Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Kalapüügilaevad aastal Los Cristianos
Kalapüügiretked aastal Los Cristianos
Eraldi ja ühised kalastusretked Los Cristianosest

Los Cristianos pakub mitmeid võimalusi, et nautida unustamatut puhkust. Kui olete kirglik spordipüügi huviline, lugege edasi, et saada rohkem teavet meie kalastusretkede kohta Los Cristianosest. Nautige Tenerife vaateid ja lõõgastuge värskendavate jookidega, samal ajal kui ootate, et suur kala söötu võtaks.

Tenerife on mereelustiku poolest rikas piirkond, püüdke ilusat tuunikala, merikoger, mõõkkala, makrelli ja palju muud. Kalaretked sobivad nii algajatele kui ka professionaalidele ning pakume võimalust harjutada erinevaid kalapüügivõtteid. Küsi lisateavet meie teenuste kohta meie WhatsAppist, mis on saadaval sellel leheküljel. Aitame valida teile sobivaima paadi ja anname teile soovitusi parema kogemuse saamiseks.

Püügireisid Los Cristianosest

Tenerife paadi- ja kalapüügilaevade tellimine ilma litsentsita Las Galletase sadam

Kalapüügiretkede ajal saate nautida päikest, lõõgastuda ja unustada oma mured. Palju õnne korral tulevad Tenerife vetes elavad delfiinid ja vaalad tervitama. See on ainulaadne ja sensatsiooniline kogemus. Võta kaasa oma fotoaparaat ja tee ilusaid pilte, mida raamida.

Meie paadid on varustatud kõigega, mida kalapüügiks vajate, ja neil on esmaklassiline meeskond, kes teid protsessi käigus saadab ja jagab oma nõuandeid. Oleme spetsialistid igat tüüpi paatide rentimisel Tenerifel. Lisaks annab meie pikaajaline kogemus meile võimaluse pakkuda teile esmaklassilist teenust, sest me teame väga hästi, mida meie kliendid vajavad.

Meie veebilehelt leiate mitmeid kalapaate, millel on kaasaegne varustus ja kõik, mida vajate, et püüda suurepärast kala Tenerife merel. Usaldage meid, meil on paat, mida vajate. Võtke meiega kohe ühendust, märkides, millist paati soovite rentida, soovitud kuupäeva ja reisi kestuse.

Jagatud kalastusreisid

Tenerife paadi- ja kalapüügilaevade charter ilma litsentsita Las Galletase sadam

Meie ühiste kalastusretkedega lähete koos teiste kaluritega, et jagada selle põneva spordiala rõõmu. See on ideaalne tegevus turistidele ja loodushuvilistele. Jalutage mööda merd ja õppige uusi kalapüügitehnikaid. Teksti lõpus jätame tegevuste nimekirja, sisestage, et teada nende üksikasjad ja teha broneering.

Eraldi kalastusretked Los Cristianosest

Tenerife paadi- ja kalapüügi tšarter ilma litsentsita Las Galletase sadam

Meil on ka erapüügireisid eksklusiivse teenusega, ainult teie ja teie grupi külalised. Seda tüüpi ekskursiooni eelis on see, et seal viibite ainult teie ja meeskond. See on ideaalne valik neile, kes eelistavad privaatsust ja personaalset teenust.

Eraldatud paate renditakse koos kapteniga, kuid võite ka palgata kalapaate ilma kaptenita seda ise juhtida. Nautige ookeanil purjetamise põnevust omal vabal ajal. Te saate päevaks kapteniks, mis on veelgi parem viis seikluse nautimiseks. Eraldiseisvate paatide rentimiseks peate olema üle 18-aastane ja esitama oma paadijuhiloa.

Kirjutage meile kohe, et broneerida oma järgmised kalastusreisid Tenerifel. Meie tegevused on suurepärased, et nautida Tenerife läbi sportliku kalapüügi. Kirjutage meile võimalikult kiiresti, et teha oma broneering, ärge unustage, et Los Cristianos on turismipiirkond, nii et tegevused müüakse kiiresti välja. Täname teid, et valisite meid oma paadifirmaks Tenerifel. Meil on igat tüüpi paadid igale maitsele, meil on alati paat, mida otsite. Loodame, et naudite oma päeva kalapüügiga Los Cristianosest ja kasutate kõiki tegevusi, mida see ilus linn oma külastajatele pakub.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: