Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Los Gigantes
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Los Gigantesist Tenerifel

Naudi meie giidiga ekskursioone ja ekskursioone Los Gigantesist, et tutvuda Tenerife ja selle võlusid. Saarel on lõputult palju tegevusi, mida puhkuse ajal teha ja nautida, ning erinevaid külastajatele huvipakkuvaid vaatamisväärsusi. Kutsume teid jalutama läbi selle maagiliste külade, sümboolsete linnade ja suurepäraste loodusmaastike.

Selles artiklis soovime teile rääkida meie võimalustest Tenerife tundmaõppimiseks koos professionaalsete giididega. Oleme juba koostanud marsruudid saare tähtsamatesse huviväärsustesse, kuid kohandume ka teie soovidele, kui soovite tutvuda mõne konkreetse kohaga. Kirjutage meile meie WhatsApp kohe vestelda ja aidata teil oma broneeringuid.

Kuidas broneerida ekskursioone ja ekskursioone Los Gigantesist

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Säästke aega ja raha koos meiega. Me teame, mida puhkuse planeerimine nõuab, seepärast tahame teie koormust kergendada meie eelnevalt broneeritud giidiga ekskursioonidega. Kui broneerite giidiga ekskursioonid meie veebisaidilt, saate transfeerid ja juurdepääsu privaatsetele kohtadele odavamalt ja ilma eraldi broneeringute tegemise pärast muretsemata.

Töötame koos professionaalsete giididega, kes viivad teid mööda saart ja selle kõige huvitavamaid vaatamisväärsusi. Meie giidid on koolitatud, et õpetada teile kõige olulisemaid fakte iga külastatava koha kohta. Nad on väga teadlikud iga koha kultuurilistest aspektidest, selle ajaloost, kommetest ja muust.

Veetke meie juhendatud ekskursioone mugavas bussis

.
Bussiekskursioonid
Me viime teid läbi Tenerife metsade, külade ja linnade mugavate ja väga mugavate bussidega. Võta kaasa fotoaparaat, et teha igas peatuses pilte. Pakume ka privaatseid ekskursioone, et saart eksklusiivselt tundma õppida. Unustage tegevuse ajal võõraste inimeste kohalolek, nii saate rohkem lõbutseda, saada personaalsemat kohtlemist ja nautida sõitu paremini. Privaatse ekskursiooni puhul saate ka ise otsustada, milliseid kohti külastada ja kui kaua peatuda, sest teie olete seikluse omanik.

Me kohandume teie eelistustega ja teeme seda hea meelega. Vestelda, lihtsalt kirjutada meie WhatsApp, me töötame, et pakkuda teile parimat teenust. Vaadake allpool, kohti, mida saate külastada, kui broneerite meie ekskursioonid ja ekskursioonid Los Gigantesist.

Ekskursioon Teide’ile

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Külastage Hispaania kõige sümboolsemat vulkaani, mille puhul räägime imposantsest, üle 3700 meetri kõrgusel asuvast Teide’i mäest. Meie juhendatud ekskursioonidega Teide rahvuspargis Tenerifel viib teid mööda selle radu ja avastate selle vulkaaniliste maastike ilu.

Tenerife täheturism

Teide öösel Tenerifel (4)
Meil on giidiga ekskursioon Teide öösel, et saaksite öötaevast selgesti imetleda. Kuid lisaks sellele on teil võimalus uurida kosmost pargi astronoomiajaama suure võimsusega teleskoopide abil. See on suurepärane tegevus astronoomiahuvilistele ja suurepärane võimalus loodusega suhtlemiseks.

Külastage Tenerife sümboolseid külasid

külastage Garachico Tenerife
Võtame teid kaasa Garachico, Icod de los Vinos ja kauni Masca väikelinna külastamiseks. Kõigis neis linnades on turistidele huvipakkuvad vaatamisväärsused. Icod de los Vinos on maailma vanima draakonipuu koduks. Vaata kõiki Tenerife avastamiseks pakutavaid tegevusi teksti lõpus. Valige soovitud giidiga ekskursioon ja kirjutage meile otse WhatsAppi, et teha broneering.

Ekskursioon Tenerife viinamarjaistandustele ja veinikeldritesse

veinide degusteerimine tenerfe (2)
See on giidiga ekskursioon, mis rõõmustab kõiki teie meeli. Me viime teid Tenerife istandustele, et puutuda kokku looduse ja saarel korjatud loodustoodetega. Pärast seda liigute edasi veini degusteerimisele, et maitsta autentseid maitseid. Võta koju kaasa vapustav suveniir Euroopa parimate veinide degusteerimisest.

Paadiretked Los Gigantesist

privaatne katamaraan los gigantes lagoon 40 (8).min
Kui olete puhkusel Los Gigantes Tenerifel, siis soovite kindlasti teha kruiisi ümber lahe. Broneerige meie paadireisid Atlandi ookeanil seilamiseks ja kogege teistsugust päeva pardal. Nautige ookeani rahu, päevitage oma nahka ja eemalduge igapäevaelu stressist. Kutsuge oma sõbrad ja perekond põgenema merele. Mis võiks olla parem viis oma partneri päeva helgemaks muuta ja talle unustamatuid hetki pakkuda.

Meil on mugavad katamaraanid lahe kruiisimiseks, kus on piisavalt ruumi kõigi reisijate mugavuse tagamiseks. Enamik neist paatidest sisaldab toitu ja värskendavaid jooke. Allpool leiate üksikasjaliku juhendi meie saadavalolevate paatide kohta, millega saab Tenerife lahtedes kruiisida.

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)
Tenerife vaalad ja delfiinid on ilusad ja väga huvitavad loomad. Nad on turistidega harjunud, mistõttu lähenevad nad paatidele rahulikult. Võta kaasa kaamera, et teha pilte ja ilusaid videoid. Tuletame teile meelde, et ärge visake esemeid vette ega tehke valju häält. Koos peame hoolitsema Tenerife merefauna puutumatuse eest.

Pärast vaalavaatlust heidab paadi kapten ankrusse, et minna lahe lahes asuvasse lahte jahutama. Nautige vett ja pritsige koos sõpradega, tehke sellest lõbus ja unustamatu päev. Atlandi türkiissinine vesi sobib ideaalselt ujumiseks, selle temperatuur on ideaalne ja seal on palju rahulikku. Pange oma snorgeldamismask, et uurida merepinna all olevat merd.

Abi ja transport

Kui teile meeldisid meie ekskursioonid ja ekskursioonid Los Gigantesist, broneerige need kohe, kirjutades meie WhatsAppi. Kui eelistate privaatseid ekskursioone, kirjutage meile, et koostada teile sobivaim plaan. Täname teid, et broneerite oma järgmised ekskursioonid meie juures, meil on hea meel olla teie usaldusväärne ettevõte Tenerifel. Meie eriala on pakkuda tegevusi oma puhkuse nautimiseks merel ja maal. Kui soovite teada kõike, mida meil on pakkuda, jätkake ülejäänud veebi sirvimist. Pea meeles, et meil on transport koos pealevõtmise ja mahapanekuga Los Gigantesis, et hõlbustada tegevust. Andke meile teada, kus te peatute, ja me võtame teid osutatud ajal peale. Loodame, et naudite oma puhkust Tenerifel täiel määral.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: