První publikace: 17 března, 2024 |

Dobrodružné sporty na jihu Tenerife

Máme pro vás seznam dobrodružných sportů na Tenerife Jih, které si nemůžete nechat ujít, pokud jste milovníky přírody a jejích půvabů. Představujeme vám různé možnosti, jak si zvednout adrenalin ve vzduchu, na moři i na souši. Pokud si chcete objednat některou z následujících aktivit, kontaktujte nás přímo na WhatsApp. Na konci textu uvádíme také podrobný seznam aktivit s kontaktním formulářem pro rezervaci.

Dobrodružství v tyrkysových vodách jižního Tenerife

Výlety lodí po moři vám umožní opalovat se, relaxovat, pozorovat kytovce a ponořit se do vody za účelem plavání a šnorchlování. Pokud však chcete zažít intenzivnější pocity, zveme vás na:

Objevte podmořský svět jižního Tenerife

.
Safari s kajakem na Tenerife Jih (1)

Prozkoumejte rozmanitost mořského života v Atlantiku na různých potápěčských lokalitách na Tenerife South. Objevte krásné podmořské krajiny a působivé skalní útvary. Užijte si jedinečné zážitky mezi jeskyněmi, útesy, korály a vraky. Potápějte se s rejnoky, murénami, želvami, pestrobarevnými rybami a mnoha dalšími živočichy.

Přihlaste se do kurzů potápění, které nabízejí různé potápěčské školy na Tenerife Jih, a naučte se nové dovednosti, které vás budou těšit po zbytek života. Pokud se potápíte poprvé, vyškolení instruktoři vás naučí veškerou teorii a pak vás vezmou do vody na první ponor, na první ponor se nikdy nezapomíná! Pokud jste nadšenci do potápění, objednejte si naše výlety na moře s průvodcem a zdokonalte své dovednosti v nádherných vodách u pobřeží Tenerife. Podívejte se na naše dostupné kurzy v seznamu níže nebo nás kontaktujte přímo přes WhatsApp.

Zažijte vzrušení z moře na vodním skútru

Jetski na jihu Tenerife

Turisté, kteří hledají vzrušení, si nenechají ujít příležitost nasednout na vodní skútr v Tenerife South. Projeďte se podél pobřeží ostrova, obdivujte krásy jeho krajiny a zažijte maximální adrenalin. Projeďte se vedle útesů Los Gigantes a navštivte místa, která jsou z pobřeží nepřístupná. Provádějte neuvěřitelné zatáčky a skoky do vody a užijte si extrémní zábavu. Naše vodní skútry jsou bezpečné a snadno ovladatelné, kontaktujte nás pro rezervaci.

Nasedněte na kajak a pokořte moře

Safari na kajaku na jihu Tenerife (1)

Vyzkoušejte svou sílu a koordinaci na kajaku. Je to vzrušující aktivita, kterou můžete sdílet se skupinou a užívat si slunce, moře a adrenalinu. Prozkoumejte ostrov z jeho břehů a objevte jeho krásy z jiné perspektivy. Dostanete se na skrytá místa na pobřeží, která jsou dostupná jen neohroženým dobrodruhům.

Výlet do vnitrozemí na jihu Tenerife

Jih Tenerife nabízí úchvatné přírodní scenérie s tajemnými horami a lesy. Navíc sopečná geografie tohoto regionu mu dodává zajímavý a pro dobrodruhy velmi atraktivní charakter. Navštivte národní park Teide, Vilaflor, Aronu a mnoho dalších míst:

Safari na čtyřkolkách

Quad Safari Tenerife11.min

Objevte nové emoce při jízdě na čtyřkolkách na jihu Tenerife. Nabízíme vám různé aktivity a trasy, na kterých můžete objevovat okouzlující krajinu a projíždět členité stezky na palubě čtyřkolky. Jediné, co potřebujete, je řidičský průkaz a věk nad 18 let. Instruktoři vás naučí vše, co potřebujete vědět k řízení čtyřkolky, i když jste to nikdy předtím nedělali.

Turistické trasy

Treking na Tenerife: Teide light

Turisté i místní obyvatelé se rádi procházejí mezi kouzelnými stezkami na jihu Tenerife. Jak všichni víme, ostrov je proslulý skvělými turistickými trasami s různými stupni obtížnosti a nádhernými scenériemi, které můžete obdivovat. Projděte lesy, sopky, hory, údolí a útesy a užijte si den v přírodě, nadýchejte se čerstvého vzduchu a zacvičte si.

Paragliding nad horami jižního Tenerife

Tandemový paragliding na Tenerife Jih

Prohlédněte si vrcholky, sopky a pobřeží Tenerife z výšky. Paragliding je vzrušující, zábavný a bezpečný. Na starosti vás budou mít profesionální instruktoři, kteří vás naučí, co potřebujete, a budou vás doprovázet během letu.

Doufáme, že si vyzkoušíte všechny dobrodružné sporty na jižním Tenerife a zažijete ostrov aktivním způsobem. Outdoorové aktivity jsou ideální pro dýchání čerstvého vzduchu a kontakt s přírodou. Pokud si chcete některou z těchto aktivit rezervovat, neprodleně nás kontaktujte. Nezapomeňte, že ne všechny aktivity budou vždy k dispozici, protože denně vyřizujeme mnoho žádostí. Udělejte si rezervaci a napište nám předem, je pro nás potěšením být hostiteli vašich dobrodružství na jihu Tenerife.

Rezervujte přes WhatsApp

Balíčky aktivit na Jižní Tenerife

Vodní skútr na Jižní Tenerife

Vodní sporty na Jižní Tenerife

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: