Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Dobrodružné športy na juhu Tenerife

Máme pre vás zoznam dobrodružných športov na južnom Tenerife, ktoré si nemôžete nechať ujsť, ak ste milovníkmi prírody a jej čara. Predstavujeme vám rôzne možnosti, ako si zvýšiť adrenalín vo vzduchu, na mori aj na súši. Ak si chcete rezervovať niektorú z nasledujúcich aktivít, kontaktujte nás priamo na WhatsApp. Na konci textu uvádzame aj podrobný zoznam aktivít s kontaktným formulárom na rezerváciu.

Podujatia v tyrkysových vodách južného Tenerife

Výlety loďou po mori vám umožnia opaľovať sa, relaxovať, pozorovať veľryby a ponoriť sa do vody na plávanie a šnorchlovanie. Ak však chcete zažiť intenzívnejšie pocity, pozývame vás na:

Objavte podmorský svet južného Tenerife

Safari s kajakom na Tenerife Juh (1)

Preskúmajte rozmanitosť morského života Atlantického oceánu na rôznych potápačských lokalitách v južnej časti Tenerife. Objavte nádherné podmorské krajiny a pôsobivé skalné útvary. Vychutnajte si jedinečný zážitok medzi jaskyňami, útesmi, koralmi a vrakmi. Potápajte sa s rajami, murénami, korytnačkami, pestrofarebnými rybami a mnohými ďalšími živočíchmi.

Prihláste sa na kurzy potápania, ktoré ponúkajú rôzne potápačské školy na juhu Tenerife, a osvojte si novú zručnosť, ktorá vás bude tešiť do konca života. Ak ste tu prvýkrát, vyškolení inštruktori vás naučia všetku teóriu a potom vás vezmú do vody na prvý ponor, na prvý ponor sa nikdy nezabúda! Ak ste nadšencom potápania, objednajte si naše výlety na more so sprievodcom a zdokonaľte svoje zručnosti v nádherných vodách pri pobreží Tenerife. Pozrite si naše dostupné kurzy v zozname nižšie alebo nás kontaktujte priamo cez WhatsApp.

Zažite vzrušenie z mora na vodnom skútri

Vodný skúter na juhu Tenerife

Turisti túžiaci po vzrušení si nenechajú ujsť príležitosť nasadnúť na vodný skúter v južnej časti Tenerife. Jazdite pozdĺž pobrežia ostrova, obdivujte krásy jeho krajiny a pocíťte maximálny adrenalín. Jazdite vedľa útesov Los Gigantes a navštívte miesta, ktoré sú z pobrežia neprístupné. Robte neuveriteľné zákruty a skoky do vody a zažite extrémnu zábavu. Naše vodné skútre sú bezpečné a ľahko ovládateľné, kontaktujte nás pre rezerváciu.

Nasadnite na kajak a pokorte more

Safari s kajakom na juhu Tenerife (1)

Vyskúšajte si svoju silu a koordináciu na kajaku. Je to vzrušujúca aktivita, ktorú môžete zdieľať so skupinou a užívať si slnko, more a adrenalín. Preskúmajte ostrov z jeho brehov a objavte jeho krásy z inej perspektívy. Získajte prístup k skrytým miestam na pobreží, ktoré sú dostupné len pre nebojácnych dobrodruhov.

Vyhliadkové dobrodružstvo na juhu Tenerife

Juh Tenerife ponúka úžasné prírodné scenérie so záhadnými horami a lesmi. Okrem toho sopečná geografia tohto regiónu mu dodáva zaujímavý a pre dobrodruhov veľmi atraktívny charakter. Navštívte Národný park Teide, Vilaflor, Arona a mnoho ďalších miest prostredníctvom:

Safari na štvorkolkách

Quad Safari Tenerife11.min

Objavte nové emócie s jazdou na štvorkolkách na juhu Tenerife. Ponúkame vám rôzne aktivity a trasy na objavovanie očarujúcej krajiny a jazdu po členitých cestách na palube štvorkolky. Všetko, čo potrebujete, je vodičský preukaz a vek nad 18 rokov. Inštruktori vás naučia všetko, čo potrebujete vedieť na riadenie štvorkolky, aj keď ste to nikdy predtým nerobili.

Turistické trasy

Treking na Tenerife: Teide light

Turisti aj miestni obyvatelia sa radi prechádzajú medzi čarovnými chodníkmi južnej časti Tenerife. Ako všetci vieme, ostrov je známy skvelými turistickými trasami s rôznymi úrovňami náročnosti a nádhernými scenériami, ktoré môžete obdivovať. Prejdite lesy, sopky, hory, údolia a útesy a užite si deň v prírode, nadýchajte sa čerstvého vzduchu a zacvičte si.

Paragliding nad horami južného Tenerife

Tandemový paragliding na južnom Tenerife

Pozrite si vrcholy, sopky a pobrežie Tenerife zhora. Paragliding je vzrušujúci, zábavný a bezpečný. Na starosti vás budú mať profesionálni inštruktori, ktorí vás naučia všetko potrebné a budú vás sprevádzať počas letu.

Dúfame, že si vyskúšate všetky dobrodružné športy na južnom Tenerife a zažijete ostrov aktívnym spôsobom. Outdoorové aktivity sú ideálne na nadýchanie sa čerstvého vzduchu a kontakt s prírodou. Ak si chcete rezervovať niektorú z týchto aktivít, okamžite nás kontaktujte. Nezabudnite, že nie všetky aktivity budú vždy k dispozícii, pretože denne vybavujeme množstvo žiadostí. Urobte si rezerváciu a napíšte nám vopred, je pre nás potešením byť hostiteľmi vašich dobrodružstiev na juhu Tenerife.

Rezervujte cez WhatsApp

Balíky aktivít na Tenerife Juh

Vodné športy na Tenerife Juh

Vodný skúter na Tenerife Juh

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: