Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Nuotykių sportas Tenerifės pietuose

Pateikiame nuotykių sporto rūšių Tenerifės pietuose sąrašą, kurio negalite praleisti, jei esate gamtos ir jos žavesio mėgėjas. Pateikiame jums įvairių galimybių pakelti adrenalino įtampą ore, jūroje ir sausumoje. Jei norėtumėte užsisakyti bet kurią iš toliau išvardytų veiklų, susisiekite su mumis tiesiogiai „WhatsApp” programa. Teksto pabaigoje taip pat pateikiame išsamų veiklų sąrašą su kontaktine užsakymo forma.

Potyriai turkio spalvos vandenyse Tenerifės pietuose

Kelionės laivu po jūrą leis jums degintis saulėje, ilsėtis, stebėti banginius ir pasinerti į vandenį maudytis bei nardyti. Tačiau jei norite patirti intensyvesnių pojūčių, kviečiame:

Atraskite Tenerifės pietų povandeninį pasaulį

Safaris su baidarėmis Tenerifės pietuose (1)

Pažinkite Atlanto vandenyno jūros gyvūnijos įvairovę įvairiose nardymo vietose Tenerifės pietuose. Atraskite nuostabius povandeninius kraštovaizdžius ir įspūdingus uolų darinius. Mėgaukitės nepakartojama patirtimi tarp urvų, rifų, koralų ir nuolaužų. Nardykite su raja, murenomis, vėžliais, spalvingomis žuvimis ir daugybe kitų gyvūnų.

Užsiregistruokite į nardymo kursus, kuriuos siūlo įvairios nardymo mokyklos Tenerifės pietuose, ir įgykite naujų įgūdžių, kurie džiugins jus visą likusį gyvenimą. Jei nardysite pirmą kartą, apmokyti instruktoriai jus išmokys visos teorijos, o tada nuves į vandenį pirmajam nėrimui – pirmasis nėrimas niekada nepamirštamas! Jei esate nardymo entuziastas, užsisakykite mūsų ekskursijas į jūrą su gidu ir tobulinkite savo įgūdžius nuostabiuose Tenerifės pakrantės vandenyse. Peržiūrėkite mūsų siūlomus kursus toliau pateiktame sąraše arba susisiekite su mumis tiesiogiai per „WhatsApp”.

Patyrinėkite jūros jaudulį plaukiodami vandens motociklu

Vandens motociklas Tenerifės pietuose

Aštrių pojūčių trokštantys turistai nepraleidžia progos pasiplaukioti vandens motociklais Tenerifės pietuose. Važinėkite salos pakrantėmis, grožėkitės jos kraštovaizdžio grožiu ir maksimaliai pajuskite adrenaliną. Važinėkite šalia Los Giganteso uolų ir aplankykite vietas, kurios nepasiekiamos nuo kranto. Darykite neįtikėtinus posūkius ir šuolius į vandenį, kad patirtų ekstremalių pramogų. Mūsų vandens motociklai yra saugūs ir lengvai valdomi, susisiekite su mumis dėl rezervacijos.

Sėskite į baidarę ir užkariaukite jūrą

Safaris su baidarėmis Tenerifės pietuose (1)

Išbandykite savo jėgas ir koordinaciją plaukdami baidarėmis. Tai įdomi veikla, kuria galite užsiimti su grupe ir mėgautis saule, jūra ir adrenalinu. Tyrinėkite salą nuo jos krantų ir atraskite jos grožį iš kitos perspektyvos. Pasiekite paslėptas pakrantės vietas, kurios prieinamos tik drąsiems nuotykių ieškotojams.

Nuotykių kelionė į pietų Tenerifę

Tenerifės pietuose atsiveria nuostabūs gamtovaizdžiai su paslaptingais kalnais ir miškais. Be to, vulkaninės kilmės regiono geografija suteikia jam įdomumo ir yra labai patraukli nuotykių ieškotojams. Aplankykite Teidės nacionalinį parką, Vilaflorą, Aroną ir daugelį kitų vietų:

Kvadratinių dviračių safaris

Quad Safari Tenerifė11.min

Atraskite naujų emocijų su keturračiais motociklais Tenerifės pietuose. Siūlome įvairios veiklos ir maršrutų, kuriais galėsite atrasti kerinčius kraštovaizdžius ir pasivažinėti atšiauriais takais važiuodami keturračiu. Jums tereikia turėti vairuotojo pažymėjimą ir būti vyresniam nei 18 metų. Instruktoriai jus išmokys visko, ko reikia norint vairuoti keturratį, net jei niekada anksčiau to nedarėte.

Žygių maršrutai

Trekingas Tenerifėje: Teidės šviesa

Turistai ir vietiniai gyventojai mėgsta vaikščioti užburtais pietinės Tenerifės dalies takais. Kaip visi žinome, sala garsėja puikiais pėsčiųjų žygių maršrutais, pasižyminčiais skirtingu sudėtingumo lygiu ir nuostabiais kraštovaizdžiais, kuriais galima grožėtis. Keliaukite per miškus, ugnikalnius, kalnus, slėnius ir uolas ir mėgaukitės diena gamtoje, kvėpuokite grynu oru ir mankštinkitės.

Skraidymas parasparniu virš pietinės Tenerifės kalnų

Tandeminis skrydis parasparniu Pietų Tenerifėje

Pamatykite Tenerifės viršukalnes, ugnikalnius ir pakrantę iš viršaus. Skraidymas parasparniais yra jaudinantis, smagus ir saugus. Už jus atsakingi profesionalūs instruktoriai, kurie išmokys visko, ko reikia, ir lydės skrydžio metu.

Tikimės, kad galėsite išbandyti visas nuotykių sporto rūšis Pietų Tenerifėje ir aktyviai pažinti salą. Užsiėmimai lauke idealiai tinka kvėpuoti grynu oru ir bendrauti su gamta. Jei norėtumėte užsisakyti bet kurią iš šių veiklų, nedelsdami susisiekite su mumis. Nepamirškite, kad ne visada bus laisvos visos veiklos rūšys, nes kasdien apdorojame daugybę užklausų. Iš anksto rezervuokite vietas ir rašykite mums, mums malonu būti jūsų nuotykių Tenerifės pietuose šeimininkais.

Užsisakykite per WhatsApp

Vandens motociklai į Pietų Tenerifė

Vandens sportas į Pietų Tenerifė

Veiklos paketai į Pietų Tenerifė

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.