Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Nápady na narodeniny na Tenerife Juh
Prenájom luxusných jácht na Tenerife Juh
Nápady na oslavy narodenín na juhu Tenerife

blahoželáme a prajeme oslávencovi dlhý život! Z Bananapalmbay.com vám s radosťou ponúkame nápady na originálnu oslavu narodenín v Tenerife Juh. Už nestačí stretnúť sa doma, sfúknuť sviečky, dostať darčeky a podeliť sa o sladkosti, teraz chceme ísť von, prežívať intenzívne emócie a objavovať svet. Nižšie uvádzame zoznam voľnočasových a zábavných aktivít, ktoré si u nás môžete rezervovať, napíšte nám na WhatsApp, kedykoľvek si chcete ujasniť svoje pochybnosti a urobiť rezerváciu. Nezabudnite, že väčšina našich aktivít zahŕňa dopravu do najdôležitejších turistických centier na juhu Tenerife.

Oslávte narodeniny na lodi

CAPELLI TEMPEST-770 - Prenájom lode na Malorke s licenciou wihtout skipper (7).min

Prenajmite si rozprávkovú loď z Tenerife South a užite si úžasný deň na mori. Užite si príjemnú atmosféru na palube, dobrú hudbu, jedlo a osviežujúce nápoje. Ponúkame rôzne súkromné lode na oslavy narodenín na Tenerife. Takto si so svojimi blízkymi užijete vzrušujúci deň plný radosti a šťastia.

Naša posádka bude riadiť loď cez najkrajšie miesta zálivu. Prineste si narodeninovú tortu a občerstvenie podľa vlastného výberu. Pozvite svojich blízkych na úžasný deň plný vodných športov, pozorovania veľrýb, kúpania v mori a mnoho ďalšieho. Kontaktujte nás teraz, aby sme určili aktivitu prispôsobenú vkusu oslávenca alebo oslávenkyne.

CAPELLI TEMPEST 775 - Prenájom lode bez kapitána na Malorke (8)

Užite si na palube očarujúcej plachetnice alebo zažite luxus a pohodlie na palube našich luxusných jácht. Máme lode vybavené pádlami na surfovanie, šnorchlovacími maskami a ďalšími pomôckami pre vašu zábavu na vode. Máme aj rybárske plavidlá pre milovníkov tohto skvelého športu. Máme pre vás všetko, aby ste mohli osláviť svoje narodeniny na juhu Tenerife na mori a užiť si chvíle svojho života.

Zabávajte sa bez obmedzení s vodnými športmi

Navrhujeme vám iný a vzrušujúci deň s našou ponukou vodných športov z Tenerife Juh. Zbaľte si plavky, opaľovací krém a chuť sa zabaviť. Pozrite sa, čo všetko si môžete užiť počas svojich narodenín na južnom Tenerife:

  • Kayaking: posúvajte svoje limity na vode a zároveň si vychutnávajte nádherný výhľad na morskú krajinu
  • Jetové lyže: užite si rýchlosť s týmito senzačnými vodnými vozidlami. Dostanete sa do oblastí neprístupných z pobrežia, ako sú jaskyne a útesy južného pobrežia Tenerife
  • Banánový čln a muškárenie: zábavná a atraktívna aktivita pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo na vode. Tieto dve nafukovacie atrakcie vo vás vyvolajú extrémne emócie, pričom sa budete pevne držať, aby ste nespadli
  • Potápanie: Vychutnajte si krištáľovo čisté vody s dokonalou teplotou počas celého roka. Potápajte sa a plávajte spolu s korytnačkami, mantami, rybami a ďalšími živočíchmi.
  • Potápanie s paraglidingom: náročná a atraktívna aktivita pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo vo vode.

Safari s kajakom na juhu Tenerife (1)

Ponúkame balíky vodných športov, ktoré v jednej rezervácii spájajú paragliding, jazdu na vodných skútroch a muškárenie. Napíšte nám teraz na WhatsApp, aby sme vám poskytli všetky informácie.

Oslavy narodenín vo vodných parkoch Tenerife Juh

Siam Park, vodný park v Tenerife Juh

Oslávte detské narodeniny vo veľkých vodných parkoch na juhu Tenerife. Zabavte sa v ich veľkých bazénoch, na obrovských šmykľavkách a rôznych adrenalínových atrakciách. Niektoré zábavné parky majú špeciálne priestory pre narodeninové oslavy, preto nám napíšte o dostupnosti. Objavte senzačné atrakcie v parku Siam a fantastické bazény v Aqualande.

Narodeniny v prírode

Súkromný treking Teide s povolením (1)

Ak dávate prednosť niečomu prírodnejšiemu, odporúčame vám navštíviť Jungle Park alebo Monkey Park, ktoré sú ideálne na prechádzku s deťmi a zdieľanie so zvieratami. Pre dobrodružnejšie narodeniny odporúčame návštevu Národného parku Teide s nádhernou krajinou, ktorá nám pomôže odpojiť sa a splynúť s vôňami prírody, kvetov a čerstvého vetra.

Čtyrikolky z južnej časti Tenerife

Squad Quad Safari Tenerife juh (3)

Ak chcete, aby vaši priatelia na tento výnimočný deň nezabudli, vezmite ich na prieskum čarovných trás Tenerife. Vďaka našim výletom na štvorkolkách budú môcť preskúmať krajinu okolo Teide, jazdiť pozdĺž pobrežia a dosahovať vysoké rýchlosti. Predstavte si zábavu a adrenalín pri prejazde skalnatým terénom, kde sa otestujú vodičské schopnosti každého člena.

Oslava narodenín na juhu Tenerife je skvelá zábava vďaka veľkému množstvu možností, ako sa dobre zabaviť. Ak si chcete rezervovať niektorú z týchto aktivít, kontaktujte nás na WhatsApp, aby sme vám pomohli. Ak ste sa ešte nerozhodli, čo robiť, môžeme vám dať niekoľko návrhov. Sme špecialisti na služby v oblasti cestovného ruchu a rekreácie, preto je nám cťou pomôcť vám pri hľadaní aktivít. Južná časť ostrova Tenerife na vás čaká s množstvom možností, ako sa zabaviť a prežiť nezabudnuteľné narodeniny.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: