Playa de las Americas Veesport

Playa de las Americas Veesport

Guide

Kui soovite harrastada veesporti särava päikese all, on Playa de las Americas ideaalne koht Tenerifel.

Bananapalmbay.com pakub Playa de las Americas erinevaid veespordialasid. Enne kui näitame teile üksikasjalikult, millised tegevused on saadaval, on siin lühike kokkuvõte:

  • Mine sukelduma, et avastada uskumatut veealust maailma.
  • Kogege Playa de las Americase rannikuid ja randasid linnulennult meie tegevusega Parascending.
  • Lastega peredele soovitame proovida banaanipaadisõitu või lendavat kala.
  • Sõitke kiirel jetisuusaga mööda rannikut meie safarite ja ringide abil.
  • Võtke üks meie veespordipakettidest, et säästa raha.

Ekskursioonid ja muud tegevused Playa de las Americasist leiate siit.

Saada meile WhatsAppi kaudu sõnum, et selgitada võimalikke kahtlusi. See on kõige lihtsam viis broneerida või esitada meile küsimusi. Meil on alati hea meel vastata meie külastajate küsimustele.

Playa de las Americas’i veealased tegevused

Kõik meie tegevused toimuvad lahe eri osades. Me garanteerime transpordi teie asukohast sinna, kus tegevus toimub. Meil on saadaval transfeer Playa de las Americase lähedal asuvatesse hotellidesse. Palun võtke meiega ühendust, kui soovite saada transporti kaugematesse piirkondadesse.

Sukeldumine

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Sukeldumine Tenerifel on sensatsiooniline. Ujuge läbi kristallselge, parasvöötme vee, kus on suur mere bioloogiline mitmekesisus. Oleme seda teenust oma klientidele pakkunud juba aastaid ja teame, kuidas tagada parim kogemus. Sukeldumine on madal ja teid viiakse ujuma koos värviliste kalade ja teiste väikeste mereelukatega. Kui soovite minna veidi sügavamale, siis kohtate vrakke ja hiiglaslikke hiigelkalaevu.

Meil on erinevad sukeldumiskavad, mis sobivad teile. Teid saadavad professionaalsed sukeldujad, kes tunnevad Tenerife merepõhja väga hästi.

Meil on ka sukeldumiskutse algajatele. Kui sukeldute esimest korda merepõhja avastama, siis me saadame ja juhatame teid samm-sammult.

Garanteerime teile suurepärase kogemuse nii vees kui ka veest väljas. Saate alati isiklikku ja sõbralikku teenindust.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Parascending on hämmastav tegevus, mida teha oma puhkuse ajal Tenerife lõunarannikul. Pakume teile erinevaid plaane, et hõljuda üle Tenerife rannikumaastike.

Saate hõljuda mitu meetrit õhus. Naudi vabadust, kui lendad nagu lind. Kõrgusest avanevad suurepärased vaated saarele ja te saate tunda tuult oma näos. Tegemist on ohutu tegevusega, mida koordineerivad selle valdkonna professionaalid. Võtke see kindlasti oma Playa de las Americas viibimise ajal arvesse. Kutsume teid üles nautima parascendingut koos oma partneri ja sõpradega.

Banaanipaat

banana boat tenerife

Banaanipaat on põnev tegevus Playa de las Americas. Lisaks liiva, päikese ja ranna nautimisele kutsume teid banaanipaadile, et sõita täie hooga mööda rannikuvett.

Tulge koos pere ja sõpradega pardale ja nautige lõbusalt aega. Tegevuse ajal kannavad kõik päästevestid, et tagada reisijate kaitse. See on lõbus kogemus, mida saavad nautida ka lapsed. Nautige põnevust, mida Tenerife ja selle rannad pakuvad. Nautige seda põnevat tegevust, mängige koos sõpradega ja veetke lõbusalt aega.

Lendavad kalad

Fly Fish ride in Tenerife

FlyBoarding on veel üks suurepärane lõbus tegevus Playa de las Americas. See on veidi intensiivsem kui banaanipaat. Soovitame seda neile seiklejatele, kes otsivad maksimaalseid sensatsioone ja piiramatut lõbu. Kui olete täis energiat ja armastate merd, siis FlyBoard on just teile.

Kui paat saavutab maksimaalse kiiruse, tõuseb FlyBoard õhku ja viib teid kõrgele õhku. Eesmärk on püsida FlyBoardil võimalikult kaua. Lõbus on see, et sa pead kogu oma jõuga kinni hoidma, kuid isegi siis panevad raskusjõud ja inerts sind kukkuma. Meie kliendid on pärast tegevust väga õnnelikud ja rahul, nad tahavad seda alati uuesti teha ja nad ei saa lõpetada kommenteerimast, kui erakordne ja lõbus FlyBoarding on.

