Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Vodný skúter na Tenerife Juh
Prenájom vodných skútrov na juhu Tenerife

Prenajmite si naše zábavné vodné skútre v Tenerife Juh a zažite jedinečné a nezabudnuteľné dobrodružstvo na mori. Užívajte si slnko a morský vánok a zároveň obdivujte nádherný výhľad na záliv. Vodné skútre sú fascinujúce a veľmi zábavné. Nenechajte si ujsť príležitosť zažiť takéto vzrušenie. Ak si chcete urobiť rezerváciu, stačí nám napísať na náš WhatsApp. Je nám potešením vám pomôcť, pretože náš záväzok je založený na poskytovaní uspokojivých dobrodružstiev našim zákazníkom.

Prenájom lyžíJet na juhu Tenerife

Vodné skútre v Tenerife juh

Južná časť Tenerife je privilegovanou oblasťou pre svoje príjemné podnebie a bujaré pláže. Z tohto dôvodu je to jedno z najlepších miest na jazdenie okolo zálivu a prežívanie nezabudnuteľných dobrodružstiev so slnkom ako svedkom. Prenajmite si naše safari na vodných skútroch k útesom Los Gigantes a obdivujte ich krásu a majestátnosť. Ak chcete poznať všetky naše služby, prezrite si našu webovú stránku, budete chcieť vyskúšať každú aktivitu.

Budete si môcť vychutnať širokú škálu možností prežiť neuveriteľné dobrodružstvá na vode alebo na súši. Vyskúšajte si rôzne dobrodružné športy, ako je paragliding, paraski, kajak a potápanie, a vychutnajte si prírodu. Všetky tieto aktivity sú k dispozícii na našej webovej stránke a môžete si ich rezervovať hneď teraz zaslaním správy cez WhatsApp.

Tipy, ako si užiť safari na vodných skútroch

Vodné skútre na juhu tenerife

Naše vodné skútre sú bezpečné a ľahko ovládateľné, zvládne ich každý. Zrýchlite a bavte sa. Riaďte vodný skúter a užívajte si slobodu pri plavbe zátokou. Navštívte miesta nedostupné po súši a vychutnajte si nádhernú krajinu, ktorú Tenerife ponúka. Môžete ísť sami alebo s partnerom, ktorý vám pridá na zábave. Podeľte sa o túto aktivitu s priateľmi alebo rodinou, ak prídete ako pár, odporúčame vám sadnúť si na vodné skútre spoločne, aby ste zvýšili romantiku.

Balíčky vodných športov

Parascending na juhu Tenerife

Na našej webovej stránke máme k dispozícii rôzne balíky vodných športov na prenájom za jednorazovú platbu. Ponúkame výhodnú cenu, ktorá zvýši vaše šance na zábavu. Kombinujte vodné lyžovanie s parascendingom a Flyfish. Tieto aktivity sú navrhnuté tak, aby prebudili vášho dobrodružného ducha a užili si more naplno.

Trvanie

Tu sú uvedené rôzne možnosti prenájmu vodných skútrov v južnej časti Tenerife. Nezabudnite napísať prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby ste si mohli urobiť rezerváciu a objasniť svoje pochybnosti.

  • Safari na vodných skútroch v trvaní 20 minút, 40 minút, 1 hodiny a 2 hodín.
  • 2,5 hodiny jazdy na útesy Los Gigantes
  • Balíček vodných športov 1: 40 minút jazdy na vodných lyžiach a 10 minút paraskoku
  • Balík vodných športov 2: 1 hodina jazdy na vodnom skútri a 10 minút parascendingu
  • Balíček vodných športov 3: 1 hodina vodného lyžovania, 10 minút parascendingu a 10 minút muškárenia

Ako si objednať vodné skútre v južnej časti Tenerife

Prenajmite si naše vodné skútre na Tenerife a užite si ich s rodinou alebo priateľmi. Na konci textu nájdete sprievodcu so všetkými aktivitami, ktoré sú k dispozícii na prenájom vodných skútrov. Napíšte nám hneď teraz, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: