Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Užsisakykite per WhatsApp

Gimtadienio idėjos į Pietų Tenerifė

Prabangių jachtų frachtavimas į Pietų Tenerifė

Gimtadienio šventimo idėjos Tenerifės pietuose

sveikiname gimtadienio proga ir linkime gimtadienio proga ilgai gyventi! Bananapalmbay.com su džiaugsmu Jums siūlo idėjas, kaip originaliai atšvęsti gimtadienį Pietų Tenerifėje. Jau nebeužtenka susirinkti namuose ir užpūsti žvakutes, gauti dovanų ir dalytis saldumynais, dabar norisi išeiti į lauką, patirti stiprių emocijų ir atrasti pasaulį. Toliau pateikiame laisvalaikio ir pramogų, kurias galite užsisakyti pas mus, sąrašą, rašykite mums „WhatsApp”, kai tik norėsite išsiaiškinti savo abejones ir rezervuoti vietas. Nepamirškite, kad į daugumą mūsų veiklos rūšių įskaičiuotas transportas į svarbiausius pietinės Tenerifės dalies turizmo centrus.

Švęskite gimtadienį laive

CAPELLI TEMPEST-770 - valties nuoma Maljorkoje su licencija be kapitono (7).min

Išsinuomokite pasakišką valtį iš Tenerifės pietų salos ir praleiskite nuostabią dieną jūroje. Mėgaukitės malonia atmosfera laive, gera muzika, maistu ir gaiviaisiais gėrimais. Siūlome įvairius privačius laivus gimtadienio šventėms Tenerifėje švęsti. Taip kartu su savo artimaisiais galėsite mėgautis jaudinančia, džiaugsmo ir laimės kupina diena.

Mūsų įgula plukdys laivą gražiausiomis įlankos vietomis. Su savimi turėkite gimtadienio tortą ir pasirinktus užkandžius. Pakvieskite savo artimuosius praleisti nuostabią dieną, kurios metu galėsite užsiimti vandens sportu, stebėti banginius, plaukioti jūroje ir dar daugiau. Susisiekite su mumis dabar, kad galėtume apibrėžti gimtadienio šventės dalyvio skoniui pritaikytą veiklą.

CAPELLI TEMPEST 775 - Valčių nuoma be kapitono Maljorkoje (8)

Mėgaukitės žavingu burlaiviu arba patirkite prabangą ir komfortą mūsų prabangiose jachtose. Turime valčių, kuriose įrengtos irklentės, nardymo kaukės ir dar daugiau, kad galėtumėte mėgautis vandens pramogomis. Taip pat turime žvejybos laivų šio puikaus sporto mėgėjams. Turime viską, kad galėtumėte švęsti gimtadienį Tenerifės pietuose jūroje ir praleisti savo gyvenimo laiką.

Pramogaukite neribotai su vandens sportu

Siūlome jums praleisti kitokią ir įdomią dieną su mūsų atrinktomis vandens sporto šakomis Tenerifės pietuose. Susikraukite maudymosi kostiumėlį, kremą nuo saulės ir norą smagiai praleisti laiką. Pamatykite, kuo galite mėgautis per savo gimtadienį Tenerifės pietuose:

    • plaukimas baidarėmis: išjudinkite savo galimybių ribas ant vandens, mėgaudamiesi nuostabiais jūros peizažo vaizdais
    • Jet slidės: mėgaukitės greičiu su šiomis sensacingomis vandens transporto priemonėmis. Pasiekite nuo kranto nepasiekiamas vietoves, pavyzdžiui, Tenerifės pietinių pakrančių urvus ir uolas
    • Bananų valtis ir muselinė žvejyba: linksma ir patraukli pramoga ieškantiems nuotykių vandenyje. Šie du pripučiami atrakcionai leis pajusti ekstremalias emocijas, o jūs tvirtai laikysitės, kad nenukristumėte.
    • Nardymas su akvalangu: visus metus mėgaukitės krištolo skaidrumo vandeniu, kurio temperatūra puiki. Nardykite ir plaukiokite kartu su vėžliais, mantomis, žuvimis ir kt.
    • Parasidavimas: sudėtingas ir patrauklus užsiėmimas ieškantiems nuotykių vandenyje.

Safaris su baidarėmis Tenerifės pietuose (1)

Siūlome vandens sporto paslaugų paketus, kurie sujungia parasparnį, vandens motociklą ir „Fly Fish” į vieną užsakymą. Parašykite mums dabar „WhatsApp”, kad suteiktume visą informaciją.

Gimtadienio šventės pietų Tenerifės vandens parkuose

Siamo parkas, Pietų Tenerifės vandens parkas

Švęskite vaikų gimtadienius didžiuosiuose Pietų Tenerifės vandens parkuose. Pramogaukite jų dideliuose baseinuose, milžiniškuose nusileidimo kalneliuose ir įvairiuose adrenalino kupinuose atrakcionuose. Kai kuriuose pramogų parkuose yra specialios gimtadieniams skirtos zonos, todėl parašykite mums dėl laisvų vietų. Atraskite sensacingus atrakcionus „Siam Park” ir fantastiškus „Aqualand” baseinus.

Gimtadieniai gamtoje

Privatus žygis Teidėje su leidimu (1)

Jei norite ko nors natūralesnio, rekomenduojame apsilankyti Džiunglių parke arba Beždžionių parke, puikiai tinkančiame pasivaikščioti su vaikais ir pabendrauti su gyvūnais. Norintiems nuotykių kupino gimtadienio rekomenduojame apsilankyti Teidės nacionaliniame parke, kurio nuostabūs kraštovaizdžiai padeda atsijungti ir susilieti su gamtos, gėlių ir gaivaus vėjo kvapais.

Kvadratinių dviračių žygis iš Tenerifės į pietus

Keturračių safaris Tenerifės pietuose (3)

Jei norite, kad jūsų draugai nepamirštų šios ypatingos dienos, pasiimkite juos tyrinėti užburtų Tenerifės takų. Su mūsų keturračiais jie galės tyrinėti Teidės apylinkių kraštovaizdį, važiuoti pakrante ir pasiekti didelį greitį. Įsivaizduokite, kaip smagu ir adrenaliną patirsite važiuodami uolėtomis vietovėmis, kur bus išbandyti kiekvieno nario vairavimo įgūdžiai.

Gimtadienius švęsti Tenerifės pietuose labai smagu dėl daugybės galimybių gerai praleisti laiką. Jei norite užsisakyti bet kurią iš šių veiklų, susisiekite su mumis „WhatsApp”, kad galėtume jums padėti. Jei vis dar nenusprendėte, ką veikti, galime pateikti keletą pasiūlymų. Esame turizmo ir poilsio paslaugų specialistai, todėl mums didelė garbė padėti jums ieškant veiklos. Pietų Tenerifė laukia jūsų su daugybe galimybių smagiai praleisti laiką ir išgyventi nepamirštamą gimtadienį.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Užsisakykite per WhatsApp

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0