Jet-suusad

jetski los gigantes

Jett-suusatamine on põnev ja lõbus. Te ei saa neid oma puhkuseplaanides Tenerifel vahele jätta. Meie jetisuusad töötavad suurepäraselt, sest nad vastavad rangele hoolduskontrollile.

Kutsume teid täieliku vabadusega sõitma Tenerife lõunarannikul. Kruiisige täiskiirusel ümber lahe ja avastage saare võlusid.

Kajak

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Kajakisafari on veel üks tegevus, mis on Playa de las Americas saadaval. Nautige teistsugust päeva Atlandi ookeani vetes. Kajak on kanu, mida ajavad edasi aerud. Tegevuse ajal peavad kõik sõudjad edasi liikumiseks aerutama ühes suunas. See on väga lõbus spordiala, mida saab sõpradega jagada ja oma puhkust maksimaalselt ära kasutada. Võtke meiega ühendust, et broneerida kajakisafari Tenerife lõunaosas ja nautida imesid, mida Tenerife soe saar pakub.

Flyboard

Flyboard in Tenerife South

See koosneb lumelaua sarnasest lauast, mis tõstetakse õhku veesuusa abil. Tegevuse eesmärk on õhus surfamise ajal laual tasakaalu hoida. Mõned selle tegevuse asjatundjad suudavad laual uskumatut akrobaatikat sooritada. Algajaile on see samuti väga lõbus tegevus. Tasakaalu hoidmine on saavutus ja see annabki kogemusele lõbusa külje.

FlyBoarding on sõltuvust tekitav ja madala riskiga. FlyBoardil tehtud vead viivad teid otse vette. See erineb maaspordialadest, kus kukkumiste eest tasutakse valuga. Kui teil õnnestub tasakaalu hoida, ei ole midagi, mis teid peataks. See spordiala võimaldab teil ka vette sisenedes sukelduda nagu delfiin. See on väga lõbus ja meeldib neile, kes otsivad oma Tenerife puhkuse ajal ekstreemseid tegevusi.

Langevarjuhüpped

Tandem Paragliding in Tenerife South

Langevarjuhüpped on fantastiline tegevus, mida Playa de las Americas teha. Soovitame seda neile, kes armastavad kõrgust, vabadust ja ekstreemseid emotsioone. Langevarjuhüpped Tenerife kohal koos asjatundliku giidiga. See on turvaline tegevus, sest seda viib läbi kogenud meeskond, nii et olete heades kätes. Lendage üle Tenerife erinevate maastike ja nautige selle orograafia ilu. Ekskursioon sõltub ilmastikutingimustest ja kestab 20-30 minutit.

Giid, kes aitab teid tegevuse ajal, selgitab teile kõike, mida te peate paraglidingust teadma. Paljud inimesed on enne hüppamist närvilised, kuid pärast seda tunnevad nad kirjeldamatut rõõmu. Naudi päikest ja värsket õhku oma näol. Seda tegevust võivad vanemate loal teha ka lapsed. Kui teil on küsimusi, siis kutsume teid üles kirjutama meile WhatsAppi. Meie jaoks on rõõm aidata teil veeta parimad pühad igavese kevade saarel.

Playa de las Américas’i veealaste tegevuste paketid

Playa de Las Americas’i veealaseid tegevusi pakutakse ka kombineeritud pakettidena. Anname teile võimaluse kombineerida jetisuusatamise ekskursioon koos paraplaanilennuga. Me teame, et meie kliendid tahavad elada ja kogeda kõike, mida Tenerifel on pakkuda, seega koostame need paketid, et vastata kõigile nõudmistele, mida nad meile WhatsAppi kaudu välja pakuvad.

Meil on ka veespordipaketid Playa de Las Americas, mis ühendavad jetisuusatamise, parascendingu ja kalapüügi. Pakume teile kõike, mida soovite Tenerife lõunarannikul. Kirjutage meile, et esitada kõik oma küsimused ja selgitada kõik oma küsimused.

Veesport aastal Playa de las Americas

Saistītie raksti:

Playa de las Américas (või lihtsalt Las Américas) on turismikeskus Tenerife...
Playa de las Americas on üks tähtsamaid Tenerife puhkekohti. Tänu soojale kliimale...

Rannad aastal Playa de las Americas

Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...