokud si budete na Gran Canarii půjčovat auto, cesta ze všech výše uvedených letovisek vám zabere asi 20-25 minut. V opačném případě si můžete vzít taxi, které vás nebude stát mnoho, nebo využít veřejnou dopravu. S některými loděmi se také můžete nechat z těchto oblastí vyzvednout.

Na vyžádání lze nabídnout také transfer z hlavního města Gran Canaria – Las Palmas. Prosím, podívejte se na podrobné popisy lodí na našich webových stránkách, abyste se ujistili, kde všude je přeprava zajištěna či nikoli.

V současné době nabízíme obzvláště výhodné nabídky pro soukromé pronájmy na Gran Canarii. Podívejte se na naše nabídky a dopřejte si skvělý zážitek z vaší dovolené.

Pronájem lodí na Gran Canaria

Související články:

Zde najdete seznam věcí, které můžete dělat během své dovolené na Gran...