Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Paadi rentimine aastal Los Gigantes
Paadireisid aastal Los Gigantes
Paadireisid Los Gigantesist Tenerifele

Nautige ainulaadset ja unustamatut päeva merel meie paadireisidega Los Gigantesist. Tulge ja uurige lahte turvaliste ja mugavate paatide pardal. Selles artiklis räägime teile kõike, mida peate teadma Los Gigantese laevareiside kohta, nende omadustest ja sellest, kuidas neid broneerida. Kui teil on küsimusi, kirjutage meile otse meie WhatsAppi, me ootame teid!

Mida teha Los Gigantese laevareiside ajal?

Marhaba katamaraani charter los gigantes tenerife (1)-min
Paadirent Los Gigantesis

Los Gigantese linn Tenerifel pakub oma külastajatele rahulikku atmosfääri. Uskumatud Los Gigantese kaljud ümbritsevad küla, kaitstes seda pasadituulte eest. Need imposantsed kaljud kujutavad endast selle maalilise küla kõige olulisemat vaatamisväärsust. Tulge ja külastage neid meie paadiretkedega ümber lahe. Viime teid kaljude jalamile, et tunda nende energiat ja imetleda maastiku ilu. Te tunnete rahu ja vaikust, mida vajate, et eemalduda argipäevast.

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca laht (2)

Los Gigantese kaljudel tehtavate jalutuskäikude ajal on võimalik näha mõningaid Atlandi ookeani vetes elavaid vaalaliste liike. Sageli võib näha siirdevalasid, mõõkvaalu, lootsivalasid ja pudelidelfiine. Kaljude veealune osa meelitab ligi rikkalikku mereelu, mis on sukeldujatele rikkalik ja atraktiivne. Pange oma snorgelmask ja sukelduge veealuse ilu fantastilisse maailma.

Neptuno Tenerife laevareis Los Gigantese põhja- ja lõunaküljele (13)

Meie lahtede ekskursioonid on lõõgastavad. Vabastage oma stressist ja taastage oma energiat mere jõul. Kasutage võimalust päevitada, samal ajal kui tunnete tuule õrna silitust. Samuti võite lamada varjus ja vaadata lahe suurepäraseid maastikke, samal ajal värskendavat jooki rüübates. Me hoolitseme kõige eest, et teil oleks õnnelik ja meeldiv reis. Teksti lõpus leiate meie kodulehelt pakutavate paadireiside nimekirja, kirjutage meile kohe, et teha broneeringud.

Jagatud paadiekskursioonid Los Gigantesist

Marhaba katamaraan charter los gigantes tenerife (1)-min

Broneerige ühiseid paadireise, et mugavalt kruiisida Tenerife lahes ja nautida mere imesid. Meil on paadireisid alates 2 tunnist, sõltuvalt reisi kestusest saate nautida rohkem tegevusi. Saate näha vaalasid nende loomulikus keskkonnas, ujuda, snorgeldada ja külastada Los Gigantese kaljusid. Vaadake teksti lõpus olevat nimekirja, kus on kõik Los Gigantese laevareisid. Kirjutage meile meie WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi. Anname teile hea meelega soovitusi, et parandada oma puhkuseelamust Los Gigantes’is.

Eksklusiivseks purjetamiseks Los Gigantesist renditud erapaadid

Kui soovite rohkem privaatsust, on meil erapaadiretked, et nautida merd eksklusiivselt. Paat on täielikult teie ja teie külaliste käsutuses.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Eraldi laevareisid Los Gigantesist on ideaalsed eriliste sündmuste tähistamiseks pardal. Rendige vapustav luksusjaht, et tähistada oma pulma-aastapäeva stiilselt. Sünnipäevad ja poissmeeste- ja tüdrukutepeod on katamaraani pardal lõbusamad, lõbus muusika ja värskendavate jookidega. Pakume erinevaid toitlustusteenuseid, veespordivarustust ja muud. Vaata teksti lõpus olevat juhendit, milliseid võimalusi on võimalik kasutada eraviisiliste paadireiside puhul. Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust WhatsAppis.

Kontakt ja broneerimine

Säästke aega ja raha meie paadireisidega Los Gigantesist. Oleme spetsialiseerunud kvaliteetsele paadilaenutusele, mille marsruudid on mõeldud mere maksimaalseks nautimiseks. Mõned meie paadid on saadaval nii ühis- kui ka eraisikute rendiks. Järgige nüüd teksti lõpus olevat nimekirja, et uurida kõiki meie tegevusi. Võite teha oma broneeringu, täites iga tegevuse juurde lisatud kontaktvormi või kirjutades meile otse meie WhatsAppi. Kutsume teid üles kirjutama meile ette, sest me tegeleme paljude päringutega ja teie valitud paat ei pruugi alati teie soovitud kuupäevaks saadaval olla.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: