Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Jett-suuskad aastal Tenerife Lõuna
Jetsuusa rentimine Tenerife lõunaosas

Rentige meie lõbusad jetisuusad Tenerife lõunaosas, et nautida ainulaadset ja unustamatut seiklust merel. Nautige päikest ja meretuult, imetledes samal ajal kauneid vaateid lahele. Jett-suusad on põnevad ja väga lõbusad. Ärge jätke kasutamata võimalust sellist põnevust kogeda. Broneeringu tegemiseks kirjutage meile lihtsalt meie WhatsAppi. Meil on rõõm teid aidata, sest meie pühendumus põhineb meie klientidele rahuldavate seikluste pakkumisel.

Jet-suuskade rentimine Tenerife lõunaosas

Jetski tenerife lõunaosas

Tenerife lõunaosa on eelistatud piirkond oma meeldiva kliima ja ülevoolavate randade poolest. Seetõttu on see üks parimaid kohti, kus saab lahe ümber sõita ja elada unustamatuid seiklusi, mille tunnistajaks on päike. Rendige meie jetisuusa safari Los Gigantese kaljudel, et imetleda selle ilu ja majesteetlikkust. Kui soovite teada kõiki meie teenuseid, sirvige meie veebilehte, te tahate kindlasti iga tegevust proovida.

Teil on võimalik nautida laia valikut võimalusi elada uskumatuid seiklusi vees või maismaal. Harjutage erinevaid seiklusspordialasid, nagu paragliding, parascending, kajakisõit ja sukeldumine, et nautida loodust. Kõik need tegevused on saadaval meie veebisaidil ja saate neid kohe broneerida, saates sõnumi WhatsAppi kaudu.

Nipid jetisuusasafari nautimiseks

Jetski tenerife lõunaosas

Meie jetisuusad on ohutud ja lihtsad sõita, igaüks saab seda teha. Kiirustage ja nautige lõbusalt. Juhtige jetisuusat ja nautige vabadust lahe ääres kruiisides. Külastage kohti, kuhu maad mööda ei pääse, ja nautige kauneid maastikke, mida Tenerife pakub. Võite sõita üksi või koos partneriga, et lisada lõbu. Jagage seda tegevust sõprade või perega, kui tulete paarina, soovitame romantika suurendamiseks koos jetisuusa peale istuda.

Veespordipaketid

Parascending Tenerife South

Meie kodulehel on saadaval erinevad veespordipaketid, mida saab rentida ühekordse makse eest. Pakume soodsat hinda, et suurendada oma võimalusi lõbusalt aega veeta. Kombineeri jet skiing koos parascending ja Flyfish. Need tegevused on mõeldud selleks, et äratada teie seiklushimuline vaim ja nautida merd täiel rinnal.

Kestvus

Siin on erinevad võimalused jetisuusa rentimiseks Tenerife lõunaosas. Ärge unustage kirjutada WhatsAppi kaudu, et teha oma broneeringud ja selgitada oma kahtlusi.

  • Jet-suusasafari 20 minutit, 40 minutit, 1 tund ja 2 tundi.
  • 2,5-tunnine sõit Los Gigantese kaljudele
  • Veespordipakett 1: 40 minutit jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 2: 1 tund jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 3: 1 tund jetisuusatamist, 10 minutit parascending ja 10 minutit flyfishing

Kuidas broneerida jetisuusatamist Tenerife lõunaosas

Rendige meie jetisuusad Tenerifel, et nautida neid koos pere või sõpradega. Teksti lõpus leiate juhendi kõigi jetisuusa rendi jaoks pakutavate tegevuste kohta. Kirjutage meile kohe, et selgitada oma kahtlusi ja teha broneeringud.

Mida meie kliendid ĂĽtlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: